Zamilovali jste se někdy na první pohled ? :)

Anonymní
18.1.20 20:48

Zamilovali jste se někdy na první pohled ? :)

Ahoj, chci se zeptat, už se vám někdy stalo, že jste se do někoho amilovalu na prvni pohled? Že jste věděli e to je ten pravý? Území neni 20,ale na ten věk se právě teď tak cítím ???? díky tomu co se mi přihodilo :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

84
18.1.20 20:54

Ano, do mého přítele :mrgreen:. Z jeho strany to bohužel na první pohled nebylo, ale už to spolu táhneme 4 roky :srdce:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 20:56

@momo203 tak jak si toho tedy docílila, když to bylo jen z tvý strany :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
5576
18.1.20 20:57

Když jsem poprvé viděla svého muže, země se zachvěla a já věděla, že ho musím mít. Asi by mi bylo jedno, kdyby měl ženu, invalidní matku nebo chovku sklípkanů. Ale jestli to byla láska nebo splašené kalhotky, těžko říct… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935

Me jo, ale nedopadlo to dobře. Od té doby používám i hodně hlavu, teda používala sem, teď už toho pravého mám a nebyla jsem do něho zamilovaná hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ano, do mého exmanžela, bohužel nám to nevyšlo:((( ale bylo to skvělých 15 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12401
18.1.20 20:58
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, už se vám někdy stalo, že jste se do někoho amilovalu na prvni pohled? Že jste věděli e to je ten pravý? Území neni 20,ale na ten věk se právě teď tak cítím ???? díky tomu co se mi přihodilo :roll: :lol:

Pokazde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2322
18.1.20 20:59

Ano, jednou jsem se opravdu zamilovala na prvni pohled. Ten pravy to ale fakt nebyl :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 21:01

Ano, ale je mi to k ničemu, od té doby jsen ho viděla jen jednou a i když se o mě zajímal a bylo vidět, že se mu líbím, o číslo si neřekl, takže ho už nemusím nikdy vidět. :?

• Nahlásit
  • Citovat
84
18.1.20 21:01
@Anonymní píše:
@momo203 tak jak si toho tedy docílila, když to bylo jen z tvý strany :joy:

Popravdě ani nevím :mrgreen:. Jednou jsem se mu opilá vyznala, ale byli jsme jenom kamarádi. A tak nějak časem to přišlo ani nevím jak :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 21:02
@Taky jedna píše:
Pokazde :lol:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 21:04
@Ba-stet píše:
Když jsem poprvé viděla svého muže, země se zachvěla a já věděla, že ho musím mít. Asi by mi bylo jedno, kdyby měl ženu, invalidní matku nebo chovku sklípkanů. Ale jestli to byla láska nebo splašené kalhotky, těžko říct… :D
:lol: tak hlavně, že to dobře dopadlo, ať to bylo co to bylo :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
3755
18.1.20 21:07

Ano, do svého manžela. Jsme spolu skoro 15 let :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5945
18.1.20 21:07

Do svého manžela a on do mě :lol: jel na akci původně za jinou, ale když jsme se poprvé uviděli tak bylo hned jasno. Od toho dne jsme spolu začali chodit, nebylo co řešit :mrgreen: Jsme spolu deset let, dva roky jako manželé. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5576
18.1.20 21:08
@Anonymní píše: :lol: tak hlavně, že to dobře dopadlo, ať to bylo co to bylo :lol:

Zatím dobrý, děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama