Zamilovaná a dost

Anonymní
23.4.17 12:20

Zamilovana a dost

Prosim nesoudit, nenadavat sama.vim,ze jsem krava, netreba pripominat.
Manzele 11let, spokojene manzelstvi, jaem stale zamilovana, samozrejme uztrochu jinak po tech letech, ale jsem. Sexu dost, dve deti. Zamiloval se do me kolega a zaroven muj dloiholety znamy od manzela, ja do nej taky, nicnebylo predesilam. Jen nas to iba znicehonic zasahlo, rozumime si z.je asi to. o
Oc mi jde nejvic. Ta pritazlivost, to ze je to nove to vse pomine je jasne. Ze to bude zase jen chlap ???? ale proste objektivne se k sobe daleko vic hodime nez s manzelem, skrz konicky, zajmy a hlavne nazory. Co delat, borit vztah kvuli poblouzneni nehodlam ale toto neni o tom, zkratka mi prijde, ze by s nim muj zivot mel vetsi smysl. Byt sobec a znicit to co jsme vybudovali nebo to preckat kvuli. detem ac mam pocit, ze je to ma druha osud. laska?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

25486
23.4.17 12:24

Hmm no nakonec si to stejně budeš muset srovnat sama se sebou… jen aby to nakonec vše nebylo jinak, než si myslíš…resp.abys zamilovaná nebyla jen ty…

klidně mi písni SZ :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.4.17 12:33

Tohle už se mi stalo v životě víckrát. Když to nebudeš zbytečně přiživovat (snít o tom, jaký je ten druhý úžasný a skvělý, představovat si, jak by vám spolu bylo fajn a zbytečně ho vyhledávat), tak to o to dřív přejde. Naopak čím víc si ho budeš lakovat narůžovo, tím víc se ti bude líbit (a tím větší pád na pusu může přijít).
Je to jenom zamilování, chemická reakce v mozku. Není to dlouhodobě budovaný vztah, jako máte s manželem. Podvědomě ti imponuje, že se někomu líbíš, protože v dlouhodobém vztahu si člověk takovéhle příjemné emocionální bouře neužije. Možná by byl lepší partner, možná byste se k sobě víc hodili (nebo taky ne), ale fungující a léty prověřený vztah (se všemi negativy, co to přináší) je dlouhodobě perspektivnější.

• Nahlásit
  • Citovat
25486
23.4.17 12:42

Druhá anonymní nechápu tu anonymitu…jinak to se nestává víckrát to co popisuje zakladatelka se stává jenom jednou a vim o čem mluvím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 12:59
@Anonymní píše:
Manzele 11let, spokojene manzelstvi, jaem stale zamilovana, samozrejme uztrochu jinak po tech letech, ale jsem. Sexu dost, dve deti. Zamiloval se do me kolega a zaroven muj dloiholety znamy od manzela, ja do nej taky, nicnebylo predesilam. Jen nas to iba znicehonic zasahlo, rozumime si z.je asi to. o
Oc mi jde nejvic. Ta pritazlivost, to ze je to nove to vse pomine je jasne. Ze to bude zase jen chlap ???? ale proste objektivne se k sobe daleko vic hodime nez s manzelem, skrz konicky, zajmy a hlavne nazory. Co delat, borit vztah kvuli poblouzneni nehodlam ale toto neni o tom, zkratka mi prijde, ze by s nim muj zivot mel vetsi smysl. Byt sobec a znicit to co jsme vybudovali nebo to preckat kvuli. detem ac mam pocit, ze je to ma druha osud. laska?

Souhlasím s anonymní. Nepřiživovat a přejde to. A hlavně si nenamlouvej, že to je osud. Co jsem vytučnila, to mi přijde důležitější než to, že se do tebe zamiloval kolega. Manžel ani děti neudělali nic špatného, proč bys jim měla bořit bezpečí a domov? :nevim: Respektive, proč by měl muž přijít o děti? Nebo si dokážeš představit, že půjdeš za tou osudovou láskou (i když než se do tebe zamiloval jiný, tak tou stejnou láskou byl i manžel)a děti necháš s tatínkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3089
23.4.17 12:59

Aneb jak ze spokojeneho manželství, kde vše funguje, udělat z manžela trosku a poznamenat děti na celý život kvůli tomu, že máte pocit, že si s někým hodně rozumíte a sexuálně Vás přitahuje. Nikdy jste s ním nežila a nevíte, jaký opravdu je. Vaše děti snad nepůjdou do střídavé péče. Jinak by mi jich bylo líto. Snad zůstanou s otcem, protože by mi přišlo krajně nespravedlivé, aby kvůli Vašemu rozhodnutí nemohl vídat děti každý den a prožívat s nimi jejich život. Přeju hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5768
23.4.17 13:14
@sediza píše: …udělat z manžela trosku

Proč trosku, třeba si naopak polepší? Když chytne stará stodola, tak to už nemá cenu hasit, lepší je vzít nohy na ramena :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
23.4.17 13:14
@Anonymní píše:
Oc mi jde nejvic. Ta pritazlivost, to ze je to nove to vse pomine je jasne. Ze to bude zase jen chlap ???? ale proste objektivne se k sobe daleko vic hodime nez s manzelem, skrz konicky, zajmy a hlavne nazory. Co delat, borit vztah kvuli poblouzneni nehodlam ale toto neni o tom, zkratka mi prijde, ze by s nim muj zivot mel vetsi smysl. Byt sobec a znicit to co jsme vybudovali nebo to preckat kvuli. detem ac mam pocit, ze je to ma druha osud. laska?

Prosím tě, hlavně nejednej ukvapeně. Je to jenom hormonální smršť. Odborníci to přirovnávají ke drogovému opojení. To postupně opadne. Nenič to, co je prověřené životem, a co funguje. Zasáhlo by to několik lidí, a převrátilo jim naruby život. Věř, že by jsi toho později litovala. Nech si to v platonické rovině. Většinou je to daleko hezčí, než by to bylo v reálu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
23.4.17 13:24

Moje milovaná filmová hláška: „Venku je sedm miliard lidí. Vždycky je pravděpodobné, že mezi nimi je někdo, kdo se k tobě hodí víc, než člověk, kterého sis vzal.“

Co z toho plyne - asi jen to, že kolega tím „pravějším“ klidně být může. Ale že to nepoznáš, dokud spolu nezkusíte vybudovat to samé, co s manželem… to asi nepoznáš. A jestli za jeho zády, nad troskami manželství nebo vůbec… jo holka, to je jen na tobě, a fakt ti to nezávidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 13:38

Další případ, že lidský druh není schopný z dlouhodobějšího hlediska žít v páru s tím samým jedincem do konce života :mrgreen:

Příspěvek upraven 23.04.17 v 13:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10795
23.4.17 13:39

Neexistuje nic takového jako osud a jedinný předurčený partner.

Navíc stabilní a téměř ideální partnerství nejsou tak, kde jsou lidé stejní, ale kde se vzájemně doplňují a právě tu partnerovu odlišnost která doplňuje jejich vlastní osobnost oceňují.

Zamilované myšlenky a sny berte jako kašel při nachlazené - je to prostě symptom, se kterým nic moc nenaděláte a časem to přejde.

S dotyčným objetkem touhy se pokud možno nekontakujte, nepište si, nevytvářejte nyvé scény o tom, jak se milujete ale jste děsně morální, takže se nic nestane.

Je to hormonální škytance, bouřka, která přejde.

Skutečná láska je to, co zůstane po té, co vás přejde zamilovanost. To co máte s manželem, i když to prostě není takový hormonální kolotoč, jako byl na začátku.

Takovéhle věci se stávají a dají se postě přečkat, pokud se neupnete na neurotickou myšlenku „kdybych si já nešťastná vzala Pištu Hufnágla“, tak to nakonec váš svazek může posílit. Zejména pokud vydržíte a zůstanete na platonické úrovni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9079
23.4.17 13:48

Dokážu si představit, že by se mi taková věc mohla stát, ale absolutně si nedokážu představit, že kvůli chvění v břiše zničím synovi domov, vezmu mu milovaného tátu a muži vezmu milovaného syna a začnu žít s neznámým mužem. Kdyby mi tohle udělali moji rodiče, asi bych nebyla moc ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 19:33
@AnastazieB píše:
Dokážu si představit, že by se mi taková věc mohla stát, ale absolutně si nedokážu představit, že kvůli chvění v břiše zničím synovi domov, vezmu mu milovaného tátu a muži vezmu milovaného syna a začnu žít s neznámým mužem. Kdyby mi tohle udělali moji rodiče, asi bych nebyla moc ráda.

Bohužel ne všechny ženy jsou tak inteligentní a rozumné jako Vy. U puberťaček je to ještě pochopitelné ale takhle…rodinu přeci zakládáme už s někým koho známé a chceme být spolu. Tak proč rodinu ničit a zničit i otce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
23.4.17 21:39
@Anonymní píše:

zamilovanost je věc pomíjivá a člověk dělá věci, které by normálně nedělal. Jestli v tom chceš mít jasno, tak počkej až spadnou ty jogurtové brýle a budeš vidět člověka před sebou, tak jak máš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.4.17 21:46

Jestli ti mohu poradit z vlastní zkušenosti, zůstaň s manželem, toho máš prověřeného. O tom druhém si jen něco maluješ, až přejde zamilovanost, budeš se divit, co jsi na něm viděla. když jseš zamilovaná, je to jako být na drogách. Až to přejde, bude dobře. Asi tak. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama