Zamilovaná do kamaráda svého přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 17:58
Zamilovaná do kamaráda mého přítele

Ahojky holky,
jdu se Vám svěřit se svým problémem, protože si vůbec nevím rady.
Mám přítele a máme spolu 3 děti, on se bohužel strašně změnil, dřív byl skvělí partner i táta a tak poslední rok je všechno jinak.
Holduje dost alkoholu, je na mě protivný a už i na děti.. sex je třeba jen jednou za 3 měsíce.. nedávno už chybělo málo, aby mě praštil, to byl pod vlivem alkoholu. No a v poslední řadě jsem se dozvěděla, že občasne užívá v práci pervitin, což byla poslední kapka.. Totálně jsem se složila a musela začít užívat antidepresiva. Pohrozila jsem, že odejdu, ale na to mi řekl, že vše bude jiné, že se změní, atd..
Ale problém je v tom, že jsme tu měli nedávno jeho kamaráda na oslavu, když viděl jak se ke mě chová, bylo mu to strasne líto a málem se poprali. Dost jsme si padli do oka a přiznám se, že jsme se od té doby už 4× krát sešli.. je strašně hodný, pozorný.. prostě úplně jiný než můj přítel doma. Úplně mě poblaznil hlavu, samozřejmě mezi námi k ničemu nedošlo, nechci podvádět..
Ja teď nevím jak dál, jestli dát příteli šanci se změnit a zůstat s ním i když už k němu nic necítím a nebo odejít a být s někým s kým se cítím úplně skvěle.. Bojím se, že nám to dlouho nevydrží, mám 3 děti a to by ho mohlo hodně rychle odradit, zvlášť když sám žádné nemá.. Sice tvrdí, že děti miluje a že mu to vůbec nevadí, že je mám, ale stejně to ve mě hloda..
Vůbec nevím, jak to mám vyřešit, co by jste udělali vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 02.01.18 18:08

Takové diskuze tu vídám dost často a zažila jsem i u kamarádek. Holky, hlavní je vyřešit dosavadní neuspokojivý vztah a až pak řešit vztah nový! Rozejít se ano, ale kvůli tomu, že je na tebe partner hnusný a chlastá, ne kvůli tomu, že se objevil někdo jiný.

Malike
Extra třída :D 11516 příspěvků 02.01.18 18:09
@Anonymní píše:
Ahojky holky,
Mám přítele a máme spolu 3 děti, on se bohužel strašně změnil, dřív byl skvělí partner i táta a tak poslední rok je všechno jinak.
Holduje dost alkoholu, je na mě protivný a už i na děti.. sex je třeba jen jednou za 3 měsíce.. nedávno už chybělo málo, aby mě praštil, to byl pod vlivem alkoholu. No a v poslední řadě jsem se dozvěděla, že občasne užívá v práci pervitin, což byla poslední kapka.. Totálně jsem se složila a musela začít užívat antidepresiva. Pohrozila jsem, že odejdu, ale na to mi řekl, že vše bude jiné, že se změní, atd..
Ale problém je v tom, že jsme tu měli nedávno jeho kamaráda na oslavu, když viděl jak se ke mě chová, bylo mu to strasne líto a málem se poprali. Dost jsme si padli do oka a přiznám se, že jsme se od té doby už 4× krát sešli.. je strašně hodný, pozorný.. prostě úplně jiný než můj přítel doma. Úplně mě poblaznil hlavu, samozřejmě mezi námi k ničemu nedošlo, nechci podvádět..
Ja teď nevím jak dál, jestli dát příteli šanci se změnit a zůstat s ním i když už k němu nic necítím a nebo odejít a být s někým s kým se cítím úplně skvěle.. Bojím se, že nám to dlouho nevydrží, mám 3 děti a to by ho mohlo hodně rychle odradit, zvlášť když sám žádné nemá.. Sice tvrdí, že děti miluje a že mu to vůbec nevadí, že je mám, ale stejně to ve mě hloda..
Vůbec nevím, jak to mám vyřešit, co by jste udělali vy?

Tak odešla bych od partnera, ale zprvu se osamostatnila a nehrnula se do dalšího vztahu už kvůli dětem..nikdy nevíš jak se celá ta situace vyvrbí.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9122 příspěvků 02.01.18 18:11

Tak ja bych si predevsim zaridila vlastni zivot nezavisle na jakemkoliv muzi.
Navic po ctyrech schuzkach (bez ohledu na to, jaky darecek je otec tvych deti) s nekym planovat budoucnost?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 18:18

Holky samozřejmě bych nešla bydlet k němu hned, spíš řešim to zdá zůstat a nebo odejít, osamostatnit se a pak třeba pomalu něco nového zažít. Přítel mě šíleně zklamal a potom všem už k němu nic necítím, chová se opravdu strašně. Ale na druhou stranu se bojím, zda to sama se třemi dětmi zvládnu.. Byli jsme spolu 15let a to je strašně dlouhá doba.. Nějak si to nedovedu představit, že budu sama..

*ZAKLADATELKA

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7607 příspěvků 02.01.18 18:33

Jak takový skvělý muž (next) může mít za kamaráda takového debila (ex)? A jak se stane, že takový muž už po čtyřech schůzkách miluje cizí děti, není pedofil? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 18:41

@pohledzdruhes­trany
No oni se znají z práce a vůbec netušil, že se doma k nám takhle chová.. tam si prý hraje na slušného a všichni si z něho berou příklad, jaký je vzorny tatínek :-(

Jinak s těmi dětmi je to tak, že on mi na poslední schůzce řekl, že by nás chtěl mít moc u sebe, že mu je se mnou dobře.. Nato jsem mu odpověděla, že na to je ještě brzy, že si chci nejdříve vyřešit situaci a doma a pak se uvidí co s námi bude dál..
No a právě jsem si rypla, že ho taky určitě nebude dlouho bavit se starat o cizí děti a on mi řekl, že děti miluje ( jako všeobecně, ne ty moje :mrgreen: ) a že to nevidí jako překážku..
Ale já teď spíš řešim, zda dát příteli ještě šanci, kvůli dětem a nebo je zbytečný takový vztah udržovat.. Nevěřím už mu ani slovo a to není dobrý.. Ale udělat ten první krok a odpoutat se od něho po 15-ti letech je prostě těžké

vonajebohyne
Echt Kelišová 9122 příspěvků 02.01.18 18:44

Ja ti nevim, ale ta story ma trochu trhliny. Pises, ze ten novy zna tveho pritele z prace, kde ho maji za slusnaka a pritom v prvnim prispevku pises, ze v praci obcasne uziva pervitin 8o.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 18:49

@vonajebohyne
Ale o tom nikdo neví z jeho kamarádů, že si občas da.. Já to na něm taky nepoznala.. Já jsem mu právě našla SMS jak si o tom s někým psal, že se pro to staví než pojede do práce atd.. Tak jsem na něho hned udeřila a on se nejdřív hádal, že to není pravda a pak se přiznal, že si občas dal.. Ale jak dlouho a jak často to užívá se nedozvím.. Pravdu mi stejně neřekne.. Mam to možná napsané trochu zmateně, ale snažila jsem se vypsat úplně vše a je to trochu chaotické.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7607 příspěvků 02.01.18 18:49
@vonajebohyne píše:
Ja ti nevim, ale ta story ma trochu trhliny. Pises, ze ten novy zna tveho pritele z prace, kde ho maji za slusnaka a pritom v prvnim prispevku pises, ze v praci obcasne uziva pervitin 8o.

Možná firemní politika :think:

ontar
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 02.01.18 19:18

No vy budete asi rodinka…jeden za 18 a druhý bez 2 za 20…nebo-li, jaká šla, takového potkala…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 19:24

@ontar
No jestli to je nějaká narážka na mě, tak to fakt není na místě. Přítel byl úplně jiný a co se poslední dobou děje za to já přeci nemůžu.
Má naklizeno, navrženo, o děti skvěle postaráno..

ontar
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 02.01.18 19:41
@Anonymní píše:
@ontar
No jestli to je nějaká narážka na mě, tak to fakt není na místě. Přítel byl úplně jiný a co se poslední dobou děje za to já přeci nemůžu.
Má naklizeno, navrženo, o děti skvěle postaráno..

No nevím…na mě to spíše dělá dojem, že jsi se zakoukala do jiného /přítelova kámoše/ s kterým se už za jeho zády scházíš a teď hledáš na příteli chyby, abys ospravedlnila své chování…ale nejsi žádná vyjímka, téměř místní klasika…

nostress
Extra třída :D 12700 příspěvků 02.01.18 19:50
@Anonymní píše:
Ahojky holky,
Vůbec nevím, jak to mám vyřešit, co by jste udělali vy?

Jestli byl tvůj přítel donedávna ideální partner a otec tvých dětí, tak by si jistě zasloužil šanci. Dala bych mu nůž na krk. Buď se půjde léčit, nebo rozchod. Pokud by odmítl, pak bych si našla svoje bydlení s dětmi, ale nešla bych hned do dalšího vztahu, po čtyřech schůzkách.

ontar
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 02.01.18 19:57
@nostress píše:
Jestli byl tvůj přítel donedávna ideální partner a otec tvých dětí, tak by si jistě zasloužil šanci. Dala bych mu nůž na krk. Buď se půjde léčit, nebo rozchod. Pokud by odmítl, pak bych si našla svoje bydlení s dětmi, ale nešla bych hned do dalšího vztahu, po čtyřech schůzkách.

No jo, ale co s tím přítelovým superkámošem??? :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama