Zamilovaná do kolegy - už nevím co dál

Anonymní
20.5.20 09:24

Zamilovana do kolegy - uz nevim co dal

Ahoj, prvni bych chtela napsat, ze jsem zadana a jsem s pritelem stastna, jsme spolu skoro 10 let, uz tam sice neni zadna jiskra a motyli v brise, ale milujeme se a vim ze to je skvely partner do budoucna az budeme mit deti atd., ALE uz pres rok jsem zamilovana do meho kolegy, nikdy mezi nami nic nebylo, pouze dlouhe pohledy, usmevy, parkrat se,,omylem dotkneme” kdyz treba balime velkou zasilku atd., obcas ho na porade pristihnu jak se na me uprene diva, obcas zcervena kdyz me vidi nebo na me mluvi… Je mezi nami velky vrkovy rozdil…take ma svou rodinu…nechci si kazit vztah s pritelem ani nikomu jinemu, tak prosim poradte jak z te zamilovanosti ven, jako rada muze byt treba tak na nej nekoukej ale to nejde!!! A z prace odejit take nechci jsem tu spokojena a mam zde velky prijem a bylo by tezke se nekde zase vypracovat na tyto penize.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6896
20.5.20 09:28

Porid si s přítelem mimíska. Ony tě pak přejdou roupy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.20 09:32

Co posílit vztah s přítelem? Trošku vztah nakopnout, zařadit víc aktivit, ať nemáš čas vymýšlet fantazie o kolegovi? Taky omezit dlouhé pohledy, 'náhodné dotyky atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 09:33

@karkarka no snad to je jen vtip, porizovat si dite z takoveho duvodu je pekne na hlavu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 09:34

@PanenkovaMakova Ale neco ve mne ty pohledy a dotyky chce! a nejde prestat:(

• Nahlásit
  • Citovat
24409
20.5.20 09:36

10let bez nejakeho posunu ve vztahu, mozna je to i tim.Ale univerzalni rada, jak nevlhnout z kolegy asi neni, pokud nechces udelat zmeny.Je jen na tobe, jestli to ustojis.Ale chapu, ze to neni uplne ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
20.5.20 09:37
@Anonymní píše:

Chtic se tomu rika :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.20 09:37
@Anonymní píše:

Tak to ti podvědomí asi říká, že zase tak šťastná s přítelem nejsi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 09:40

@wildcherry jako zatim zadny posun tam byt ani nemohl, nebo jako bydlime samozrejme spolu, uvazujeme o svatbe, dite az tak za 5 let a vice… jinak nevim jaky posun :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 09:42

@wildcherry ano chtic je velky :D ale tak uz je to pres rok a nic se nestalo, to uz by se neco stalo, spis ho potrebuju dostat z hlavy a je mi to blbe vuci priteli, je opravdu velmi hodny, i kdyz co my vime co i chlapy maji za predstavy ze :D

• Nahlásit
  • Citovat
10
20.5.20 09:45
@PanenkovaMakova píše:
Tak to ti podvědomí asi říká, že zase tak šťastná s přítelem nejsi :think:

Tohle je hloupost. Fyzická přitažlivost na světě existuje a žádná znamení se v tom nedají najít. Kdo tvrdí, že ano, tak situaci nezažil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2401
20.5.20 09:48
@Anonymní píše:
@wildcherry jako zatim zadny posun tam byt ani nemohl, nebo jako bydlime samozrejme spolu, uvazujeme o svatbe, dite az tak za 5 let a vice… jinak nevim jaky posun :(

10 let je fakt přechozený vztah, i když spolu bydlíte. Nic se u vás neděje. A za dalších 5 let dítě? Abyses ho dočkala dřív než rozchodu. Kolik vám je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
20.5.20 09:49

Nedávej tomu v sobě, ve své hlavě, žádnou váhu. Nepřemýšlej nad tím, neřeš to. Užij si to ve chvíli, kdy se to můžeš dovolit, ber to jako ozvláštnění své práce, ale nikdy nic neiniciuj a nikdy mu nic dalšího nedovol. Jakmile by se to rozjelo, bylo by to chvíli úplně super fajn, ale vášeň zrovna tak přejde a pak je jen ublíženo a smutno. Věř mi, vím o čem mluvím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 09:49
  • Nahlásit
  • Citovat
324
20.5.20 09:57

Musíš si uvědomit, že kolega je jen vzdušný zámek, který sis vystavěla po desetiletém stereotypu s přítelem. Nový je vždycky lákavý, ale to, co tě pojí s partnerem by mělo být priorotní. Myslím, že časem tě zaláskovanost opustí sama, tak bych to nechala vyšumět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama