Zamilovaná až po uši

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 20:44

Zamilovaná až po uši

Ahoj holky, potřebuji to ze sebe dostat, s přítelem jsme spolu 6,5 let je mi 24 let bez dětí..začátky byly krásný, láska na první pohled, ale postupem času se to začalo kazit tím že začal chodit ven dost často semnou netrávil moc času tak jsem si našla taky kamarádky a on přestal, bavila jsem se, chodila ven a tak to trvalo dva roky, chtěla jsem aby chodil taky ale nechtěl…před měsícem mi řekl ze se chce rozejít v tu chvíli jsem si uvědomila co jsem to dělala ty dva roky, výčitky mám nehorazný, pořad semnou bydlí a mám pořad ty naděje že by se to mohlo nějak urovnat ale já přijdu a on odejde a vrátí se až pozdě večer, nevím kde je nevím s kým nevím nic, je mi hrozně měsíc už brečim, všechno si vyčítám, tak hrozně by jsem všechno vrátila, zachránila ale nevím jak :,( jsem zoufalá a potřebuji poradit jak dál pokračovat, co mám dělat :nevim: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1378
16.10.21 20:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuji to ze sebe dostat, s přítelem jsme spolu 6,5 let je mi 24 let bez dětí..začátky byly krásný, láska na první pohled, ale postupem času se to začalo kazit tím že začal chodit ven dost často semnou netrávil moc času tak jsem si našla taky kamarádky a on přestal, bavila jsem se, chodila ven a tak to trvalo dva roky, chtěla jsem aby chodil taky ale nechtěl…před měsícem mi řekl ze se chce rozejít v tu chvíli jsem si uvědomila co jsem to dělala ty dva roky, výčitky mám nehorazný, pořad semnou bydlí a mám pořad ty naděje že by se to mohlo nějak urovnat ale já přijdu a on odejde a vrátí se až pozdě večer, nevím kde je nevím s kým nevím nic, je mi hrozně měsíc už brečim, všechno si vyčítám, tak hrozně by jsem všechno vrátila, zachránila ale nevím jak :,( jsem zoufalá a potřebuji poradit jak dál pokračovat, co mám dělat :nevim: :,(

Kazda ( tedy skoro kazda) prvni laska nekdy skonci.

Je potreba se s tim smirit a jit dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27512
16.10.21 20:55

Ve vašem věku je normální mít kamarády a chodit ven, pařit. To není chyba. Myslím, že on už je jinde. S jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55227
16.10.21 21:01

Tak nebreč a začni se bavit, žít, chodit ven. Uprav se a vyrazit ven. Jestli obrátí, tak hraje měsíc Zagorku. Jestli pojede svoje, tak je opravdu jinde. A stejně si myslím, že máte přechozený vztah.
Každý jste na jiné lodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
16.10.21 21:26

Co dál? Ukončit váš nevztah a každý se vydat svým směrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat