Zamilovala jsem se do přítele mojí mamky

Anonymní
6.6.21 14:40

Zamilovala jsem se do přítele mojí mamky

Ahoj holky, jsem v prekérní situaci. Moje mamka(44) si našla mladšího přítele (27). Když nás seznámila, tak jsem z něho byla fakt hotová, je moc přitažlivý a charismatický. Postupem času, jsem zjistila že má i jiné klady než vzhled. Úplně mě okouzlil, nechtěla jsem si to přiznat, ale zamilovala jsem se do něho. Jenže teď nevím co dělat, nechci si s ním začínat ani nic podobného. Ale je pro mě těžký, je vidět s mamkou jak se líbáji a tak. On se k nám neoficiálně nastěhoval, sice občas chodí k sobě, ale většinou je pořád u nás. Začala jsem si hledat bydlení, ale nemám zrovna moc finančních prostředků a do spolubydlení se mi moc nechce. Navíc ani nevím, jak to říct mamce. Muže se jí zdát divný proč chci jít do garsonky, když mám pro sebe teď celý patro. Připadám si jako hrozná mrcha, mamka je úžasná, výchovala mně sama. A já jí to odplatím tak že se zamiluju do jejího přítele :?.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11228
6.6.21 14:47

Vlastně na tom není nic divného, když je věkově blíž k tobě. Tak se zase pěkně odmiluj, kluk co si najde partnerku ve věku pomalu jeho matky, v tom bude někde zakopaný pes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2104
6.6.21 14:49

Nevim, co chceš řešit, nektere veci jsou prostě nepřijatelne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17401
6.6.21 14:52

Odstěhuj se a to i do spolubydlení. To že se ti nechce je celkem jedno, ano, budeš mít menší pohodlí než doma a ano, budeš se muset učit spoustu věcí.

Matce to vysvětlovat nemusíš a to že máš zálusk na jejíh přítele jí fakt neříkej.

A je nejvyšší čast vypadnout z mamahotelu, jinak své mámě fakt ublížíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 14:57

@boball Mamka není typická čtyřicítka, na svůj věk vypadá vážně úžasně, ani povahové by jí čtyřicítku nikdo neuhadl. Vlastně je moje nejlepší kamarádka a mě mrzí jak jsem to pokazila, i když za to vlastně přímo nemůžu.

• Citovat
  • Nahlásit
9403
6.6.21 15:01
@FlorenceF Jenkins píše:
Nevim, co chceš řešit, nektere veci jsou prostě nepřijatelne :nevim:

Přesně, naprosto nepijatelné. Je to jen otázka volby, jestli se uklidní nebo udělá všem peklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11228
6.6.21 15:01
@Anonymní píše:
@boball Mamka není typická čtyřicítka, na svůj věk vypadá vážně úžasně, ani povahové by jí čtyřicítku nikdo neuhadl. Vlastně je moje nejlepší kamarádka a mě mrzí jak jsem to pokazila, i když za to vlastně přímo nemůžu.

Chápu, že maminka může vypadat velice dobře, ale určitě si také musí uvědomovat, že mít takhle mladého partnera přináší různá úskalí a to i v podobě, že by nakonec její partner zůstal s její dcerou. Nebyli by jste první, ani poslední případ. Navíc, na celoživotní vztah to stejně asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6148
6.6.21 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v prekérní situaci. Moje mamka(44) si našla mladšího přítele (27). Když nás seznámila, tak jsem z něho byla fakt hotová, je moc přitažlivý a charismatický. Postupem času, jsem zjistila že má i jiné klady než vzhled. Úplně mě okouzlil, nechtěla jsem si to přiznat, ale zamilovala jsem se do něho. Jenže teď nevím co dělat, nechci si s ním začínat ani nic podobného. Ale je pro mě těžký, je vidět s mamkou jak se líbáji a tak. On se k nám neoficiálně nastěhoval, sice občas chodí k sobě, ale většinou je pořád u nás. Začala jsem si hledat bydlení, ale nemám zrovna moc finančních prostředků a do spolubydlení se mi moc nechce. Navíc ani nevím, jak to říct mamce. Muže se jí zdát divný proč chci jít do garsonky, když mám pro sebe teď celý patro. Připadám si jako hrozná mrcha, mamka je úžasná, výchovala mně sama. A já jí to odplatím tak že se zamiluju do jejího přítele :?.

Zůstaň ve svém patře a žij svůj mladý život. Na přítele mamky zapomeň, jestli se tou mrchou nechceš stát a všechno rozbít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5521
6.6.21 15:13

Nikomu nic neřikej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
6.6.21 16:56

Mámě se o tom nezmiňuj. Hodně by vám to pokazilo vztahy. Nejlepší bude se odstěhovat a hledat si někoho, kdo je nezadaný. S matčiným přítelem bych omezila kontakt na minimum, ať se rychleji „odmiluješ“. Ale podle mě do něj reálně zamilovaná nejsi, je to jen momentální pobláznění. Museli byste se znát mnohem líp, aby to byla láska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
775
6.6.21 17:07

A on o tom ví? Poznal to nějak na tobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32517
6.6.21 17:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v prekérní situaci. Moje mamka(44) si našla mladšího přítele (27). Když nás seznámila, tak jsem z něho byla fakt hotová, je moc přitažlivý a charismatický. Postupem času, jsem zjistila že má i jiné klady než vzhled. Úplně mě okouzlil, nechtěla jsem si to přiznat, ale zamilovala jsem se do něho. Jenže teď nevím co dělat, nechci si s ním začínat ani nic podobného. Ale je pro mě těžký, je vidět s mamkou jak se líbáji a tak. On se k nám neoficiálně nastěhoval, sice občas chodí k sobě, ale většinou je pořád u nás. Začala jsem si hledat bydlení, ale nemám zrovna moc finančních prostředků a do spolubydlení se mi moc nechce. Navíc ani nevím, jak to říct mamce. Muže se jí zdát divný proč chci jít do garsonky, když mám pro sebe teď celý patro. Připadám si jako hrozná mrcha, mamka je úžasná, výchovala mně sama. A já jí to odplatím tak že se zamiluju do jejího přítele :?.

Zkus to nějak vydržet. :kytka:

Ze zkušeností z okolí…tyhle vztahy, kde je žena o tolik starší, nejsou nadlouho.

Tak by bylo škoda, aby se to kvůli tomu u Tebe s mamkou pokazilo.

Já osobně bych si o tolik mladšího koloucha domů nestěhovala, ani omylem, ale mamka je asi zblblá, no nic, raději dál nepřemýšlím… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5390
6.6.21 17:27

Upřímně říkám, že kdyby tam zůstala, tak si myslím, že k něčemu dojde.Mezi ním a zakladatelkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2124
6.6.21 17:35

@GabinkaCh No, to záleží, jaký má zakladatelka (a i ten týpek, samozřejmě) morální kredit. Jestli myslí hlavou nebo rozkrokem ;) Ale jo, je čas se osamostatnit a odstěhovat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5200
6.6.21 20:34
@free333 píše:
Zkus to nějak vydržet. :kytka:

Ze zkušeností z okolí…tyhle vztahy, kde je žena o tolik starší, nejsou nadlouho.

Tak by bylo škoda, aby se to kvůli tomu u Tebe s mamkou pokazilo.

Já osobně bych si o tolik mladšího koloucha domů nestěhovala, ani omylem, ale mamka je asi zblblá, no nic, raději dál nepřemýšlím… 8)

Tak to je individualni, ja bych si radeji pristehovala domu o x mladsiho nez o x starsiho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat