Zamilovaná do kamaráda, může z toho něco být?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 15:36

Zamilovaná do kamaráda, může z toho něco být?

Ahoj, před skoro 8 lety jsem se seznámila s klukem. Mně bylo 18, jemu 25. Rozuměli jsme si, začali se spolu často vídat a začali spolu i spát. On mi ale brzo řekl, že o žádný vztah s nikým nestojí, tak ať si nedělám naděje (žádný vztah pak opravdu neměl ještě asi 4 roky). Trochu mě to ranilo, ale vzala jsem to, jak to bylo a užívala si s nim. Vídali jsme se několikrát týdně, trávili čas i s jeho kamarády, byli jsme prostě pořád spolu a všichni si mysleli, že spolu chodíme, ale nechodili. Takhle to bylo asi 5 měsíců, pak jsem se ale s někým seznámila a dali jsme se dohromady. S tímhle kamarádem jsem se vídala ještě asi rok (samozřejmě už bez sexu) a pak to nějak vyšumělo. Šest let jsme nebyli vůbec v kontaktu a najednou se teď v září ozval. Já byla pořád zadaná s tím stejným přítelem už 7 let, ale přítel byl zrovna pracovně delší dobu pryč a já už byla dlouho ve vztahu nespokojená. On byl pár měsíců po rozchodu. S tím kamarádem jsem se tedy začala zase scházet, nic mezi námi nebylo, ale bylo to, jak kdyby jsme ani neměli tu 6 letou pauzu. Rozuměli jsme si snad ještě víc než dřív, byl na mě hrozně hodný a bylo mi s ním zkrátka dobře. On pořád ale řešil, že bysme se neměli vídat. Jednou to bylo, že nemá dořešený vztah s bývalkou, pak že já jsem zadaná, nebo že ještě není připravený si začít něco nového (na to jsem já do té chvíle ani neposmyslela), ale i přesto mi pak stejně vždy napsal jestli se sejdeme. Většinu setkání iniciuje on. Mě tohle chováni docela unavuje, protože já to pořád brala, že se scházíme jako kamarádi a neviděla jsem v ničem z toho problém. No jenže pak jsem se na konci listopadu rozešla s přítelem a věci se trochu změnili.
Když už jsem neměla žádné závazky, začala jsem toho kamaráda brát trochu jinak. On se mě ale pořad na toho expřítele vyptával, jestli se k sobě nevrátíme nebo tak. Dál jsme spolu ale trávili každý víkend, lidi už se zase začli zajímat, jestli jsme spolu. A pak přišly Vánoce. Přes svátky jsme se viděli fakt často a bylo to úplně jiný než dřív, byl na mě úplně extrémně hodnej, hodně jsme si povídali o takovejch hlubších a osobních věcech. Pak mě pozval na chatu na silvestra s jeho kamarádama a já jela. Bylo to super, pořád se mi tam věnoval, byl starostlivý a pak jsme si zase do rána povídali. Říkal, že bysme spolu mohli jet někde na víkend. Pak druhý den jsme se spolu už za střízliva vyspali. A já si poprvé dovolila myslet na to, že z toho něco třeba bude. No a to byla chyba, protože od té doby se něco „pokazilo“. Je takový víc odtažitý. Dvakrát mi psal jestli se sejdeme, ale pak z toho nakonec kvůli němu sešlo. Takže nevím proč mi vůbec psal, když si pak nakonec naplánoval něco jiného a na mě se vyprdnul. Máme domluvený dnešní večer, ale psal, že nic neslibuje, že neví jak bude stíhat. A taky mi včera napsal, že jsem super holka, má mě rád a rád se mnou tráví čas, ale že bych byla blbá, kdybych s ním chtěla něco víc. No jenže já blbá jsem a chci. On je hrozně komplikovaný človek a ví to o sobě, ale i přesto že vím jaký je, bych do toho šla. I tak mi za to stojí. Taky se ho jeden jeho kamarád ptal, jestli spolu spíme a on mi napsal, ať to nikomu neříkám, že bude lepší, když nikdo nebude vědět, že jsme spolu spali. Ale tak jasně, že když spolu trávíme každý víkend a jsme spolu mezi lidma, tak si to o nás lidi budou myslet.
Ale já jsem fakt strašně zmatená z toho všeho, jak se ke mě choval teď v poslední době, to mi bylo dobře jako už dlouho ne a teď zas úplně obrátil a já fakt nevím jestli má cenu se snažit, ukázat mu, že o něj fakt stojím, nebo ze sebe budu dělat jen blbku a on fakt o nic se mnou nestojí. Ale když mě má rád, rád se mnou tráví čas, jsme spolu hodně často, bere mě mezi kamarády, přitahujeme se… Co víc člověk ještě potřebuje do začatku vztahu? Já jsem fakt teď nešťastná, protože všechno nasvědčovalo tomu, že se to pomalinku hýbé správným směrem a teď to akorát vypadá na moje zlomené srdce. Jak dál? Jak mu ukázat, že s ním chci být a jak mu ukázat, že i já za to stojím. Jak se vyznat v takovém člověku. Přijde mi, že vůbec neví, co chce, nebo se bojí vztahu.. Nebo prostě jen nechce být se mnou? Ale proč, když je vše mezi náma ok..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K82
1801
9.1.22 15:42

Hele, prestala jsem cist u toho odstavce, kde ti v momente opetovneho setkani zacal vypocitavat duvody, proc to nejde. To je na porad dokola, je to chlap pres tricet a nevi co chce. Oprabdu si myslis, ze s nekym takovym ti bude dobre? Je ti petadvacet, nejlepsi leta a ty je chces zahazovat se zoufalcem, co nevi, jestli te chce? Kdo chce hleda zpusoby, kdo nechce hleda duvody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7606
9.1.22 15:48

Proč se ho nezeptas? Stejně jako se ptáš zde! To mi přijde jako základ dobrého vztahu, komunikace. Takže o co mu jde? Chce vztah, kamarádství s výhodami, jen přátelství? Zeptej se na vše co tě zajímá. aspoň budeš mít jasno, pokud umí být upřímný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5434
9.1.22 15:54

Ale on ví co chce a říká ti to, sice oklikou, ale říká. On si chce nezávazně užít, ale jako partnerku tě nevidí. Vezmi to jako fakt a neponižuj se.

Není zamilovanej. Až bude, tak se jeho objekt zájmu nebude muset doprošovat, ani mu otevírat oči. Nic nebude problém, udělá si čas kdykoliv a nebude vést tyhle řeči. Tomu věř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2986
9.1.22 17:23
@Ms.Ragdoll píše:
Ale on ví co chce a říká ti to, sice oklikou, ale říká. On si chce nezávazně užít, ale jako partnerku tě nevidí. Vezmi to jako fakt a neponižuj se.Není zamilovanej. Až bude, tak se jeho objekt zájmu nebude muset doprošovat, ani mu otevírat oči. Nic nebude problém, udělá si čas kdykoliv a nebude vést tyhle řeči. Tomu věř.

Přesně toto jsem chtěla napsat. Ze on ví co chce a říká to, i když nepřímo. Říká, ze bys ( ty zakladatelko) byla blbá, kdybys s ním chtěla něco víc. A sice tě bere mezi kamarády, ale nepřizná se k tomu a nechce, ani abys ty jim řekla, že jsou mezi vámi intimnosti. Nemusíš být zmatená, signály jsou naprosto jasné. Chce kamarádku s výhodami. A ty vyhody maji byt jeste utajené, pred jeho kamarady ani muk :nevim: Vztah s tebou nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 18:20

@jindra.kytka ale když jsme se vídali dřív, tak to všichni věděli, protože jsme se třeba i líbali někde na akcích, večer věděli, že odcházíme k němu domů. Teď jsme se spolu za celý 4 měsíce vyspali jednou, takže o sexu mi nepřijde, že by to bylo, ale když na silvestr v plný chatě jeho kamarádů spím s ním v posteli, tak si myslím, že to asi jeho kamarádům taky dojde, že spolu nejspíš něco máme, a většina z nich ví i o našem scházení před lety, proto se na to taky každej furt vyptává.. Tak zas kdyby chtěl aby bylo všechno tajný, tak se nescházíme i veřejně, ale jen u něj. Jasný mi to prostě není. Jednou se chová tak a pak zas úplně jinak :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2986
9.1.22 18:37
@Anonymní píše:
@jindra.kytka ale když jsme se vídali dřív, tak to všichni věděli, protože jsme se třeba i líbali někde na akcích, večer věděli, že odcházíme k němu domů. Teď jsme se spolu za celý 4 měsíce vyspali jednou, takže o sexu mi nepřijde, že by to bylo, ale když na silvestr v plný chatě jeho kamarádů spím s ním v posteli, tak si myslím, že to asi jeho kamarádům taky dojde, že spolu nejspíš něco máme, a většina z nich ví i o našem scházení před lety, proto se na to taky každej furt vyptává.. Tak zas kdyby chtěl aby bylo všechno tajný, tak se nescházíme i veřejně, ale jen u něj. Jasný mi to prostě není. Jednou se chová tak a pak zas úplně jinak :nevim:

Vycházím z toho, co jsi tu psala. Ze nechce, aby to věděli. Jeho vůle. A je jedno, jestli vás ostatní vidí, že spíte v jedne postelí. On to zkrátka nechce a to o něm něco vypovídá. Ty to vážně nevidíš.

K tomu ze kdyby chtěl aby to bylo tajné, tak se chová jinak. Ale vždyť jsem to psala. Chce kamarádku s výhodami. A netají, že jste kamarádi. Vždyť je to naprosto jasné. On ví co chce. Chce kamarádku s výhodami. Jen ty to pro svoji zamilovanost a pro svoji touhu po vztahu nevidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat