Jsem zamilovaná, ale má nemocnou přítelkyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 22:54
Zamilovaná , ale má nemocnou přítelkyni

Ahoj,
Potkala jsem muže a zamilovali se do sebe. Jakoby nestačilo, ze je ode mne dvě hodiny cesty, ještě ma nemocnou přítelkyni. Má rakovinu. Samozřejmě ji nechce opustit a v tom ho podporuji. Zatím jsme “ spolu” krátce, ale jak dlouho mam čekat? Vím, že mě ma fakt rad, ale někdy má záchvat výčitek jak vůči ni, tak vůči mě.
Je mi 30 a jemu 35. Ano, mužu si najít jiného, ale on je fakt tak hodnej a vyhovuje mi.
Mám hodit zpátečku?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Maui52
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 27.11.18 22:55

Ano.

Russet
Extra třída :D 12196 příspěvků 27.11.18 22:55
@Anonymní píše:
Ahoj,
Potkala jsem muže a zamilovali se do sebe. Jakoby nestačilo, ze je ode mne dvě hodiny cesty, ještě ma nemocnou přítelkyni. Má rakovinu. Samozřejmě ji nechce opustit a v tom ho podporuji. Zatím jsme “ spolu” krátce, ale jak dlouho mam čekat? Vím, že mě ma fakt rad, ale někdy má záchvat výčitek jak vůči ni, tak vůči mě.
Je mi 30 a jemu 35. Ano, mužu si najít jiného, ale on je fakt tak hodnej a vyhovuje mi.
Mám hodit zpátečku?

Ano.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2345 příspěvků 27.11.18 22:56

Záleží jak moc sobec seš ty a jak moc on je srab a zmetek…

GabinkaCh
Závislačka 2560 příspěvků 27.11.18 22:56

Ano

Russet
Extra třída :D 12196 příspěvků 27.11.18 22:57
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mám hodit zpátečku?

Nejdřív jsem chtěla napsat, jakou nemoc jí „vymyslel“ (jak z dilmu Medvídek). To ti není ze sebe fyzicky špatně?

Melpel
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 27.11.18 22:57

Přítelkyně bojuje s rakovinou, a on, místo aby ji podporoval, si hledá milenku. To je fakt charakter. :roll: Opravdu chceš být s někým, kdo tě v nouzi klidně podrazí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 22:57
@Nowuka2 píše:
Záleží jak moc sobec seš ty a jak moc on je srab a zmetek…

On zmetek určitě není, ještě než potkal mě, tak s ní byl z lítosti.

lucynka25
Echt Kelišová 7930 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 22:58

Ja bych si v zivote nezacala se zadanym chlapem.Bývalý pritel (pred 12lety) me podvadel a proto bych to nikdy jine zene neudelala,vim co to je.
A uz vubec ne nemocné, hlavne by se mi nelibilo zit s chlapem,ktery podvadel,historie se muze opakovat.
Do toho bych nesla,chlapu je vsude dost.

Russet
Extra třída :D 12196 příspěvků 27.11.18 22:58
@Anonymní píše:
On zmetek určitě není, ještě než potkal mě, tak s ní byl z lítosti.

Jo, to na něj hned vrhá lepší světlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 23:00
@Russet píše:
Jo, to na něj hned vrhá lepší světlo.

Chtěl ji opustit , ale zjistila ze je nemocná tak s ni zůstal, aby v tom nebyla sama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 23:01
@Melpel píše:
Přítelkyně bojuje s rakovinou, a on, místo aby ji podporoval, si hledá milenku. To je fakt charakter. :roll: Opravdu chceš být s někým, kdo tě v nouzi klidně podrazí?

Nehledal milenku, proste jsme se potkali. A věř či ne, pomáhá ji

Russet
Extra třída :D 12196 příspěvků 27.11.18 23:02
@Anonymní píše:
Chtěl ji opustit , ale zjistila ze je nemocná tak s ni zůstal, aby v tom nebyla sama.

A samozřejm s ní vůbec nic nemá, dlouho jim to před nemocí neklapalo a další blabla bla…Přeju přítelkyni, aby se uzdravila a pak toho šmejda s rozběhem kopla do zadečku.

z92
Kecalka 203 příspěvků 27.11.18 23:02
@Melpel píše:

Asi tak…

prekvapenana2
Kecalka 265 příspěvků 27.11.18 23:04

Já nevím ale mě se to moc nezdá, taky mi hned napadlo co si asi vymyslel… Hlavně by mě zajímalo od kdy trvá ten „vztah z lítosti“. Jestli se s ní chtěl rozejít a ona náhle onemocněla a tak to neudělal… Nebo jestli ho omrzelo se o ni starat ale je mu blbý odejít. Já bych hodila zpátečku… Nebo jak to vidíš dál? Čekáš az umře a vy budete spolu? 8o :poblion: na tom bych teda chtěla stavět…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Červená, barva Vánoc a krveprolití: Jak budou vypadat trhy v roce 2025

Zlatá, zelená a červená. Tradiční barvy Vánoc, z nichž ta poslední jmenovaná... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >