Zamilovala jsem se do psychopata?

25
17.7.21 12:25

Zamilovala jsem se do psychopata?

Ahoj, píši sem, kdy jsem úplně na dně. Je mi 23 a jsem na dně a z chlapa. Potkala jsem ho na tindru asi před víc jak měsícem. Všechno bylo super, máme to k sobě vcelku daleko, ale i tak za mnou po práci jezdil, když to šlo, tak já za nim. Rozuměli jsme si, snažil se, vymýšlel, staral se. Teď jsem u nej byla na týden, chodil do práce a já se mezitím učila. Večer jsme byli spolu. První dny super. Jen jak vždycky přišel, byl takový, že mi nedal pusu a říkal, že potřebuje půl hodiny si na mě zvyknout a tak. Po půl hodině v pohodě. A teď ve čtvrtek přišel, já byla v dobre náladě, tak jsem ho šla pozdravit a hned v takovém napůl vtipu na mě že ty jsi protivná. Pak šel do sprchy a vrátil se a řekl jee, já zapomněl, že jsi tady. Vždycky to byl takový vtipek od něj, ale nepříjemný, že. Chodím do posilovny a jsem hubena, to mohu říct a sem tam mi říkal, no ty máš špíčky, no jo. On je teda úplně vysekany. Pak taky to bylo všechno v ten čtvrtek za jeden večer, na něco urážka, at se vrátím k plotně, že je to jediná věc, co umím. Nebo že mám jiné vlasy, že se mu nelíbí a ani drdol, co mám a když jsem ho dala dolů, tak že už to není teda tak hrozne. Už toho bylo dost a tak jsem mu v klidu a mile řekla, že na takové jednání nejsem zvyklá a cítím se hodně diskomfortně. On se urazil a začal mě úplně ignorovat, jako bych tam nebyla. Dvakrát jsem za nim šla, at se mnou mluví. Zavřel dvere nebo úplně ignor. Tak jsem řekla, že ráno asi teda pojedu, pred tím mě úplně přemlouval, at zůstávám. Ráno ani slovo neřekl, odvezl mě na nádraží a doteď se neozval. Jenže já se hrozne zamilovala do toho, jaký byl a vůbec teď nevím, co dělat. Jen cely den brecim a strašně to bolí. Pomozte mi. Je to kostrbatě napsané a hodně ve zkratce. Je to strašná bolest, strašná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1401
17.7.21 12:28

Je to hovado. Kašli na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
17.7.21 12:28

Je to ubožák.
Jestli se ti už neozve, tak je to jen dobře.
Tak si pobreč a za měsíc už to bude skoro úplně dobrý, opravdu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17506
17.7.21 12:33

No zamilovala ses do představy, do iluze která nenexistuje. Ten chlap, se kterým si byla s tou představou nemá nic společného.

Takže toho kokota zablokuj, popasuj se se splašenými hormonami a fantaziemi a při příštím seznamování se věnuj spíš realitě, než vlastním fantaziím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
17.7.21 12:34

Buď ráda, že ukázal pravou tvář hned ze začátku. Kdyby se projevil třeba až po svatbě a narození dítěte, měla bys větší problém. Takhle tě u něj nic nedrží. On z tebe asi taky na větvi není, tak můžete s klidem přerušit veškerý kontakt a je vyřešeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11023
17.7.21 12:35
@jahoda13 píše:
Ahoj, píši sem, kdy jsem úplně na dně. Je mi 23 a jsem na dně a z chlapa. Potkala jsem ho na tindru asi před víc jak měsícem. Všechno bylo super, máme to k sobě vcelku daleko, ale i tak za mnou po práci jezdil, když to šlo, tak já za nim. Rozuměli jsme si, snažil se, vymýšlel, staral se. Teď jsem u nej byla na týden, chodil do práce a já se mezitím učila. Večer jsme byli spolu. První dny super. Jen jak vždycky přišel, byl takový, že mi nedal pusu a říkal, že potřebuje půl hodiny si na mě zvyknout a tak. Po půl hodině v pohodě. A teď ve čtvrtek přišel, já byla v dobre náladě, tak jsem ho šla pozdravit a hned v takovém napůl vtipu na mě že ty jsi protivná. Pak šel do sprchy a vrátil se a řekl jee, já zapomněl, že jsi tady. Vždycky to byl takový vtipek od něj, ale nepříjemný, že. Chodím do posilovny a jsem hubena, to mohu říct a sem tam mi říkal, no ty máš špíčky, no jo. On je teda úplně vysekany. Pak taky to bylo všechno v ten čtvrtek za jeden večer, na něco urážka, at se vrátím k plotně, že je to jediná věc, co umím. Nebo že mám jiné vlasy, že se mu nelíbí a ani drdol, co mám a když jsem ho dala dolů, tak že už to není teda tak hrozne. Už toho bylo dost a tak jsem mu v klidu a mile řekla, že na takové jednání nejsem zvyklá a cítím se hodně diskomfortně. On se urazil a začal mě úplně ignorovat, jako bych tam nebyla. Dvakrát jsem za nim šla, at se mnou mluví. Zavřel dvere nebo úplně ignor. Tak jsem řekla, že ráno asi teda pojedu, pred tím mě úplně přemlouval, at zůstávám. Ráno ani slovo neřekl, odvezl mě na nádraží a doteď se neozval. Jenže já se hrozne zamilovala do toho, jaký byl a vůbec teď nevím, co dělat. Jen cely den brecim a strašně to bolí. Pomozte mi. Je to kostrbatě napsané a hodně ve zkratce. Je to strašná bolest, strašná…

Znáte se měsíc… Po první maximálně druhý blbý poznámce bych se sebrala a už by mě nikdy neviděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5246
17.7.21 12:35

Děvče, nebreč :hug: je to nevyzrálý sobeček, absolutně nevhodný pro vztah, věř mi :srdce: přebolí to..
zablokovat, nepsat, nevolat - to je jediné řešení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33089
17.7.21 12:36
@jahoda13 píše:

Znáš ho měsíc, našla jsi ho na Tinderu a už jsi u něj na týden byla? 8o

Jinak teda asi není proc bulet. On za to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
17.7.21 12:37

Evidentně té nechce a navíc má potřebu si z tebe dělat legraci a shazovat té. Zapomrn na něj, bude lepší :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53562
17.7.21 12:37

A psychopat je proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.21 12:41

Domyslivy, egoisticky magor z Tinderu, ale hlavne ze ma abs… Doufej, ze z toho vyrostes. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
25
17.7.21 12:41

@Danielss Jenže kdyby mě nechtěl, tak za mnou tolikrát nejel na otočku. Měla jsem u něj být 2 noci, ale když jsem se začala bavit o tom, kdy pojedu, vůbec to nechtěl slyšet a že proč bych už jezdila. Když jsme spolu nemohli být, tak mi stále psal a volal. Ale nechápu toto, ty urážky, jak najednou začaly v jeden den a pak prostě totální ignorace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
17.7.21 12:42

Kolik mu je? Co dělá za práci? Dospělý chlap a chování má jak desetileté dítě. :zed: Připadá mi, že si na tobě něco dokazoval. Tohle rýpání není normální, hlavně na začátku vztahu. Buď ráda, že ukázal jaký je zavčasu. To, jaký byl a jak si s tebou psal mohla být jen přetvářka. Už ho nekontaktuj, ten za trápení nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5685
17.7.21 12:51
@jahoda13 píše:
@Danielss Jenže kdyby mě nechtěl, tak za mnou tolikrát nejel na otočku. Měla jsem u něj být 2 noci, ale když jsem se začala bavit o tom, kdy pojedu, vůbec to nechtěl slyšet a že proč bych už jezdila. Když jsme spolu nemohli být, tak mi stále psal a volal. Ale nechápu toto, ty urážky, jak najednou začaly v jeden den a pak prostě totální ignorace.

Tak jako a co na tom nechápeš? Je jiný, než se dělal. Buď ráda, že to víš tak rychle. Hlavně už se k žádnému dalšímu setkání nenechej přemluvit.

Nebo je možné, že po nějaké době zjistil, že tě nechce, jen nevěděl, jak to ukončit, tak to udělal takto. Prostě nevyzrálý jedinec… A že jich je, se nestačím divit.

Že za tebou jezdil na otočku nic neznamená. Opravdu to vůbec nic neznamená, na to se neupinej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1934
17.7.21 12:51

Aspoň vidíš jak by to vypadalo když byste spolu začali žít. Buď ráda, že jsi to poznala takhle brzy, kašli na něj :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat