Zamilovala jsem se a jsem vdaná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:32
Zamilovala jsem se a jsem vdaná

Ahoj holky, přejdu rovnou k věci a snad ponecháte anonym. Je to pro mě moc citlivé a bolavé. Jsem vdaná, máme 2 děti, manžel je fajn. Jsme spolu již 10 let. A přesto se mi to prostě stalo :( Není to žádné okouzlení, obávám se, že z mé strany už je to víc. Trvá to totiž dlouhodobě. Je to 11 měsíců, znám ho trošku déle a spíš bych řekla, že to vše přišlo postupně. Když jsem ho začala poznávat atd. On má také závazky, nikdy nic mezi námi nebylo, nejspíš to bylo, nebo i je oboustranné. Z jeho stránky možná nejspíš jen to, že se mu líbím/ líbila. Nevysílám signály, nekontaktuji, spíš když se vidíme, povídáme si jak dva přátelé. Teď se s ním nevídám vůbec takové 4 měsíce určitě. Popřípadě hodně málo. Pořád tam cítím z jeho strany jakési zalíbení, ale neudělá další krok. A já bych ani nechtěla. Je to lepší, není už to tak žhavé, ale přesto na něj často myslím, je to platonické, chybí mi jako člověk. A bojím se, abych se v tom neplácala dlouho :( Chtěla bych vědět, zda jste to některá zažila. Vím, že dostanu sodu, sama jsem s tím nepočítala. Určitě nemám nic v plánu, spíš bych si přála, abych ho neměla tolik v hlavě, občas mě přepadne i smutek…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Yopii
Kecalka 321 příspěvků 27.11.18 21:39

Nikoho jsi nepodvedla a dle vseho se ani nechystas… tak si uzivej aspon to sneni (pokud to takto dokazes udrzet a nebudes se s nim stykat) a dej tomu cas, verim, ze jak si aspon ty predstavy nebudes zakazovat, ze to casem prejde :kytka:

Saulus
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 27.11.18 21:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky, přejdu rovnou k věci a snad ponecháte anonym. Je to pro mě moc citlivé a bolavé. Jsem vdaná, máme 2 děti, manžel je fajn. Jsme spolu již 10 let. A přesto se mi to prostě stalo :( Není to žádné okouzlení, obávám se, že z mé strany už je to víc. Trvá to totiž dlouhodobě. Je to 11 měsíců, znám ho trošku déle a spíš bych řekla, že to vše přišlo postupně. Když jsem ho začala poznávat atd. On má také závazky, nikdy nic mezi námi nebylo, nejspíš to bylo, nebo i je oboustranné. Z jeho stránky možná nejspíš jen to, že se mu líbím/ líbila. Nevysílám signály, nekontaktuji, spíš když se vidíme, povídáme si jak dva přátelé. Teď se s ním nevídám vůbec takové 4 měsíce určitě. Popřípadě hodně málo. Pořád tam cítím z jeho strany jakési zalíbení, ale neudělá další krok. A já bych ani nechtěla. Je to lepší, není už to tak žhavé, ale přesto na něj často myslím, je to platonické, chybí mi jako člověk. A bojím se, abych se v tom neplácala dlouho :( Chtěla bych vědět, zda jste to některá zažila. Vím, že dostanu sodu, sama jsem s tím nepočítala. Určitě nemám nic v plánu, spíš bych si přála, abych ho neměla tolik v hlavě, občas mě přepadne i smutek…

Jdi za hlasem sveho srdce. Urcite ten novy bude o moc lepsi a i deti to ocení. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:46
@Yopii píše:
Nikoho jsi nepodvedla a dle vseho se ani nechystas… tak si uzivej aspon to sneni (pokud to takto dokazes udrzet a nebudes se s nim stykat) a dej tomu cas, verim, ze jak si aspon ty predstavy nebudes zakazovat, ze to casem prejde :kytka:

Už to není tak bolavé, jako třeba před půl rokem. To jsem myslela na něj stále. Ale přesto to bolî, i když už se tak často nevidíme. Dřív opravdu obden, teď 2× do měsíce, spíš se snažím mu vyhýbat. Přesto mi vždy poskočí srdce, když ho vidím, on mě kontaktuje velmi zřídka, většinou v přátelském duchu a zprávy jsou strohé. Pořád cítím, že se na mě dívá, usmívá… Nikdy bych nevěřila, že do něčeho takového spadnu. Stalo se mi už párkrát, že se mi muž zalíbil, ale trvalo to max dva měsíce a pak mi nic neříkal. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:49

Ale ano, zažila. Po 20 letech manželství jsem se znova zamilovala do své první lásky. Úplně šíleně. A trvalo to asi 3 roky. Dotyčný by mě byl býval chtěl, ale měl mě natolik rád, že se mi nevrtal do manželství. A já jsem nikdy nepřestala mít ráda manžela a jsem moc ráda, že jsem nepodvedla. Takže si ty krásné pocity užívej, neboj, ono to časem vyšumí, když to nebudeš přiživovat. :mavam: :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 22:19

Me se to stalo, dlouho jsem odolavala a po roce podlehla a manzela jsem podvadela dva roky. Je to hnus, uz to nevratim, bohuzek. nikdo se to nedozvedel. Nikdy bych neodesla od rodiny. Trapila jsem se uplne na prd, neprebolelo to doted. Ale rozhodla jsem se spravne, zustat s rodinou.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 27.11.18 22:22
@Saulus píše:
Jdi za hlasem sveho srdce. Urcite ten novy bude o moc lepsi a i deti to ocení. :palec:
:roll: trapny pokus :roll:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 22:26

Ono je to i logicke, ze se ti to stalo, kdyz mas dlouhy vztah a on je zavan neceho noveho a dava ti najevo, ze se mu libis. Taky se mi to stalo, nez jsem otehotnela. Bylo to taky platonicke ale otevrene jsme o tom s tim muzem mluvili. On teda byl nezadany a chtel me i kdyz jsem mela dlouholety vztah. Utlo se to po domluve nas obou a pak jsem zjistila tehotenstvi a tim to skoncilo uplne. Ale zpetne mi doslo ze je uplne jiny nez ja a ze neni uplne dobry clovek, byla jsem jen zblbla jeho lichotkama a idealizovala jsem si ho a mela ho spojeneho s hezkymi zazitky (jezdili jsme spolu na kole, chodili na party…).

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 27.11.18 22:27

Sodu za co? Nic jsi neudělala. Tohle se může stát každému a ono to vyšumí, ale chvíli to trvá no :( dej tomu čas, vidíš už teď že je to lepší a lepší.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 27.11.18 22:28
@Anonymní píše:
Ono je to i logicke, ze se ti to stalo, kdyz mas dlouhy vztah a on je zavan neceho noveho a dava ti najevo, ze se mu libis. Taky se mi to stalo, nez jsem otehotnela. Bylo to taky platonicke ale otevrene jsme o tom s tim muzem mluvili. On teda byl nezadany a chtel me i kdyz jsem mela dlouholety vztah. Utlo se to po domluve nas obou a pak jsem zjistila tehotenstvi a tim to skoncilo uplne. Ale zpetne mi doslo ze je uplne jiny nez ja a ze neni uplne dobry clovek, byla jsem jen zblbla jeho lichotkama a idealizovala jsem si ho a mela ho spojeneho s hezkymi zazitky (jezdili jsme spolu na kole, chodili na party…).

Sama zkušenost nemám ale velice často to tak bývá… rok max dva a člověk nechápe co na něm viděl… a je šťastný za to co má doma. Je dobre ze zakladatelka je inteligentní a má úroveň, nechce ničit rodinu… holt takove poblouzneni je svina ;) ale chce to vydržet. Zlepší se to :srdce:

Saulus
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 27.11.18 22:31
@Lioness34 píše: :roll: trapny pokus :roll:

Budu moc rad, kdyz se rozepises obsirneji a vysvetlis mi obsah tveho prispevku

MelissaMuray
Povídálka 33 příspěvků 27.11.18 22:36
@Anonymní píše:

mě se to stalo také. Sice jen po 6ti letech vztahu, ale stalo. Já se rozhodla, že ten nový za to nestojí, že ve vztahu jsem spokojená a nelituji toho :) s dotyčným (do kterého jsem byla poblouzněná) jsem ukončila veškerou komunikaci a už mě to úplně přešlo :) musíš si hlavně sama srovnat v hlavě co bys chtěla, zda jseš ve vztahu spokojená, zda funguje.. nikdy nevíš jaký ten nový bude, takhle může být hrozně fajn, ale kdo ví jak se chová ve vztahu? :nevim:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 27.11.18 22:38

@Saulus Nezlob se, ale dnes je nějaký divny den a poslední dobou se kolem mne vyskytují rádoby vtipní muži…možná za to ani nemůžeš - omlouvám se.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16813 příspěvků 27.11.18 22:39
@Saulus píše:
Budu moc rad, kdyz se rozepises obsirneji a vysvetlis mi obsah tveho prispevku
že tvá jízlivost a ironie není na místě :roll: Co je na tom k nepochopení?
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 22:51

Taky mě to potkalo. Nečekala jsem, že mě to může potkat po 23 letech šťastného manželství. Někdo by mohl namítat, že asi to manželství nebude tak šťastné, když se dokážu zamilovat jinde. Netušila jsem, že ve svém životě ještě potkám někoho, kdo mě tak „osloví“. Od té doby jsem plně uvědomila význam slov „nikdy neříkej nikdy“. Zůstali jsme v platonické rovině. Myslela jsem si, že se znám a že si s tím poradím, ale to, co se ve mně odehrálo … Nedokázala jsem myslet na nic jiného než na něj. Toto „chemické vzplanutí“ jsme prožili v létě 2017, takže nějaký čas už uběhl a hormony se pomalu vrací do normálu. Oba jsme zhodnotili, že jediné východisko je, že přestaneme spolu komunikovat jinak tu situaci nezvládneme. Když to tak hodnotím zpětné, tak musím říct, že jsem ráda, že jsem to prožila. A jsem ráda, že jsem to ustála (i). :andel:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >