Zamilovaná, ale on ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 13:51
Zamilovaná, ale on ne ?

Ahoj,
přišla jsem k Vám pro radu, začala jsem se scházet s „přítelem“ že začátku jsem si říkala, že uvidíme jak se to bude vyvíjet. Po schůzkách to začalo být hezčí a hezci, ze spaní spolu, bylo postupně mám tě rada poznávání rodicu a prostě jsem se do něj strašně zamilovala. Furt bych chtěla vztah, ale přítel se kroutí myslela jsem že třeba v tom hraje roli jiná žena ale řekl že jsem úžasná perfektní ale že se boji vztahů, když on zamilovani necítí. Stalo se to někomu? U nás si všichni myslí že spolu chodíme, ale není to tak. DĚKUJI VŠEM PŘEDEM ZA ODPOVĚĎ :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 13:55
Zapomněla jsem dodat

Zda někdo pokračoval a muž se později zamiloval?

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 24.10.18 13:57

Nějakou dobu bych se mu neozývala. Pokud zamilovaný není a budeš tlačit na pilu, on se bude cukat. Dej mu možnost poznat, jaké to bude bez tebe. A buď mu chybět budeš nebo nebudeš. Něco podobného jsem kdysi zažila s tím, že mě chtěl, jen když dostal pocit, že se trhnu, když si mě zas připoutal, tak mě nechtěl. Ale já na tyhle tanečky nejsem, nenechám se sebou orat a i když jsem zamilovaná byla, utnula jsem to. Pak začala dolejzat, ale já přerušila veškeré kontakty, udělala jsem dobře, nikam by to nevedlo. Měj svou cenu :kytka:

Kaileee
Kecalka 458 příspěvků 24.10.18 13:59

Ahoj, z toho bych asi raději couvala… je to divné

terien
Echt Kelišová 8511 příspěvků 24.10.18 14:17

Jo tohle bohužel znám. Je mu s tebou fajn, má s kým spát ale jakmile se objeví nějaká jiná u který mu píchne u srdce tak půjde a po tobě se ani neotočí. Skončila bych to, budeš se jenom trápit.

Premek_Orac
Závislačka 4417 příspěvků 24.10.18 14:25

Zakl.,
když je ti s ním hezky, on se s Tebou schází, proč v tom nepokračovat a prostě nepočkat?
co se týká rodičů, předpokládám, že tys ho představovala těm svým. Jeho rodiče tě znají?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 14:33
Premek_Orac

Právě, že spíše naopak, moje rodiče viděl cca jednou kdy byl na návštěvě (neberu když třeba pro mě prijel že jen pozdravil) Ja znám celou jeho rodinu poznala jsem snad všechny a viděla je už x krat.

elinka90
Závislačka 2543 příspěvků 24.10.18 14:39

takhle jsme to měla před 12 lety s manželem. Byli jsme spolu půl roku ja zamilovaná až po uši, on se semnou rozešel, protože mě nemiloval. Já to tedy nesla težce, ale asi abych zapomněla jsem se po 3 měsících začala scházet s jiným a najednou mi začal psát, domáhat se pozornosti atd. Po roce od rochodu jsme se k sobě vrátili a jsme spolu do dnes tzn. už 10 let a myslím, že mě miluje a je nám spolu fajn.

Ristrina
Kecalka 199 příspěvků 24.10.18 14:44
@Anonymní píše:
Furt bych chtěla vztah, ale přítel se kroutí myslela jsem že třeba v tom hraje roli jiná žena ale řekl že jsem úžasná perfektní ale že se boji vztahů, když on zamilovani necítí. Stalo se to někomu? U nás si všichni myslí že spolu chodíme, ale není to tak. DĚKUJI VŠEM PŘEDEM ZA ODPOVĚĎ :)

Ahoj zakladatelko.

Fráze, že se bojí vztahů, když ON zamilování NECÍTÍ - to je myslím dost výmluvné. A bolestivé.

Momentálně je na koni. Už tady padlo, ať počkáš, jak se to vyvrbí. Stejně tak rada, ať jsi nedostupnější.

Obecně tyhle hry fungují. Ale musí tam být ten ZÁJEM. Netuším, co k tobě dotyčný cítí, ale pokud budem vycházet z toho, co jsi napsala…
Lásku jako trám bych nečekala. Možná časem vztah?

Ale není to trochu mimo? Chápu, že ti na něm záleží… Ale je to z tvé strany vážně tak osudové? Nebyl by lepší někdo jiný?

Nechci do tebe rýpat. Jen bych radila, ať se od něj odpoutáš a věnuješ se svým koníčkům. Možná si tě pak bude i víc vážit. Takhle tě má moc jistou, ale nedává znát, že by si toho (tebe) vážil.

PinkPanther
Kecalka 188 příspěvků 24.10.18 17:23

@terien píše pravdu a dle toho se zarid. Ja tohle znam, je to můj případ - začala jsem spát s chlapem, ktery do me zamilovaný nebyl, šlo mu spíše jen o sex a čekal na lepší. O několik měsíců později, kdy jsem začala samu sebe presvedcovat, ze s nim nemám žádnou budoucnost, najednou otocil. Ze pry me ma rad a chce vztah. Teď je to můj manzel a máme spolu dite. Ja se však nikdy nezbavím pocitu, ze on porad možna jen čeká na lepsi. :nevim: Ještě k tomu jsem kvůli němu (v začátcích vztahu) odmítla chlapa, ktery o me měl skutečný zájem. Kdybych mohla vrátit cas, zařídila bych se jinak :roll: Tudíž Ti radim - kašli na nej. :kytka:

baimoli
Kecalka 406 příspěvků 24.10.18 18:07
@Anonymní píše:
Ahoj,
přišla jsem k Vám pro radu, začala jsem se scházet s „přítelem“ že začátku jsem si říkala, že uvidíme jak se to bude vyvíjet. Po schůzkách to začalo být hezčí a hezci, ze spaní spolu, bylo postupně mám tě rada poznávání rodicu a prostě jsem se do něj strašně zamilovala. Furt bych chtěla vztah, ale přítel se kroutí myslela jsem že třeba v tom hraje roli jiná žena ale řekl že jsem úžasná perfektní ale že se boji vztahů, když on zamilovani necítí. Stalo se to někomu? U nás si všichni myslí že spolu chodíme, ale není to tak. DĚKUJI VŠEM PŘEDEM ZA ODPOVĚĎ :)

„bojí se vztahů“ - znamená, že nechce chodit jen s jednou, a nebo že vy nejste ta pravá. Můj přítel/manžel to měl taky tak. Jakmile jsem si začala s jiným, nebo jen se mu přestala ozývat, hned se vrátil a dokazoval, že on je ten nejlepší. Nevyzrálost. Jestli máte ráda vzrůšo a nejistotu, tak do toho. STačí se mu přestat ozývat. Jestli chcete normální vztah, tak spíš hledat dál.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >