Jsem zamilovaná - ale nechci být

Anonymní
28.11.19 18:58

Zamilovana ale nechci byt

Hezky vecer, jsem 8 let vdana, mam stastne manzelstvi, moc hodneho muze ale…zacel de mi libit kolega v praci, porad na nej musim myslet, je krasny, chytry, svalnaty… poznam ze se mu take libim…ale nechci! praci menit nebudu jsem tam leta a spokojena, jak ho dostat z hlavy? Jak odolat pokuseni?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16922
28.11.19 19:02
@Anonymní píše:
Hezky vecer, jsem 8 let vdana, mam stastne manzelstvi, moc hodneho muze ale…zacel de mi libit kolega v praci, porad na nej musim myslet, je krasny, chytry, svalnaty… poznam ze se mu take libim…ale nechci! praci menit nebudu jsem tam leta a spokojena, jak ho dostat z hlavy? Jak odolat pokuseni?

Neodolavej, vyčkej pár týdnů, než ti dojde, že manžel dělá něco špatně a ty jsi v podstatě donucená mu zahnout, případně nahlídni do deníčku hříchů. Že by se tam nic vhodného nenašlo? :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.19 19:05

@pohledzdruhestrany vubec vam nerozumim :lol:  :(

• Citovat
  • Nahlásit
16922
28.11.19 19:06
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestrany vubec vam nerozumim :lol: :(

Dočkej klasu jako husa dilda :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
28.11.19 19:14

To máš těžký… Zkus to zamilování přenést na manžela, třeba. Jak, to nevím :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
28.11.19 19:16

Je to jen chvilkové pobláznění. V práci trávíme mnoho času a někdy se někdo nechá strhnout různejma představama a hlavně si toho člověka zidelizujeme a vymýšlíme různé pohádky v hlavě, prostě se nudíme a vymýšlíme kraviny. Myslim si že se snad všem někdy někdo líbil v práci a představoval si ho jako svého prince. Důležitý je zůstat při představách, protože ten člověk který se ti líbí není určitě tak ideální jak v tvé hlavě. Vzpomeň si že si určitě to samé zažívala s manželem, jen po 8letech to samozřejmě není jako na začátku, zkus s manželem se víc věnovat navzájem, něco podniknout ať kolegu vyženeš z hlavy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
28.11.19 19:25

To přejde. Mě to zatím vždycky přešlo :D
Ale ten poslední, ten mi hodně zamotal hlavu, furt tokal, hajzlík jeden :zed: a už z té hlavy vypadl :mavam: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58120
28.11.19 19:36

A není to třeba tvůj příbuzný? :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
975
28.11.19 20:08

Věř, že mít ho doma tak tě to hned přejde. Já kdysi byla poblázněná do krásného, vzdělaného muže. A když jsem ho dostala tak přešla chuť. V posteli děs a hruza a když si pak usral, tak to byla konečná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
28.11.19 20:28
@splendis píše:
Věř, že mít ho doma tak tě to hned přejde. Já kdysi byla poblázněná do krásného, vzdělaného muže. A když jsem ho dostala tak přešla chuť. V posteli děs a hruza a když si pak usral, tak to byla konečná
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
28.11.19 20:37

To Ti nikdo neporadí… ale asinejsi vubec vyjimka… :-)ja třeba nejsem proti nemanželskemu sexu.. me bavi poznávat nove muže.. takže ja bych do toho určite šla ale manžel se to nesmi dozvedet samozřejme…tak davej bacha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
28.11.19 20:40
@splendis píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: Neeee
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.19 20:43

Makat, makat, makat. Nic jiného nezabírá. A vyhejbat se obloukem.

• Citovat
  • Nahlásit
1931
29.11.19 02:32
@pohledzdruhestrany píše:
Neodolavej, vyčkej pár týdnů, než ti dojde, že manžel dělá něco špatně a ty jsi v podstatě donucená mu zahnout, případně nahlídni do deníčku hříchů. Že by se tam nic vhodného nenašlo? :think: :nevim:

Teď jsi uhodil hřebíček na hlavičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9061
29.11.19 09:29
@splendis píše:

Neee… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat