Zamilovaná a těhotná s koňákem

Anonymní
2.5.20 00:07

Zamilovaná a těhotná s koňákem

Zdravím.
Když jsem byla na střední, tak jsem chodila jezdit na koně k jednomu známému mé mamky. Později jsme spolu tajně chodili. Já ale po maturitě odjela studovat do zahraničí, takže to mezi námi skončilo. Pár let jsem žila zahraničí, pak jsem se vrátila do Čech a vdala se. Teď je mi 38 a jsem 9 let vdaná. Asi před rokem jsme se s mamkou během řeči dostaly k tomu mému bývalému příteli. Říkala jsem ji, že bych ráda zase začala jezdit na koni a ona mi řekla proč teda nezajedu za ním, že má koně pořád a známe se. Nikdy nevěděla o tom, že jsme spolu chodili. Řekla jsem si proč ne, vždyť už je to spoustu let a mezi námi je to dávno všechno pryč. Jaká to byla blbost jsem si uvědomila hned jak jsem tam přijela. Ten chlap má pořád strašný charisma a během chvíle jsem v tom byla až po uši, stejně jako před lety. Začala jsem tam za ním jezdit, přispělo tomu asi i to, že to mezi námi s manželem už delší dobu moc neklape. Takhle už to je skoro rok a já minulý týden zjistila, že jsem těhotná. Na 100% to je jeho a já jsme teď úplně bezradná. Nevím jestli mám jít na potrat a žít dál s manželem jakoby nic, nebo si dítě nechat. Žádné dítě nemám, protože manžel nikdy děti nechtěl a mně nějak zvlášť nechyběly. Teď ale když jsem opravdu těhotná, tak si neumím představit dát ho pryč. Do milence jsem zamilovaná, ale nemyslím si, že by ve svém věku ještě chtěl dítě. Zkrátka vůbec nevím co dělat dál a sem jsem si přišla pro radu. Ikdyž chápu a počítám s tím, že mě tu některé odsoudíte.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23496
2.5.20 00:10
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3554
2.5.20 00:11

Pokud dítě chceš tak v 38 nejvyšší čas ;). Asi bych to řekla nejdřív koňákovi, podle jeho reakce se pak můžeš rozhodnout, co dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 00:11
@Klopotkova píše:
@Ram16G
??
  • Citovat
  • Nahlásit
3669
2.5.20 00:20

Můžeš mi prosímtě vysvětlit, jaké duševní pochody se odehrávají v ženě, která se ani při nevěře dostatečně nechrání?
Je to tu denně v různých variacích, stále dokola, a já prostě takovou hloupost a nezodpovědnost nedokážu pochopit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34756
2.5.20 00:26
@Anonymní píše:
Zdravím.
Když jsem byla na střední, tak jsem chodila jezdit na koně k jednomu známému mé mamky. Později jsme spolu tajně chodili. Já ale po maturitě odjela studovat do zahraničí, takže to mezi námi skončilo. Pár let jsem žila zahraničí, pak jsem se vrátila do Čech a vdala se. Teď je mi 38 a jsem 9 let vdaná. Asi před rokem jsme se s mamkou během řeči dostaly k tomu mému bývalému příteli. Říkala jsem ji, že bych ráda zase začala jezdit na koni a ona mi řekla proč teda nezajedu za ním, že má koně pořád a známe se. Nikdy nevěděla o tom, že jsme spolu chodili. Řekla jsem si proč ne, vždyť už je to spoustu let a mezi námi je to dávno všechno pryč. Jaká to byla blbost jsem si uvědomila hned jak jsem tam přijela. Ten chlap má pořád strašný charisma a během chvíle jsem v tom byla až po uši, stejně jako před lety. Začala jsem tam za ním jezdit, přispělo tomu asi i to, že to mezi námi s manželem už delší dobu moc neklape. Takhle už to je skoro rok a já minulý týden zjistila, že jsem těhotná. Na 100% to je jeho a já jsme teď úplně bezradná. Nevím jestli mám jít na potrat a žít dál s manželem jakoby nic, nebo si dítě nechat. Žádné dítě nemám, protože manžel nikdy děti nechtěl a mně nějak zvlášť nechyběly. Teď ale když jsem opravdu těhotná, tak si neumím představit dát ho pryč. Do milence jsem zamilovaná, ale nemyslím si, že by ve svém věku ještě chtěl dítě. Zkrátka vůbec nevím co dělat dál a sem jsem si přišla pro radu. Ikdyž chápu a počítám s tím, že mě tu některé odsoudíte.
Řekni to oběma, manžel tě pošle za koňákem a koňák možná do zádele. To jste na to skočili na seně po vzoru sedláků ze Sestřiček, že neměl po ruce kondom? :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14837
2.5.20 00:35

No a co řešíš? Jsi zamilovaná, s manželem to neklape, děti nemáte, potrat si neumíš představit… To má jenom jedno řešení, ne? Nebuď srab, změna je život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 00:47
@Russet píše: Řekni to oběma, manžel tě pošle za koňákem a koňák možná do zádele. To jste na to skočili na seně po vzoru sedláků ze Sestřiček, že neměl po ruce kondom? :roll:

Mám zavedené tělísko, otěhotněla jsem přes něj.

• Citovat
  • Nahlásit
34756
2.5.20 00:48
@Anonymní píše:
Mám zavedené tělísko, otěhotněla jsem přes něj.

Jaká náhoda po šťouchu s cizím chlapem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 00:51
@Lucie_Sx píše:
No a co řešíš? Jsi zamilovaná, s manželem to neklape, děti nemáte, potrat si neumíš představit… To má jenom jedno řešení, ne? Nebuď srab, změna je život.

Jenže příteli /milenci, nevím jak mu říkat, je 57. Nevím jestli bude ještě o miminko stát.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 00:57
@Russet píše:
Jaká náhoda po šťouchu s cizím chlapem :nevim:

To si jako myslíte, že jsem to udělala schválně?

• Citovat
  • Nahlásit
14837
2.5.20 00:57
@Anonymní píše:
Jenže příteli /milenci, nevím jak mu říkat, je 57. Nevím jestli bude ještě o miminko stát.

No ale miminko už je, ne? I když „jenom“ v břiše.
Tak to zjisti a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34756
2.5.20 00:58
@Anonymní píše:
To si jako myslíte, že jsem to udělala schválně?

Ano. Jinak bys měla kondom. Vidíte se po x letech a natolik mu důvěruješ, že jedeš naostro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 01:00
@Russet píše:
Ano. Jinak bys měla kondom. Vidíte se po x letech a natolik mu důvěruješ, že jedeš naostro.

Otěhotněla jsem po roce, co jsme spolu. Tělísko mi jako antikoncepce doteď spoustu let fungovalo naprosto spolehlivě.

• Citovat
  • Nahlásit
1080
2.5.20 04:11
@Anonymní píše:
Otěhotněla jsem po roce, co jsme spolu. Tělísko mi jako antikoncepce doteď spoustu let fungovalo naprosto spolehlivě.

Zahejbat s charismatickym koňákem bez kondomu. Wow. Riskovat kvasinky, chlamydie, HPV, syfilis, ureaplasmata, kapavku, HIV, trichomonázu, plísně, herpes, žloutenku,… ty jseš dobrej střelec, děvče…

Podle mě máš jen pět možností:

1. jít na interrupci, zamaskovat to před manželem jako jinej zákrok a do smrti o tom mlčet
  2. přiznat se k tomu manželovi a doufat, že to vyřešíte společně (nepříliš pravděpodobné)
  3. přiznat se k tomu koňákovi, doufat, že se to v něm zlomí a jako šedesátník bude chtít žít s výrazně mladší partnerkou a miminem (nepříliš pravděpodobné)
  4. Rozseknout to rovnou sama, odejít od manžela a počítat s tím, že tohle dítě vychováš sama a doufat, že se s manželem rozumně dohodnete na vypořádání a že třeba potkáš někoho, kdo s tebou tohle dítě bude chtít vychovávat a bude tě mít rád.
  5. Pokud spolu s manželem spíte a máš koule mu lhát celej zbytek života, pokusit se to navlíknout tak, že je to jeho a doufat, že tomu uvěří (vysoké riziko vyzrazení)

Finální rozhodnutí je na tobě, snad se rozhodneš správně. Nezávidím ti. Pokud po dítěti toužíš, budeš si do smrti vyčítat, žes na potrat šla. Pokud na potrat nepůjdeš, je velmi pravděpodobné, že si zničíš manželství a zůstaneš i s dítětem sama. Pokud to první řekneš koňákovi a až podle jeho reakce manželovi, tak i kdyby tě manžel nevyhodil, pořád riskuješ, že vám koňák udělá ze života v budoucnu peklo. Pokud to koňákovi řekneš a on bude chtít být s tebou, skončíš se šedesátníkem, který pravděpodobně není příliš zvyklý se komukoliv přizpůsobovat a za chvíli to bude opravdu starý pán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat