Zamilovaná do kolegy gaye, odejít z práce?

Anonymní
20.5.18 17:08

Zamilovana do kolegy gaye , odejit z prace ?

Zamilovala jsem se do kolegy, gaye. Je to ten chlap na kterym nic nepoznate pokud Vam to neřekne. Chova se ke me uzasne o to vic to boli. On vsechno vi, rekla jsem mu co citi, omluvil se mi a oznamil mi skutecnost. Co ted??? Vyhybat se mu nelze, muzu leda skoncit. Navic to ze je gay me nijak neodpudilo.. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4431
20.5.18 17:12
@Anonymní píše:
Zamilovala jsem se do kolegy, gaye. Je to ten chlap na kterym nic nepoznate pokud Vam to neřekne. Chova se ke me uzasne o to vic to boli. On vsechno vi, rekla jsem mu co citi, omluvil se mi a oznamil mi skutecnost. Co ted??? Vyhybat se mu nelze, muzu leda skoncit. Navic to ze je gay me nijak neodpudilo.. :,(

Ty bys chtěla fakt mít vztah s gayem? V práci bych kvůli tomu nekončila, zamilovanost přejde a zvlášť do gaye, ten vztah nemůže být nikdy naplněn, leda by byl bi a chtěl tě, což by bylo moc náhod dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
20.5.18 17:13

Ježiš ty musíš být dobře zoufalá teda :mrgreen:… kolik ti je?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.18 17:14

@Paola21 to ne, ale kdyz se to stalo, ze je gay jsem nevedela. Navic, rikej to moji hlave :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.18 17:15

@Doe_Jane 28.ja nevedela ze je gay!

• Citovat
  • Nahlásit
Doe_Jane
20.5.18 17:16
@Anonymní píše:
@Doe_Jane 28.ja nevedela ze je gay!

ale teď to víš :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4431
20.5.18 17:16
@Anonymní píše:
@Paola21 to ne, ale kdyz se to stalo, ze je gay jsem nevedela. Navic, rikej to moji hlave :mrgreen:
Určeno zakladatelčině hlavě: Vztah s gayem nemá pro ženu cenu! :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23091
20.5.18 17:26
@Paola21 píše:
Určeno zakladatelčině hlavě: Vztah s gayem nemá pro ženu cenu! :)

Myslím, že ta informace by měla směřovat k úplně jiné části těla. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4431
20.5.18 17:27
@hanka.br. píše:
Myslím, že ta informace by měla směřovat k úplně jiné části těla. :mrgreen:
:lol: ehm :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
20.5.18 17:31

Jděte už s nimi do prde.. Tady je asi 1000 vláken o homosexualitě jako kdyby jich bylo 99%. Oni bezpochyby ani o vaší každodenní péči nestojí. :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51944
20.5.18 17:45
@Anonymní píše:
Zamilovala jsem se do kolegy, gaye. Je to ten chlap na kterym nic nepoznate pokud Vam to neřekne. Chova se ke me uzasne o to vic to boli. On vsechno vi, rekla jsem mu co citi, omluvil se mi a oznamil mi skutecnost. Co ted??? Vyhybat se mu nelze, muzu leda skoncit. Navic to ze je gay me nijak neodpudilo.. :,(

proč odcházet? Víš na čem jsi tak je jasné že s ním nic mít nebudeš. jednou se tomu zasměješ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4431
20.5.18 17:54
@Jirka765 píše:
Jděte už s nimi do prde.. Tady je asi 1000 vláken o homosexualitě jako kdyby jich bylo 99%. Oni bezpochyby ani o vaší každodenní péči nestojí.: :zed: :zed:

To souvisí s tímto tématem jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
20.5.18 17:59
@Paola21 píše:
To souvisí s tímto tématem jak?

Bůhví, jak to s těmi „zajímavými“ tématy anonymních je. Nakonec zakladatelka upraví úvodní příspěvek a bude to zase na smazání. :roll: Ale je fakt, že todle je taková kravina, že to je asi pravdivé. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
20.5.18 18:00
@Anonymní píše:

Ale prosím tě, holt máš hormony na pochodu, za pár měsíců už budeš v klidu.
Pokud máš fajn dobře placenou práci, tak b bylo škoda o ní přijít.
Pořádně se zábav, sportuj, jezdí na výlety, vytáhni kamarádky na dámskou jízdu a ono se to vstřebá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4431
20.5.18 18:06
@Jirka765 píše:
Bůhví, jak to s těmi „zajímavými“ tématy anonymních je. Nakonec zakladatelka upraví úvodní příspěvek a bude to zase na smazání. :roll: Ale je fakt, že todle je taková kravina, že to je asi pravdivé. :D

Přesně tohle jsem si říkala, když jsem úvodní příspěvek četla :D Ale je to asi možné, né na každém chlapovi poznáš, že je gay a jelikož jsou takoví galantní, tak i věřím, že se třeba ženská zakouká.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama