Zamilovaly jste se někdy do chlapa, co se vám nelíbí?

Anonymní
21.11.20 16:07

zamilovaly jste se někdy do chlapa, co se vám nelíbí?

Otázka zní jasně.

Asi jsem se zamilovala (nebo od toho nejsem daleko), ale háček je že tedy absolutně není můj typ a jako chlap se mi nelíbí. Nicméně je tak chytrý, milý, vtipný a cítím se s ním tak krásně, že mi to začíná být jedno :lol:

Stalo se vám to? Vydrželo to? Nebo je to jen takové platonické a nikam dál se to neposune, anebo pak přijde někdo, z koho se vám podlomí kolena a tohle přestane fungovat?

Za poslední rok jsem potkala hodně chlapů, jeho znám 10 měsíců a prostě ať přijde kdokoliv, stejně si nejradši povídám/píšu/volám s ním :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12230
21.11.20 16:16

Ano stalo :mrgreen: A hlavně časem mi začal připadat jako hezký :P A teď naopak oceňuji, že není dokonalý krasavec, že prostě jiný, svuj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9904
21.11.20 16:16

No, tak sama vidíš že na vzhledu asi zas až tolik nezáleží :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12240
21.11.20 16:34
@Anonymní píše:
Otázka zní jasně.

Asi jsem se zamilovala (nebo od toho nejsem daleko), ale háček je že tedy absolutně není můj typ a jako chlap se mi nelíbí. Nicméně je tak chytrý, milý, vtipný a cítím se s ním tak krásně, že mi to začíná být jedno :lol:

Stalo se vám to? Vydrželo to? Nebo je to jen takové platonické a nikam dál se to neposune, anebo pak přijde někdo, z koho se vám podlomí kolena a tohle přestane fungovat?

Za poslední rok jsem potkala hodně chlapů, jeho znám 10 měsíců a prostě ať přijde kdokoliv, stejně si nejradši povídám/píšu/volám s ním :oops:

A dokazes si s nim predstavit sex? To, ze se te dotyka na intimnich mistech? To, ze se k sobe tulite nazi? Ze si slintate do ust?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24854
21.11.20 16:36

Mě se to nestalo, ale z okolí několik takových případů znám. A je to dobře, jinak by ti „méně atraktivní“ muži zůstávala na ocet a to by byla škoda.
Obvykle takový muž prostě zaujme něčím jiným než krásou…Intelektem, rozhledem, tím, že něco dobře umí a je v tom dobrý, že je s ním příjemně, je milý, laskavý, dává ženě pocit zajištění a bezpečí…Atdatd…
Takže si to zakladatelko užívej, časem ti tvůj oblíbenec bude připadat krásný i navenek. Je to stejný mechanismus, jako když u krasavce zjistíš, že je naprostý kretén. Takový se časem zoškliví, i kdyby vypadal jak Adonis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
21.11.20 16:37
@Anonymní píše:
Otázka zní jasně.

Za poslední rok jsem potkala hodně chlapů, jeho znám 10 měsíců a prostě ať přijde kdokoliv, stejně si nejradši povídám/píšu/volám s ním :oops:

Nestalo, jsem chlap.
Ale nikdy jsem se nezamiloval do zenske, ktera by se me i fyzicky nelibila. Mit rad, to jo, ale zamilovat se, nepredstavitelne.

Proc to pisu?

Protoze mam dotaz.

Pokud zakladatelka tomu vztahu da sanci a necha ho rozvinout, a brzy, hodne brzy se tam nevytvori nejakym zazrakem i fyzicka
pritazlivost ( coz se, jak vim z mnoha prispevku na emimi stava po 10 mesicich opravdu jen zridka, neriti se uz ted viditelne do vztahu, o kterem bude pozdeji psat jako o vzthau s chlapem, ktery je sice super a je ji s nim dobre, ale ten sex… nepredstavitelne?

Příspěvek upraven 21.11.20 v 16:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
21.11.20 16:37

Ano, stalo. Když jsem ho viděla a slyšela poprvé, tak se mi nejenže vzhledově vůbec nelíbil, ale taky mě hned napadlo - bože to je debil. A nakonec to byla velká láska, dva roky, než mi zase začal připadat jako blb :oops: a ztloustnul no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
21.11.20 16:39
@Anonymní píše:
Otázka zní jasně.

Ano, nejdříve mi nic neříkal jako muž, prostě jen kolega z práce, rozuměli jsme si a pak on se tak nějak začal snažit, zhubl, celkově se vylepšil a snažil se kvůli mně. Já se mu prý líbila od prvního dne co mě viděl. Pak jsme spolu chodili a časem žili. Byli jsme spolu pět let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9437
21.11.20 16:40

Asi to může fungovat líp než kdyby jsi byla s někým, protože je hezkej :mrgreen: a mně se to stalo, můj muž není vůbec můj typ, vždycky jsem byla na takový ty tmavý typy s dlouhejma rasama a dolicky ve tvářích. Ale ukecal me, je s ním sranda a je sebevedomej…to mi imponovalo. Ale kdyby mi ho někdo ukázal na fotce, tak bych si ho nevybrala :lol: jo ale děti máme hezky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
21.11.20 16:44
@Tarinka píše:
můj muž není vůbec můj typ,

Vidim velky rozdil mezi „neni muj typ“ a „vubec se mi nelibi“.

Nebo v tom rozdil neni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
21.11.20 16:45

Pro mě je důležitá chemie a taková ta speciální krásná energie, když s tím chlapem jsem. :srdce: A pak to, jak mi voní - jeho přirozená vůně (ne parfém).

Když tyhle věci fungují, je mi jedno skoro všechno ostatní jako např. věk, šediny :), nedokonalost v obličeji, apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3954
21.11.20 16:57
@Anonymní píše:
Otázka zní jasně.

Nestalo, mam to propojene..kdyz se mi nelibi jako chlap, tak jedine jako kamarad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5709
21.11.20 17:11

Měla jsem vtah s chlapem, co mě sice fyzicky přitahoval, ale typově se mi nelíbil vůbec. Asi tři roky jsme se snažili z toho vztahu něco vykřesat (vyloženě vztah z rozumu), ale neklaplo to. A jednou jsem měla sex (takový lepší průměr) s kamarádem, který byl sice objektivně fyzicky hezký, ale nijak zvlášť mě nepřitahoval a nebyla jsem ani trošku zamilovaná a to bylo tak divný, že jsem vůbec neměla chuť to někdy zopakovat. Paradoxně teď po pár letech na ten jediný sex dost často vzpomínám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
21.11.20 17:13
@carsin píše:
Vidim velky rozdil mezi „neni muj typ“ a „vubec se mi nelibi“.Nebo v tom rozdil neni?

Jj je v tom rozdíl. Do kategorie „Není můj (obvyklý) typ“ u mě např. spadá jeden konkrétní chlap, ze kterýho jsem úplně hotová. :srdce:

„Vůbec se mi nelíbí“ u mě znamená chemie nula, jiskra nula, vůně nula… jakože to nefunguje po tý „pudový“ stránce a nikdy s jistotou fungovat nebude. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 17:23

Ještě upřesním - ne že vůbec nelíbí, je milý i vzhledově :mrgreen: ale jsem na velké mohutné spíš snědší chlapy :lol: on je menší, drobný, štíhlý, spíš světlý, vlasy téměř žádné :lol:

ale od první chvíle co ho znám je mi moc sympatický, strašně ráda si s ním povídám a vždycky mě mrzelo, že mě nepozve někam na drink. 9 měsíců jsem vykládala kámošovi, že to nechápu, že mám dojem že se mnou i flirtuje, ale nikam to neposouvá. A strašně se mi to líbilo. Každou schůzku (tak 1× za měsíc) jsem se nemohla dočkat, řešila co si vezmu atd.

Najednou se to změnilo (zjistil že jsem single) a jsme fakt hodně v kontaktu a vím že má zájem. A já se pořád bojím, bojím se aby byl sex ok (asi mám strach že jak je malý a drobnější aby to tak nebylo všude :oops: ) atd. A trochu se bojím i toho že vše bude ok a že tohle je můj vyvolený :lol: :lol:

Přitom je to mimořádně chytrý člověk, je extrémně milý, laskavý, má nejmilejší úsměv na světě, mám pocit jistoty a bezpečí, má skvělý job, je zabezpečený a strašně se mi líbí jak už teď vidím, že mě v ničem nenechá. Řešila jsem osobní problém a on se choval krásně a napsal mi, že se nemám ničeho bát, že nedopustí aby se mi něco stalo…a mně se po strašně moc dlouhý době tak nějak hezky usínalo :oops:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat