Zamilovaná do dvou mužů najednou

Anonymní
20.11.20 11:04

Zamilovaná do dvou mužů najednou

Ahoj holky, vím, že mě za to tady asi ukamenujete, ale potřebuji objektivní názor nezúčastněné osoby. Vím také, že se musím rozhodnout sama a sama musím vědět co je pro mě lepší a nikdo jiný to za mě nerozhodne. Jen chci vědět co si o tom myslíte.
Mám přítele, chodím spolu asi od května. Ale ani jednou jsme spolu ještě nespali, má zdravotní problémy, kvůli kterým to nejde. Nebudu rozebírat. Říkal, že až přijdou v září výsledky a vše bude ok, začnem dělat na dítěti (oba chceme rodinu). Objevil se zase jiný zdravotní problém a takhle je to dokola. Konec listopadu a nic. Chápu, že to na něho musí působit, že jsem nadržený sobec, už jsme se kvůli tomu i pohádali, ale nemůže se mi někdo divit, po tak dlouhé době. A on je čím dál tím víc vydeptanej ze svých zdravotních problémů. Že sotva skončí jeden, objeví se další a pořád se to takhle nabaluje. Snažím se mu být oporou, ale už nevím fakt jak dál, protože mě sráží a nenechá si poradit. Přitom mi na začátku říkal, že potřebuje oporu v partnerce. Máme se rádi, ale do kdy mám čekat? Nebudu čekat věčně, kór když ani nevím, jak nám to bude klapat v posteli. Mě je 28, jemu 32. Oba z Prahy, on se zázemím a autem pro rodinu. Citlivě a rodinně založený. Já spíš aktivní, dobrodružná cestovatelka. Ano i tak si rozumíme, protože nás spojuje to cestování/výlety, což jsme aktivně provozovali v létě.
Teď se tu objevil druhý nápadník. 100 km od Prahy. Je mu 28. Vím, neměla jsem to dělat, ale prostě stalo se, vyspali jsme se spolu. Chce taky rodinu a dítě. Denně si voláme a píšeme. Chce se semnou vidět každý víkend a chodit se mnou, poznávat se. Pak svatba a dítě. Říkala jsem, že je pro mě zásadní žít v Praze, on s tím problém nemá, odstěhovat se ze své rodné vesnice ku Praze. Nemá auto ani zázemí, začli bysme budovat spolu od píky. Tím, že se s přítelem vídám taky o víkendu, občas i přes týden (nabídl mi sestěhování k němu, má dvougenerační barák), tak musím rozdělit víkend mezi ně dva, což je z dlouhodobého hlediska neudržitelné.
Nechci ani jednoho z nich podvádět. Musím se rozhodnout pro jednoho, ale pro kterého? Muž s kterým nespím, ale má zázemí pro rodinu nebo muž bez zázemí s kterým to mezi námi jiskří i po sexuální stránce? Jak byste se rozhodli?
Anonym z důvodu osobních informací.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5485
20.11.20 11:10

Ani jednoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
20.11.20 11:12

Planujes dite s chlapem, se kterym chodis pul roku a jeste jste spolu nespali? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3553
20.11.20 11:13

Jednoznačně bych se rozhodla pro toho druhýho. Zázemí vytvoříš, s prvním spolu nespite, co to je za vztah? Zůstaňte kamarádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 11:14

Ještě chci dodat, že moji rodiče jsou dost konzervativně založený se smyslem pro tradice. Ten 28 letý muž je potetovaný přes půl těla, kouří a je malý. Určitě si ke mně rodiče představují někoho vyššího, ne stejně vysokého.

• Citovat
  • Nahlásit
1070
20.11.20 11:15

Prosím tě a ten první má ty zdravotní problémy jak dlouho, jen poslední dobou nebo celoživotně? Měl někdy nějakou partnerku, se kterou spal? Mně ten příběh přijde trochu neuvěřitelný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9848
20.11.20 11:15

No, plánovat rodinu s někým, koho znáš od května a ani spolu nespíte je divný teda.
Ten druhý na to jde taky nějak moc rychle. S tím prvním bych to asi ukončila i když má zázemí atd. Dělení víkendu je blbost, počítám že ani jeden o tom druhém neví že? To je ale jen otázka času a pak se na tebe vykašlou oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
20.11.20 11:16
@Anonymní píše:
Ještě chci dodat, že moji rodiče jsou dost konzervativně založený se smyslem pro tradice. Ten 28 letý muž je potetovaný přes půl těla, kouří a je malý. Určitě si ke mně rodiče představují někoho vyššího, ne stejně vysokého.

Tak to jo, výška je to zásadní :lol: A hlavně, aby byli spokojeni rodiče. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9848
20.11.20 11:17
@Anonymní píše:

Tak představovat si můžou co chtějí. Vybrat partnera si snad můžeš sama :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
20.11.20 11:17
@Anonymní píše:

Takze jsi to v podstate rozsekla. Nema ani zazemi, ani auto, kouri, je potetovany a jeste navic maly, to by rodice nezkousli. :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8408
20.11.20 11:18

Chlap, co hned na zacatku rekne, ze potrebuje oporu v partnerce… Toho chces..? A planujes budoucnost bez intimnosti? Jak to dite asi tak vznikne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
20.11.20 11:19
@Silverine247 píše:
Takze jsi to v podstate rozsekla. Nema ani zazemi, ani auto, kouri, je potetovany a jeste navic maly, to by rodice nezkousli. :lol: :lol: :lol:

Navíc jsem pochopila, že zázemí toho prvního spočívá v tom, že bydlí ve dvojgeneračním baráku s rodiči? :roll: Nebo má postavený dvojgenerační pro tu plánovanou rodinu? :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
20.11.20 11:20

Me by strasne zajimala ta definice „zazemi pro rodinu“, jak poznas, ze ma nebo nema, po pulrocni znamosti, v jednom pripade dokonce bez sexu. Povis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
20.11.20 11:22
@Julča001 píše:
Navíc jsem pochopila, že zázemí toho prvního spočívá v tom, že bydlí ve dvojgeneračním baráku s rodiči? :roll: Nebo má postavený dvojgenerační pro tu plánovanou rodinu? :think: :lol:

Urcite, nemuze soulozit, tak aspon uz dopredu stavi pro svoje deti. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 11:23

Ani jednoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu