Zamilovaná, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 16:10
Zamilovaná, co s tím?

Strašně se trápím, zamilovala jsem se do chlapa, který je ženatý. K nikomu jsem ještě necítila to, co k němu. Pořád na něj myslím a jsem do něj vážně zamilovaná. Ničí mě ta představa, že mu nemůžu nic říct, protože je ženatý. Už to trvá dost dlouho a já nevím jestli mě to přejde. Nemám pomyšlení na to, najít si někoho jiného, protože to prostě nebude on. Vůbec nevím co mám dělat, určitě je tu někdo, komu se stalo něco podobného. Co jste s tím dělaly vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 6408 příspěvků 12.05.19 16:17

Je to platonická láska, sejde z očí, sejde z mysli. Ty se s ním nějak pravidelně vídáš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 16:22
@arinecka píše:
Je to platonická láska, sejde z očí, sejde z mysli. Ty se s ním nějak pravidelně vídáš?

Ano vídám.

claarca
Kecalka 363 příspěvků 12.05.19 16:26

Jsi poblázněná, máš růžové brýle a nevidíš jeho nedostatky. Taky krká, válí se na gauči a umí být protivnej :lol:

arinecka
Kelišová 6408 příspěvků 12.05.19 16:26
@Anonymní píše:
Ano vídám.

No, to je pro tebe asi těžké ale jak sama píšeš, je ženatý :nevim: Tedˇsi ho idealizuješ, protože jsi zamilovaná, kdybys ho třeba poznala blíž, tak zjistíš že to není to co sis vysnila :mrgreen:

MarketaC4
Stálice 90 příspěvků 12.05.19 16:31

To přejde.
Taky jsem myslela že je ten jediný a nejlepší a k okolí jsem byla hluchá. Jenže u nás to bylo o hodně složitější, trvalo to docela dlouho… Nějaký čas jsem na něj ještě myslela než to přešlo úplně. Teď mám skvělého chlapa, čekáme miminko a jsem šťastná. A říkám si jak jsem mohla být tak hloupá.

ontar
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 12.05.19 16:49

Jj, zamilovaná ženská…to je diagnóza…

Zoe1
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 12.05.19 16:54

A on to má stejně? Mají děti?

kolibrik1
Povídálka 22 příspěvků 12.05.19 16:54

Co koníčky?
Osobně bych asi našla nějakého převozníka, třeba se to zvrtne jinak. Ale to není řešení pro každého, navíc kde někoho přijatelného rychle sehnat :nevim:

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 12.05.19 17:00

Nic, odmilovala se. Nebo chceš rozbíjet rodinu? :roll:

berry4
Nadpozemská drbna 28488 příspěvků 12.05.19 17:05

Já jsem s tím nedělala nic, protože se mi to nestalo :D

růžička12
Stálice 68 příspěvků 12.05.19 17:26
@claarca píše:
Jsi poblázněná, máš růžové brýle a nevidíš jeho nedostatky. Taky krká, válí se na gauči a umí být protivnej :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:…jj to je výstižné
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 19:14
@Zoe1 píše:
A on to má stejně? Mají děti?

Nevím jestli to má stejně, flirtujeme spolu, zve mě o pauze na obědy, když jsme měli firemní večírek tak jsme byli skoro pořád spolu a povídali si, jedno mu nejsem :nevim: Mají dceru na VŠ.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 1 inzerát 12.05.19 19:44
@Anonymní píše:
Nevím jestli to má stejně, flirtujeme spolu, zve mě o pauze na obědy, když jsme měli firemní večírek tak jsme byli skoro pořád spolu a povídali si, jedno mu nejsem :nevim: Mají dceru na VŠ.

No tak ničit dvacetileté manželství je zvlášť záslužná činnost, nemyslíš? :nevim:
Nemluvě o tom, že kolega, se kterým si rozumíš, ještě neznamená, že tě chce v posteli :nevim:
Btw, k příspěvkům výš… coby čerstvě zamilovaná pětatřicátnice razím heslo, že nikdo není nenahraditelnej :nevim: Ano, nebude to „on“, bude to někdo úplně jinej a může být daleko lepší :nevim: Po desetiletým vztahu tohle říkám s naprosto čistým svědomím :nevim:

arinecka
Kelišová 6408 příspěvků 12.05.19 19:45
@Anonymní píše:
Nevím jestli to má stejně, flirtujeme spolu, zve mě o pauze na obědy, když jsme měli firemní večírek tak jsme byli skoro pořád spolu a povídali si, jedno mu nejsem :nevim: Mají dceru na VŠ.

Ajaj, takže je jen otázka času, kdy k něčemu dojde že?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama