Zamilovala jsem se, ale nejspíš se už nikdy neuvidíme....

Anonymní
31.8.21 19:27

...

Holky, stalo se vám někdy, že jste se zamilovaly do někoho, koho tušíte, že už asi nikdy neuvidíte? Mě tohle potkalo letos na dovolené v Chorvatsku. Vyrazili jsme tam s partou na rafty a mě až po návratu zpět na naše ubytování došlo, že jsem se nejspíš zakoukala do našeho skippera. Jinak jsem momentálně nezadá, takže se klidně můžu vesele seznamovat :), ale kromě křestního jména o něm nic nevím, nemám na něj žádný kontakt. Respektive i bych asi mohla mít, ale aby to nebylo tak jednoduché, tak se stalo to, že já jsem se zalíbila člověku, který tuhle raft agenturu organizuje. Na toho jsem od kamaráda z party, který rafty v Chorvatsku s tímto člověkem domlouval (a je to jeho celkem dobrý známý z let minulých), dostlala telefonní číslo a jméno. Toho člověka jsem našla na FB a před pár dny, kolem deváté ráno mu napsala Messengera ve smyslu, že jsme u nich s partou byli před týdnem a že moc děkujeme za krásný zážitek s prosbou, aby se díky dostaly právě i k tomuto skipperovi, že byl úžasný. A připojila jsem fotku naší skupiny v lodi, aby oni tam věděli, o které lidi konkrétně šlo. Tak trošku jsem doufala, že jemu zprávu třeba ukážou a on se mi sám ozve. Co jsem ale všemožně hledala a googlila, tak to vypadá, že fb nemá. Obratem, snad během tří minut přišla odpověď od toho organizátora, že je moc těší, že jsme se ozvali a že skipperovi díky vyřídí kolem poledne, že ten teď už je s klienty na vodě. Asi ve dvě hodiny odpoledne nová SZ, že dotyčný děkuje a moc pozdravuje. Což mě sice potěšilo, ale nic pro mě praktického jsem se nedozvěděla :roll: Jenomže ještě ten den odpoledne mi od tohoto člověka -oragnizátora- začaly přicházet další zprávy jak jsem hezká, jak mám pěknou postavu a že jsem kočička… Jsou to asi čtyři dny, co si s ním tak nějak píšu ve snaze nenápadně z něj vytáhnout něco o tom, kdo mě doopravdy zajímá… Dnes ráno, jsem mu napsala, že jemu i tomu našemu skipperovi přeji pěkný den na vodě a on mi dokonce poslal aktuálně vyfocený snímek skippera před vyplutím a že mě opět moc zdraví… Zase, sice pěkné, ale jinak nic… Dneska odpoledne už po mě tenhle člověk chtěl poslat nějaké moje fotky. Tak jsem mu vysvětlila, že fotky neposílám a jestli můžeme být jen kamarádi, žádné fotky a nic takového - abych zchladila jeho naděje :) On že jasně, ale bylo vidět, že radost mu to neudělalo… No a teď je mi hrozně blbé, když jsem ho takhle poslala do háje, chtít po něm kontakt na "toho pravého) Navíc vůbec netuším, jestli můj zájem je anebo není opětovaný… Ach jo, proč ty mezilidské vztahy musí být tak nelehké :? :D Co vy, snažily byste i dál něco zjistit nebo se na to vykašlat a počkat až se hormony zklidní? :D Jako příští rok nejspíš na stejné místo a určitě i na tyhle rafty pojedeme zase, ale kdo ví, jestli tam skipper ještě bude…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69
31.8.21 19:47

To přejde :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14819
31.8.21 20:17

Mas dve varianty.
Bud ho nakontaktovat pres nekoho jineho.
Nebo uplne narovinu napsat tomuhle, jak se veci maji, jestli by byl tak hodnej atd. (Mas co ztratit…?)
Pristi rok muze byt pozde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5498
31.8.21 20:19
@Anonymní píše:
Holky, stalo se vám někdy, že jste se zamilovaly do někoho, koho tušíte, že už asi nikdy neuvidíte? Mě tohle potkalo letos na dovolené v Chorvatsku. Vyrazili jsme tam s partou na rafty a mě až po návratu zpět na naše ubytování došlo, že jsem se nejspíš zakoukala do našeho skippera. Jinak jsem momentálně nezadá, takže se klidně můžu vesele seznamovat :), ale kromě křestního jména o něm nic nevím, nemám na něj žádný kontakt. Respektive i bych asi mohla mít, ale aby to nebylo tak jednoduché, tak se stalo to, že já jsem se zalíbila člověku, který tuhle raft agenturu organizuje. Na toho jsem od kamaráda z party, který rafty v Chorvatsku s tímto člověkem domlouval (a je to jeho celkem dobrý známý z let minulých), dostlala telefonní číslo a jméno. Toho člověka jsem našla na FB a před pár dny, kolem deváté ráno mu napsala Messengera ve smyslu, že jsme u nich s partou byli před týdnem a že moc děkujeme za krásný zážitek s prosbou, aby se díky dostaly právě i k tomuto skipperovi, že byl úžasný. A připojila jsem fotku naší skupiny v lodi, aby oni tam věděli, o které lidi konkrétně šlo. Tak trošku jsem doufala, že jemu zprávu třeba ukážou a on se mi sám ozve. Co jsem ale všemožně hledala a googlila, tak to vypadá, že fb nemá. Obratem, snad během tří minut přišla odpověď od toho organizátora, že je moc těší, že jsme se ozvali a že skipperovi díky vyřídí kolem poledne, že ten teď už je s klienty na vodě. Asi ve dvě hodiny odpoledne nová SZ, že dotyčný děkuje a moc pozdravuje. Což mě sice potěšilo, ale nic pro mě praktického jsem se nedozvěděla :roll: Jenomže ještě ten den odpoledne mi od tohoto člověka -oragnizátora- začaly přicházet další zprávy jak jsem hezká, jak mám pěknou postavu a že jsem kočička… Jsou to asi čtyři dny, co si s ním tak nějak píšu ve snaze nenápadně z něj vytáhnout něco o tom, kdo mě doopravdy zajímá… Dnes ráno, jsem mu napsala, že jemu i tomu našemu skipperovi přeji pěkný den na vodě a on mi dokonce poslal aktuálně vyfocený snímek skippera před vyplutím a že mě opět moc zdraví… Zase, sice pěkné, ale jinak nic… Dneska odpoledne už po mě tenhle člověk chtěl poslat nějaké moje fotky. Tak jsem mu vysvětlila, že fotky neposílám a jestli můžeme být jen kamarádi, žádné fotky a nic takového - abych zchladila jeho naděje :) On že jasně, ale bylo vidět, že radost mu to neudělalo… No a teď je mi hrozně blbé, když jsem ho takhle poslala do háje, chtít po něm kontakt na "toho pravého) Navíc vůbec netuším, jestli můj zájem je anebo není opětovaný… Ach jo, proč ty mezilidské vztahy musí být tak nelehké :? :D Co vy, snažily byste i dál něco zjistit nebo se na to vykašlat a počkat až se hormony zklidní? :D Jako příští rok nejspíš na stejné místo a určitě i na tyhle rafty pojedeme zase, ale kdo ví, jestli tam skipper ještě bude…

Myslim, ze kdyby chtel tak se o tebe zajima sam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
31.8.21 20:30
:)

Příspěvek upraven 31.08.21 v 20:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 20:30

Napiš mu to narovinu :andel: Já byla ve stejne situaci jako ty a řekla jsem upřímně že se mi líbí jeho kámoš a on mu dal na mne kontakt, sice byl naštvaný ale potom si našel jinou a už ke mě zášt nechoval.

• Citovat
  • Nahlásit
366
31.8.21 20:31
:)

Příspěvek upraven 31.08.21 v 20:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14547
31.8.21 20:40

Napsala bych tomu organizátorovi, že se mi líbí ten jeho kolega a jestli by na něj neměl kontakt. Jak píšou holky, nemáš co ztratit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5293
1.9.21 10:21
@lilith1 píše:
Myslim, ze kdyby chtel tak se o tebe zajima sam.

Přesně tak. Kdyby ho zaujala, našel by si cestu, jak jí to dát vědět. Navíc tihle kluci mají vždycky plno zájemkyň, jsou na to zvyklí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5293
1.9.21 10:28

Jinak mě napadá, že pokud jsi tam byla s partou, a chceš to za každou cenu zkusit, tak si srabácky můžeš kontakt sehnat přes někoho dalšího z té party. Když si kontakt na něj vyžádá někdo místo tebe, tak pana „Kočičku“ :mrgreen: nebudeš muset řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat