Zamilovala jsem se do nejlepšího kamaráda

13.1.20 20:54

Zamilovala jsem se do nejlepšího kamaráda

Ahoj.
Posledních 6 let byl pro mě můj nejlepší kamarád jednou z nejdůležitějších osob v životě. Sdíleli jsme spolu radosti i starosti každodenního života, chodili jsme na střední do jedné třídy, nyní i na vysokou, však každý na jiný obor. Celých těch 6 let jsem ho ale brala čistě jako kamaráda, nic víc, i když ostatní říkali, že on to tak nemá, přestože se nikdy napřímo nevyjádřil. Až přišel nedávno jeden zlomový moment, z minuty na minutu. Podíval se na mě a mně projel mráz po celém těle, něco takového jsem v životě nezažila. BUM! A je po kamarádství, :? jsem zamilovaná až po uši. Jen prostě nevím, co mám dělat, jak se chovat. Má přítelkyni, ale pozornost mi věnuje pořád, občas i na úkor jí. Dalším, mnohem více podstatným problémem je, že můj bývalý přítel náš rozchod nese dost těžce a shodou okolností je dobrý kamarád mého nejlepšího kamaráda. Nevím co mám dělat. :zed: Vím, že o něj můžu přijít úplně, mám strach z odmítnutí, ale nedokážu předstírat, že se nic neděje… Budu ráda za každou radu. Díky moc! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2946
14.1.20 07:55

A je to jasný. Dokud byl dostupný, tak ani prd. Ale jakmile je zadaný, tak ho najednou chcete. Ale jen hurá do toho, zničte mu vtah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 11:01
@Tynka737 píše:
Ahoj.
Posledních 6 let byl pro mě můj nejlepší kamarád jednou z nejdůležitějších osob v životě. Sdíleli jsme spolu radosti i starosti každodenního života, chodili jsme na střední do jedné třídy, nyní i na vysokou, však každý na jiný obor. Celých těch 6 let jsem ho ale brala čistě jako kamaráda, nic víc, i když ostatní říkali, že on to tak nemá, přestože se nikdy napřímo nevyjádřil. Až přišel nedávno jeden zlomový moment, z minuty na minutu. Podíval se na mě a mně projel mráz po celém těle, něco takového jsem v životě nezažila. BUM! A je po kamarádství, :? jsem zamilovaná až po uši. Jen prostě nevím, co mám dělat, jak se chovat. Má přítelkyni, ale pozornost mi věnuje pořád, občas i na úkor jí. Dalším, mnohem více podstatným problémem je, že můj bývalý přítel náš rozchod nese dost těžce a shodou okolností je dobrý kamarád mého nejlepšího kamaráda. Nevím co mám dělat. :zed: Vím, že o něj můžu přijít úplně, mám strach z odmítnutí, ale nedokážu předstírat, že se nic neděje… Budu ráda za každou radu. Díky moc! :srdce:

Esmeralda hadr! 8o 8o 8o Dej si studenou sprchu nebo sport. Sanci jsi mela (mozna, ostatni rikali…), ale propasla jsi to. Nenic mu vztah a kamaradstvi. Kdyz jsi k nemu 6 let nic necitila, tak to tvoje BUM zase odezni, pokud mas vsech pet pohromade. Dej si ted voraz od neho a treba vyraz na nejake rande, at prijdes na jine myslenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 11:37

Taky jsem kdysi měla takového kamaráda, i když ne x let. Nikdy bych neřekla, že by mezi námi mohlo něco být. A pak mnou projelo to, co popisuješ - prostě jsem se na něj podívala, a všechno se to změnilo.
No…pokud to není jen poblouznění, cesta je jen jedna, a to je prostě vyklidit pole. Pokud by se divil, že Vaše přátelství už není, co bývalo a pokud je to mezi Vámi opravdu tak otevřené, jak popisuješ…tak bych mu to vyklopila, jak to je a že má prostě holku a nechceš do toho rejpat, ale že je to pro Tebe takhle nejlepší, jak se s tím vypořádat. Prostě omezit styky, alespoň na nějakou dobu, zaměřit se na něco jiného a jiný okruh, to pomáhá, fakt. Až si to nějak překleneš, můžete zase nějak obnovit styky, pokud je rozumný a záleží mu na Tobě, pochopí to. Ale přátelství mezi klukem a holkou fakt nejde, pokud to oba nevnímají stejně.

Ještě by se mohlo stát, že by mohl opustit svojí přítelkyni a šel by za Tebou, ale nespoléhala bych na to.
Na ex bych se vyprdla, co bylo, to bylo, vybojovat sám se sebou si to musí jen on sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 11:56

Přátelství mezi mužem a ženou neexistuje :nevim: vždycky chce jedna strana něco víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 12:00

@Bubla Bůčková ne vždy. Ale je to vzácnost, aby byl takový vztah vyvážený, to je pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
14.1.20 12:21

Pujdu uplne proti proudu, ale ja bych mu to rekla. Klidne s tim, ze ale on ma pritelkyni tak vyklidis pole. Ale on by to mel vedet.
Znam totiz jednoho, co to „kamaradce“ nikdy nerekl, protoze „nechtel prijit o ten kamaradsky vztah, kdyby ona rekla ne“ :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 12:33
@Bubla Bůčková píše:
Přátelství mezi mužem a ženou neexistuje :nevim: vždycky chce jedna strana něco víc…

Nemas pravdu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 12:39
@Silverine247 píše:
Nemas pravdu. ;)

Máš pravdu, uznávám, že minimálně tak v deseti procentech pravdu nemám. Pak je taky otázkou, co je přátelství, kde je třeba hranice. Tady už mi to smrdí tím „hodně mi pomohl, můžu mu říct všechno, je moje spřízněná duše, denní vypisování, přání dobré noci“. No taky to v podstatě dopadlo tak, kam to od začátku směřovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 12:57
@Bubla Bůčková píše:
Máš pravdu, uznávám, že minimálně tak v deseti procentech pravdu nemám. Pak je taky otázkou, co je přátelství, kde je třeba hranice. Tady už mi to smrdí tím „hodně mi pomohl, můžu mu říct všechno, je moje spřízněná duše, denní vypisování, přání dobré noci“. No taky to v podstatě dopadlo tak, kam to od začátku směřovalo.

Jo to s tebou souhlasim, me tady pobourilo to, ze s ni travi cas na ukor pritelkyne :pocitac: Ale nelze pausalizovat, ze jsou vsechny pratelstvi mezi muzem a zenou stejne. Ja si odjakziva rozumim vic s chlapama nez s zenskyma. A ano jiste, pak jich zahadne zmizelo, kdyz jsem se vdala :mrgreen:, ale porad mam par, kdy jsme spolu nic nemeli a nemela jsem nikdy pocit, ze by tam bylo neco vic, pro me jsou jak brachove. Ale soucasne respektuju, ze maji vztahy a nase kamaradstvi je nikdy nesmi nijak narusit, to bych si nedovolila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama