Zamilovaná do o 35 let staršího chlapa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MightyZett
Nováček 1 příspěvek 19.04.19 11:02
Zamilovaná do o 35 let staršího chlapa

Předem se omlouvám za kategorii, nevím jakou lepší jsem si měla z toho výběru vybrat. Potřebovala jsem se někde podělit o tuto věc či téma (říkejte si tomu jak chcete). Každopádně se mi stala taková věc, že jsem zamilovala do o fakt hodně dost staršího chlapa. Konkrétně je to můj bývalí ředitel školy. Nevím jestli mě má rád ale myslím že jo. Každopádně do té školy chodí moje mladší sestra a tak si jí tam já chodím vyzvedávat a tak ho tam často potkávám a vždycky když ho vidím tak jsem z něho úplně hotová. Mezi námi je a vždycky byl přátelský vztah ale byl čistě přátelský jenom jako studentka a ředitel nebo kantor. Každopádně jsem k němu začala cítit něco víc a on to zatím vůbec neví.

Reakce:
Halamka
Závislačka 4018 příspěvků 19.04.19 11:13

Tak jako můžeš mu zvednout ego, že se líbí mladé holce. Ale riskujes, že tě odkaze do správných mezí (trapné při tebe) nebo tě si užije a pak odsune ( trapné pro tebe) nebo že jednoho dne zjistíš, že meniš manželovi pleny a cistis protézu, i když je ti 30 (trapné pro tebe).
Jako taky se mi stane, že mě zaujme starší šarmantní pán, ale nešla bych do vztahu s takovým věkovým rozdílem. Kolegyně má o 15 let staršího a říká, že čím jsou starší, tím víc je rozdíl znát. Nehledě na to, že u tebe to bude jen nějaké poblouznění a za pár týdnů budeš děkovat Bohu, že to přešlo a ty jsi nic nepodnikla :mrgreen:

arinecka
Kelišová 6175 příspěvků 19.04.19 11:13

@MightyZett Nechala bych to jak to je, nemusí to vědět ne? Nebo ty bys chtěla něco víc? Tenhle věkový rozdíl je už tedy hooodně velký, to ale víš že? Určitě má rodinu :nevim:

Chiquinquirá
Závislačka 2917 příspěvků 19.04.19 11:14

To musí být minimálně Brad Pitt jinak nechápu. Přece nemůžeš mít s člověkem, kterému je minimálně 50let rodinu :zed: max jako milenka. Spíš bych se podívala po jiných mladších. Sejde z očí sejde z mysli, nesmíš ho schválně vyhledávat. Počkej u školy až vyjde sestra a upaluj.

Šarlota4
Extra třída :D 11154 příspěvků 19.04.19 11:32

Se roztrhl pytel s tema mladoskama co leti na dedky 8o

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1324 příspěvků 19.04.19 11:33

Z toho se mi zvedá kufr :poblion:
ale vzhledem k tomu, že on je ředitel a ty neumíš ani pravopis, pochybuju, že by ses mu líbila :mrgreen:

mroe
Neúnavná pisatelka 15509 příspěvků 19.04.19 12:09

A napadlo te to tak nahodou, kdyz sis precetla dnesni novinky, ne?
 https://www.seznamzpravy.cz/…palili-70648?…

Sue2008
Kecalka 370 příspěvků 19.04.19 12:26

@Šarlota4 ja nevim, taky jsem byla poblaznena ze svych ucitelu, pripadne z treneru atd. Slecne bude tak 16-17 a k tomu veku to proste patri :nevim:. Ja jsem ale v tom veku nemela emimino a psala si o tom do denicku. Za pul roku to bude nekdo jiny. A taky laska az za hrob :palec:

KalamityJohn
Kelišová 7231 příspěvků 19.04.19 12:36
@Halamka píše:
Tak jako můžeš mu zvednout ego, že se líbí mladé holce. Ale riskujes, že tě odkaze do správných mezí (trapné při tebe) nebo tě si užije a pak odsune ( trapné pro tebe) nebo že jednoho dne zjistíš, že meniš manželovi pleny a cistis protézu, i když je ti 30 (trapné pro tebe).
Jako taky se mi stane, že mě zaujme starší šarmantní pán, ale nešla bych do vztahu s takovým věkovým rozdílem. Kolegyně má o 15 let staršího a říká, že čím jsou starší, tím víc je rozdíl znát. Nehledě na to, že u tebe to bude jen nějaké poblouznění a za pár týdnů budeš děkovat Bohu, že to přešlo a ty jsi nic nepodnikla :mrgreen:

To už jsem hodně dlouho neviděl nikde napsaný, skvěle! :palec:

EvulinkaH
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 19.04.19 13:15
@Halamka píše:
Jako taky se mi stane, že mě zaujme starší šarmantní pán, ale nešla bych do vztahu s takovým věkovým rozdílem. Kolegyně má o 15 let staršího a říká, že čím jsou starší, tím víc je rozdíl znát. Nehledě na to, že u tebe to bude jen nějaké poblouznění a za pár týdnů budeš děkovat Bohu, že to přešlo a ty jsi nic nepodnikla :mrgreen:

Potvrzuji-mamčina kamarádka má totéž, ona je v šedesáti akční a plná života, on už skoro ležák na plínách. :think: A to je rozdíl jen 15 let!

mrav
Nadpozemská drbna 28054 příspěvků 19.04.19 14:23

Tak to můžeš chtít zrovna mě. :mrgreen: A jako bonus budeš mít tříletou dceru. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama