Zamilovala jsem se do zadaného

Anonymní
23.7.20 15:44

Zamilovala jsem se do zadaného

Ženy, připadám si jako nějaká pubertačka. Ale prostě se to stalo. Zamilovala jsem se do zadaného kluka, má přítelkyní a čeká sní dítě. Ale já jsem se do něho prostě až po uši zamilovala. Je to pro mně těžký, jsme sousedí, a i spolu pracujeme. Tak se mu ani nemůžu vyhýbat :( :zed:. Už jsem zkusila randit, ale nikdo mi nebyl sympatický. Ten kluk se mnou filtruje, a já nevím jestli mně chce jenom do postele. Nebo ke mně něco cítí, s tou přítelkyní si nerozumí a hádají. Vím to moc dobře, protože že spolu bydlíme na jednom patře, tak to všechno šlyšim. Ta jeho přítelkyně se se mnou žačala teď dost bavit. A pro mně je to těžké se sní bavit. Včera jsme spolu byli v baru, a on se mně pokusil políbit. Ja jsem pak odešla. Dneska ráno mi poslal smsku že se omlouvá že nám zkazil večer. Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

56
23.7.20 15:51

Tak ja nevim, ale zkusila si se vzit do jeji situace? cekaji spolu dítě a pokud ti to nevadi tak si bezcitna a egoistická… toť muj nazor.. radši ruce pryč nez bude pozdě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2198
23.7.20 15:52

Že je to hajzl, těhotná žena se nepodvádí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.20 15:53

@Barba94 ja jím nechci rozbít vztah, ale prostě ho miluju a všude ho vidím. Tak je to pro mně fakt těžký.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.7.20 15:54

@jita22 mi spolu nic nemáme, a co vím tak jí nepodvadí.

• Nahlásit
  • Citovat
56
23.7.20 15:56
@Anonymní píše:
@Barba94 ja jím nechci rozbít vztah, ale prostě ho miluju a všude ho vidím. Tak je to pro mně fakt těžký.

tak ten vztah nerozbijej a pokud si s nim jeste nic nemela bude lehci se odmilovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2198
23.7.20 15:57
@Anonymní píše:
@jita22 mi spolu nic nemáme, a co vím tak jí nepodvadí.

Hm, tobě by se líbilo, kdyby tvůj přítel líbal jinou? A kdybys souhlasila, určitě by zůstalo jen u pusy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.20 16:02

@jita22 ja jsem ho nepolibila, hned jsem ho odstrčila. On mi včera říkal že sní není šťastný a že sní zůstává jenom kvůli dítěti. Včera se dost opil, tak možná proto se mně pokusil políbit. Ale na druhou stranu mám občas pocit že ke mně něco cítí. Ale jak už jsem napsala, rodinu rozbíjet fakt nechci. Je to prostě těžký.

• Nahlásit
  • Citovat
23.7.20 16:09

Odstěhovat, změnit práci. Vím, je to moc radikální. Tak aspoň ten kontakt minimalizuj. Zbytečně si nekomplikuj život..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
23.7.20 16:19
@Anonymní píše:
@Barba94 ja jím nechci rozbít vztah, ale prostě ho miluju a všude ho vidím. Tak je to pro mně fakt těžký.

Nechces rozbit vztah, tak ho nerozbijej. Vis kolik takovych chlapu, co jsou ve vztahu nespokojenych je? Ve skutecnosti si chteji jen povyrazit, ale doma maji jistotu. Odstehuj se, najdi novou praci, jina moznost neni. Tobe by se libilo az budes tehotna, tak ti tvuj mili bude skotacit na jine roznozce? Asi ne co? Tak jim dej pokoj!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.20 16:19

@DoktorkaZorkaHorká o tom že odstěhuju přemýšlím. Ale práci měnit nechci, ja se snažím se sním nestýkat, ale máme společně přátelé. Často spolu podnikáme různé akce, a on mi navíc pořád píše a někam mě zve. A pro mně těžké říct mu ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.7.20 16:20

@migmina zklidní hormon

• Nahlásit
  • Citovat
874
23.7.20 16:26
@Anonymní píše:
@DoktorkaZorkaHorká o tom že odstěhuju přemýšlím. Ale práci měnit nechci, ja se snažím se sním nestýkat, ale máme společně přátelé. Často spolu podnikáme různé akce, a on mi navíc pořád píše a někam mě zve. A pro mně těžké říct mu
@Anonymní píše:
@DoktorkaZorkaHorká o tom že odstěhuju přemýšlím. Ale práci měnit nechci, ja se snažím se sním nestýkat, ale máme společně přátelé. Často spolu podnikáme různé akce, a on mi navíc pořád píše a někam mě zve. A pro mně těžké říct mu ne.

Co je pro tebe tezke? Napsat ze nemas zajem? Kolik ti je? On jich ma pravdepodobne rozjetych vic a urcite i zasunu, kdyz pan otec nema zabrany. Fuj urcite prolezlej kdejakou haveti :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4864
23.7.20 16:27
@Anonymní píše:
@DoktorkaZorkaHorká o tom že odstěhuju přemýšlím. Ale práci měnit nechci, ja se snažím se sním nestýkat, ale máme společně přátelé. Často spolu podnikáme různé akce, a on mi navíc pořád píše a někam mě zve. A pro mně těžké říct mu ne.

Tak se na to koukej jinak. Je chlap který nemá ani zrnko zodpovědnosti. Přivedl jinou ženu do jiného stavu a místo, aby ji byl oporou, tak se s ní hada a píše jiný. To ti prijde jako vhodný člověk pro život? Kecy o tom, že je s ní jen kvůli dítěti, je ta nejznámější pohádka, jak dostat jinou do postele. Když ti bude psát, tak si představ, že si těhotná a tvůj partner vypisuje jiné a odepiš mu, že by se měl radši věnovat své partnerce a jejich společnému ditku. Boha jeho takový blbce kopat do koulí, ať se vzpamatujou :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
23.7.20 16:29
@Anonymní píše:
@migmina zklidní hormon

Ja nemam co zklidnit. To ty by si mela zklidnit svou,,zamilovanost" k cizimu zadanymu chlapovi a jeste k tomu za par mesicu budoucimu tatikovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama