Zamilovaná až po uši, jak z toho ven?

Anonymní
10.9.18 18:57

Zamilovaná až po uši, jak z toho ven?

Ahoj holky, asi už se z toho zblázním. Asi se potřebuju vypsat, nebo pripadne slyšet nezávislý názor. Minulý rok jsem poznala fajn chlapa, je o dost starší než já, v té svobodný, bezdětný. Pracovali jsme spolu a začali se lépe poznávat, hrozně jsme si rozuměli a postupně spolu začali flirtovat, začalo to jiskřit.. ovšem kromě jednoho kafe mezi námi k ničemu nedošlo. V únoru jsem se dozvěděla, že si našel přítelkyni, ikdyž se tak vůbec nechoval. Potom mi sám řekl, že to moc vážně nebere, že je mu s ní hezky, ale že má dítě a on se přes to nepřenese, ale že mu vyhovuje, že ona se ho na nic neptá. Nicméně mi v jednu chvíli naznačil, že je vztah u konce a my se začali scházet a spát spolu. Nakonec se s přítelkyní nerozešel a mě došla trpělivost a ukončila to, protože jsem se zamilovala a byla odmínuta. Řekl mi, že mě má rád, že jsem skvělá, a že neví proč mě nechce, ale kvůli ní to nejde. Moc to bolelo, utla jsem s ním veškerý kontakt, on se mě snažil ještě několikrát kontaktovat. Nakonec jsem svolila k další spolupráci po dvou měsících, ikdyž mě to pořád bolí a jsem z toho smutná, ale myslela jsem, že to bude lepší. Ale dnes jsme se viděli, vyzvedl mě a jel automaticky k němu domů, jen jsme pili kafe a povídali si. Dělá mi v hlavě zmatek. Říkal jak mi to sluší, že vždycky hezky voním, občas měl tendence se mě dotknout, ale vždycky jen letmo, jako kdyby odolával.. nevím co si myslet. Já vím, že mě má rád jako kamarádku, narozdíl od přítelkyně mě seznámil i se svou mámou.. ale je tam i fyzická přitažlivost..jenomže mě nemiluje, miluje jí. Nevím jak z toho ven. :zed: :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3772
10.9.18 19:03

No kdyby ji miloval, tak ji nepodvadi. Vykašli se na to, i kdyby nakonec byl s tebou, udělá ti to taky. Najdi si někoho normálního, co tě nebude tahat za nos a šířit pohlavní nemoci :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.18 19:05

@Lainaire8 když já k němu mám velký cit.. vím, že je to sobec.

• Citovat
  • Nahlásit
3772
10.9.18 19:09
@Anonymní píše:
@Lainaire8 když já k němu mám velký cit.. vím, že je to sobec.

Zablokovat, nereagovat, nevšímat si ho.. Jdi dál. Jsi pro něj jen matrace, snad máš nějakou soudnost a sebevědomí ne? Chceš zahodit nejlepší roky s někým takovým?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20132
10.9.18 19:14
@Lainaire8 píše:
Zablokovat, nereagovat, nevšímat si ho.. Jdi dál. Jsi pro něj jen matrace, snad máš nějakou soudnost a sebevědomí ne? Chceš zahodit nejlepší roky s někým takovým?

Přesně tak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
10.9.18 19:23

Mám hodně podobnou zkušenost, ale nechci to tu moc líčit. Když budeš chtít, napiš do SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2954
10.9.18 20:26

Prosím té nohy na ramena a Utikej pryč!!! Kdyby jste měli deti tak se z toho po…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat