Reklama

Zamilovaná až po uši, jak z toho ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 18:57
Zamilovaná až po uši, jak z toho ven?

Ahoj holky, asi už se z toho zblázním. Asi se potřebuju vypsat, nebo pripadne slyšet nezávislý názor. Minulý rok jsem poznala fajn chlapa, je o dost starší než já, v té svobodný, bezdětný. Pracovali jsme spolu a začali se lépe poznávat, hrozně jsme si rozuměli a postupně spolu začali flirtovat, začalo to jiskřit.. ovšem kromě jednoho kafe mezi námi k ničemu nedošlo. V únoru jsem se dozvěděla, že si našel přítelkyni, ikdyž se tak vůbec nechoval. Potom mi sám řekl, že to moc vážně nebere, že je mu s ní hezky, ale že má dítě a on se přes to nepřenese, ale že mu vyhovuje, že ona se ho na nic neptá. Nicméně mi v jednu chvíli naznačil, že je vztah u konce a my se začali scházet a spát spolu. Nakonec se s přítelkyní nerozešel a mě došla trpělivost a ukončila to, protože jsem se zamilovala a byla odmínuta. Řekl mi, že mě má rád, že jsem skvělá, a že neví proč mě nechce, ale kvůli ní to nejde. Moc to bolelo, utla jsem s ním veškerý kontakt, on se mě snažil ještě několikrát kontaktovat. Nakonec jsem svolila k další spolupráci po dvou měsících, ikdyž mě to pořád bolí a jsem z toho smutná, ale myslela jsem, že to bude lepší. Ale dnes jsme se viděli, vyzvedl mě a jel automaticky k němu domů, jen jsme pili kafe a povídali si. Dělá mi v hlavě zmatek. Říkal jak mi to sluší, že vždycky hezky voním, občas měl tendence se mě dotknout, ale vždycky jen letmo, jako kdyby odolával.. nevím co si myslet. Já vím, že mě má rád jako kamarádku, narozdíl od přítelkyně mě seznámil i se svou mámou.. ale je tam i fyzická přitažlivost.­.jenomže mě nemiluje, miluje jí. Nevím jak z toho ven. :zed: :(

Reklama

Reakce:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 10.09.18 19:03

No kdyby ji miloval, tak ji nepodvadi. Vykašli se na to, i kdyby nakonec byl s tebou, udělá ti to taky. Najdi si někoho normálního, co tě nebude tahat za nos a šířit pohlavní nemoci :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 19:05

@Lainaire8 když já k němu mám velký cit.. vím, že je to sobec.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 10.09.18 19:09
@Anonymní píše:
@Lainaire8 když já k němu mám velký cit.. vím, že je to sobec.

Zablokovat, nereagovat, nevšímat si ho.. Jdi dál. Jsi pro něj jen matrace, snad máš nějakou soudnost a sebevědomí ne? Chceš zahodit nejlepší roky s někým takovým?

terien
Echt Kelišová 7613 příspěvků 10.09.18 19:14
@Lainaire8 píše:
Zablokovat, nereagovat, nevšímat si ho.. Jdi dál. Jsi pro něj jen matrace, snad máš nějakou soudnost a sebevědomí ne? Chceš zahodit nejlepší roky s někým takovým?

Přesně tak :palec:

simelka
Kecalka 139 příspěvků 10.09.18 19:23

Mám hodně podobnou zkušenost, ale nechci to tu moc líčit. Když budeš chtít, napiš do SZ.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 10.09.18 20:26

Prosím té nohy na ramena a Utikej pryč!!! Kdyby jste měli deti tak se z toho po…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >