Reklama

Zamilovala jsem se do kolegy v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 21:05
Zamilovala jsem se do kolegy v práci

Na začátek bych chtěla napsat, že mám skvělého manžela a vztah s ním a že rozhodně nechci nevěru! Ale nemůžu si pomoct, pořád myslím na kolegu, představuju si sex s ním. Začínám mít strach, abych se nějak neprokecla nebo aby to nebylo silnější než já. Stalo se to někomu? Co jste udělaly? Jak ho dostat z hlavy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 21:17

My máme v práci sexy muže, navíc je krasny, chytrý a voní. :D Kdyz s nim mluvim a divam se mu do oci, tak si rikam, ze to, ze chci mit s nim sex a nejlepe hned, musi citit. Mně hrozně moc pomohlo, když jsem si večer před spaním představovala toto: Domluvíme se spolu na penzionu někde, vyzvedne mě, zajdeme na večeři, pak jdeme na pokoj. A tam se dějou věci, až se zem otřásá. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 21:19

:lol: Tak nejsem sama. A zůstalo to u těch představ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 21:27
@Anonymní píše: :lol: Tak nejsem sama. A zůstalo to u těch představ?

Neboj nejsi. :D Jj, pouze u představ. On je ženatý, vím, že měl bokovku, ale já jsem to nebyla, škoda. :D A jak jsi psala, jak ho dostat z hlavy. Nebojuj s tím. Přijmy, že tě teďkom přitahuje. Také mi pomohlo, když jsem se vždy do práce hezky upravila a věděla jsem, že to dělám pro něho. Jinak já ani neumím pořádně flirtovat, dělá to s ním jedna kolegyně a to je vždy sranda. Škoda, že já tak neumím nahrávat na smeč. Nevim, jak to máš ty. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 21:36

:lol: Já se snažím tvářit profesionálně, ale úplně mi to nejde. On mi taky dává najevo, že se mu líbím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 21:41
@Anonymní píše: :lol: Já se snažím tvářit profesionálně, ale úplně mi to nejde. On mi taky dává najevo, že se mu líbím.

A jak ti dává najevo, že se mu libis, jestli se můžu zeptat? :) On teď čeká, jak se vyslovis. Vše je v tvých rukách. Jinak je chvályhodné, že máš zábrany. :)

ppalea
Extra třída :D 11984 příspěvků 21.12.16 21:49

No myslim ze to je blba rada ze sve zkusenosti, urcite se zbytecne neutapej ve sneni o nem, to je cesta do pekel.. 8o jestli jsi doopravdy zamilovana tak to je blby, tak dostat ho z oci ale to by znamenalo zmenit misto..

Ewinkazakr
Kecalka 191 příspěvků 21.12.16 21:53

Tak ja jsem se taky zamilovala do kolegy v praci, mela jsem predtim sedm let vztah, ale podotykam, ze stal za prd, takze ten kolega mi vlastne ulehcil rozhodovani :) a dnes je to muj manzel a mame spolu dve krasne deti :srdce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 21:59
@Anonymní píše:
Na začátek bych chtěla napsat, že mám skvělého manžela a vztah s ním a že rozhodně nechci nevěru! Ale nemůžu si pomoct, pořád myslím na kolegu, představuju si sex s ním. Začínám mít strach, abych se nějak neprokecla nebo aby to nebylo silnější než já. Stalo se to někomu? Co jste udělaly? Jak ho dostat z hlavy?

ja mam takovyho jednoho naseho zakaznika a uz kolik let me ta predstava drzi a neresim to teda vubec taky proc podle me je to naprosto normalni i kdyz je manzelstvi plne ok ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:00

@ppalea Já to snění ale myslela tak, že jsem si tím nahrazovala realitu. Jsem si to vizualizovala. Krásně se mi usínalo mimochodem. :) A rozhodně jsem se v tom neutapela. Je prokázáno, že ve snu se tělo chová, jako kdyby to člověk opravdu prožíval. A během těch představ jsem měla takové pocity, jako kdyby se to opravdu dělo. Já teď nevím, kolikrat jsem s ním „spala“. Čtyřikrát pětkrát? :D A to mi bohatě stačilo. :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:02

Jo, mně se to stalo, měli jsme mnohaletý poměr :oops: :lol:

beruska9
Extra třída :D 10557 příspěvků 21.12.16 22:27

Predstavy jsou ok, taky jsem uz par takovych mela…ale nejak jsem to vzdy kontrolovala, v praci bylo vetsinou dost co delat, abych nemyslela na blbosti :mrgreen: a obcas jsem si ty predstavy „poustela“ vecer pred spanim…nevim, nejak to vzdy odeznelo, nebo jsem zmenila praci, nebo ji zmenil on…sejde z oci, sejde z mysle :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:38

Jo mě. vztah stál za nic několik měsíců. Já byla naprosto citově vyprahlá, jako žena jsem se cítila ponížená a zlomená, hnusná… Přítel se mnou nespal, nelíbal, nevšímal, nepodnikal nic společně, zanedbával hygienu, a to skoro rok! snaha o nápravu z jeho strany nulová. A já se zakoukala do kolegy. A nezůstalo jen u toho… V práci to neutajíš, všichni to věděli.(takže pak celá vesnice). Mě přítel usliboval, že bude jiný. Dali jsme se dohromady a-těhotenství. Dítě je milencovo(přítel ví). A teď? Přítel se chová stejně, jako předtím. Bohužel má asi pocit, že s dítětem mě má jistou. A já po zkušenosti, jaký se na mě spustil hon(lidi žili tím, jaká sem k…a nevěrná atd) a jak jsem tehdy hluboce ranila přítele, absolutně nemám pomyšlení na nevěru. Ale pocity, že jako ženská jsem zkončila, mám znovu. Můj přítel je fajn, ale takový studený nos :,( toť moje zkušenost.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 23:00
@Anonymní píše:
Jo mě. vztah stál za nic několik měsíců. Já byla naprosto citově vyprahlá, jako žena jsem se cítila ponížená a zlomená, hnusná… Přítel se mnou nespal, nelíbal, nevšímal, nepodnikal nic společně, zanedbával hygienu, a to skoro rok! snaha o nápravu z jeho strany nulová. A já se zakoukala do kolegy. A nezůstalo jen u toho… V práci to neutajíš, všichni to věděli.(takže pak celá vesnice). Mě přítel usliboval, že bude jiný. Dali jsme se dohromady a-těhotenství. Dítě je milencovo(přítel ví). A teď? Přítel se chová stejně, jako předtím. Bohužel má asi pocit, že s dítětem mě má jistou. A já po zkušenosti, jaký se na mě spustil hon(lidi žili tím, jaká sem k…a nevěrná atd) a jak jsem tehdy hluboce ranila přítele, absolutně nemám pomyšlení na nevěru. Ale pocity, že jako ženská jsem zkončila, mám znovu. Můj přítel je fajn, ale takový studený nos :,( toť moje zkušenost.

Nic si z těch řeči nedělej, lidi jsou hnusný. To je jak z filmu Malena. Italský film, jak ji lyncovali kameny. Vlastně to stejne i v Řeku Zorbovi. Určitě žiješ na malém městě. Neboj, bude líp. :kytka:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 21.12.16 23:13
@Anonymní píše:

tak se s přítelem rozejdi a bud s otcem dítěte? proč to nejde? :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama