Zamilovala jsem se do psychologa

Anonymní
26.11.20 12:19

Zamilovala jsem se do psychologa

Ahoj ženy, anonym jasný…
V téhle tezsi době, která nam nastala jsem se obrátila znovu na svého psychologa, ke kterému jsem již dochazela.
Tudíž mi přišlo fajn se mu ozvat a s někým si popovídat o svých “problémech”
A teď je problém ten-
Já jsem tenkrát jsem na tom byla dost špatně a on mi hodně pomohl. Cca 2 roky zpět. Bylo to pak už takové kamarádské, ale stále jsme si vykali a měli k sobě jistý z jeho strany profesionální odstup.
On má rodinu děti, já jsem o něco mladší než on též mám děti a muže. (Nejsem vdaná)
Včera kolem 22 jsme si psali a domlouvali sezení. Napsal, ze mi chce něco důležitého svěřit. Má toho teď hodně, doba je silena.
Před Vánoci si napíšeme.
Nemyslim to tím stylem “zamilovala jsem se”
Ale, tím jak je muzny a chytrý, vlastně charismatický. :kytka: :kytka:
No nějak mi utkvel. :think:
Vlastně to neberu jako problém, ale co myslíte :lol: citim se teď taková usmevavejsi :mrgreen: a lepší
Tesim se

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29160
26.11.20 12:27
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, anonym jasný…
V téhle tezsi době, která nam nastala jsem se obrátila znovu na svého psychologa, ke kterému jsem již dochazela.
Tudíž mi přišlo fajn se mu ozvat a s někým si popovídat o svých “problémech”
A teď je problém ten-
Já jsem tenkrát jsem na tom byla dost špatně a on mi hodně pomohl. Cca 2 roky zpět. Bylo to pak už takové kamarádské, ale stále jsme si vykali a měli k sobě jistý z jeho strany profesionální odstup.
On má rodinu děti, já jsem o něco mladší než on též mám děti a muže. (Nejsem vdaná)
Včera kolem 22 jsme si psali a domlouvali sezení. Napsal, ze mi chce něco důležitého svěřit. Má toho teď hodně, doba je silena.
Před Vánoci si napíšeme.
Nemyslim to tím stylem “zamilovala jsem se”
Ale, tím jak je muzny a chytrý, vlastně charismatický. :kytka: :kytka:
No nějak mi utkvel. :think:
Vlastně to neberu jako problém, ale co myslíte :lol: citim se teď taková usmevavejsi :mrgreen: a lepší
Tesim se

Zamilovanost do psychologa, který je tvým terapeutem, je kontraindikace. Až t zjistí, doporučí tě jinému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
950
26.11.20 12:30

Myslím si tohle:

1. Pacientky se do psychologů zakoukávají běžně. Tak to je, je to klam duševní spřízněnosti.
  1. Jestli to on opětuje, tak je to nemožný a neprofesionální psycholog a je to blbec.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3127
26.11.20 12:33

Tohle je běžné, hlavně u citově trochu nestabilnějších lidí.

Psycholog by s tím měl umět pracovat, v případě nějakých svých pochybností využít supervizi, nebo tě předat jinému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 12:41

@MrsNorris @listento @Russet
Tak to jste mě moc nepotesily 8o
Takže on si je toho podle vás vědom? Je to jeho práce a jak píšete, ze je běžné, když se žena zakouká do svého psychologa :think: no dobrá

• Citovat
  • Nahlásit
3426
26.11.20 12:42

To se stává a měla by sis najít jiného terapeuta. Máš se tam chodit léčit a ne si udržovat plané naděje. Nejspíš se jen choval profesionálně mile a ty za tím vidíš hned něco víc. To je vcelku běžné, ale možná by bylo na místě si vyřešit, proč hned vidíš něco víc za každým milým chováním muže vůči sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3127
26.11.20 12:44

Je jeho prací věnovat ti pozornost, naslouchat tvé perspektivě a nesoudit tě - některé ženy jsou už jen z toho tak hotové, že se zamilují.

Jinak intimní vztah s klientem by byl porušením etického kodexu psychoterapie a on by mohl přijít o možnost vykonávat svou profesi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 12:49

@MrsNorris ikdyby se to nebralo, jako součást terapie?
Tím samozřejmě nechci rict, ze bych chtela něco takového udělat.
@akavi to si nemyslím… Já jeho milost neberu vůči sobě, jako jeho chtíč.

• Citovat
  • Nahlásit
567
26.11.20 12:53

Ano, není to zamilovanost, je to přenos. Ne, on to zcela určitě neopětuje, je to pro něj naprosto běžná situace, se kterou by si měl umět poradit. Ano, zřejmě o tom ví či to na tobě brzy pozná. Buď to vyřešíte spolu, nebo tě předá někomu jinému. Nedělej si žádné naděje. Pokud by to opětoval, bylo by to extrémně neprofesionální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3426
26.11.20 12:56
@akavi to si nemyslím… Já jeho milost neberu vůči sobě, jako jeho chtíč.

Otázka je, proč teda máš tyhle pocity :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4950
26.11.20 12:57

Asi ti chce svěřit, že si máš najít jiného psychologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1413
26.11.20 12:58

Lepsi do psychologa, nez do psychopata.. urcite vymen terapeuta, uz k nemu nechod a zapomen na nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
26.11.20 12:58
@Anonymní píše:
@MrsNorris @listento @Russet
Tak to jste mě moc nepotesily 8o
Takže on si je toho podle vás vědom? Je to jeho práce a jak píšete, ze je běžné, když se žena zakouká do svého psychologa :think: no dobrá

Ano, zamilování se do svého terapeuta je celkem běžné a je to téma, s kterým se učí psycholog pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 12:59

@akavi :think: :think: :think:
To je v závěru… vlastně pravda :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 13:01

@Kipa22 @Melodie91 @Trojlístek
Teda ženy, ani mi to neříkejte
ikdybych k němu měla nadále docházet (bez těchto pocitu)?
On je ve sve práci moc dobry, jak říkám hodně mi pomohl a pomáhá pokazde, když máme sezení

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat