Zamilovaná do přítelova introvertního bratra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Frigg
Nováček 2 příspěvky 27.09.14 10:23
Zamilovaná do přítelova introvertního bratra

Ahoj, mám takový problém. Je to už nějakou dobu, co chodím s mým přítelem, ale teď nedávno jsem měla konečně tu čest poznat jeho staršího bratra. Už dříve se mi líbil, protože je opravdu přitažlivý, ale nějak jsem si to vždycky dokázala zakázat, protože nejsem povrchní a přelétavá a vím, že se mi líbit prostě NESMÍ a dalo se to zvládnout. Teď jak jsem ho poznala se to bohužel obrátilo k horšímu – zjistila jsem, že mě hrozně přitahuje i jeho chování, povaha a temperament. Přítel o něm vždy mluvil jako o šíleně nespolečenském introvertovi, které zásadně neprojevuje žádné city, nemá přátele a nestojí o komunikaci. Vlastně mi přišlo, že to docela sedí, až do chvíle než se trochu opil. To si se mnou dokonce i celkem povídal a pak dokonce řekl, že jsem mu sympatická, čemuž se divil i přítel, protože když už někomu řekne něco takového, prý je to skoro zázrak. Teď po té akci jsem mu napsala a píšeme si vlastně už pár dní. On vždycky odpovídá celkem dlouhými zprávami, baví se se mnou i o docela osobních tématech a já asi začínám být zamilovaná.. a zmatená. Sama jsem také introvert a proto mě mírně překvapuje to jeho chování ke mně, že ja takový sdílný a otevřený. Nevíte co si o tom myslet? A jak si hlavně tu zamilovanost zakázat? Nechci se kvůli tomu rozejít s přítelem, mám ho pořád hrozně ráda (vlastně asi stejně jako před tím), jenom vůbec nevím, jak něco takového zvládnu. Bojím se, že stejně časem asi pozná, že k jeho bratrovi něco cítím. Už nedávno nějak mluvil o tom, že se chce pokusit dohodit jeho bratrovi nějakou slečnu a já jsem se přistihla, že si z celého srdce přeji, aby k tomu nedošlo. Že kdyby si fakt nějakou slečnu našel, tak by mě to docela zasáhlo. A určitě by to na mě bylo znát..

Reakce:
blobfish
Závislačka 4616 příspěvků 27.09.14 10:34

Jestli cítíš, že to nedokážeš ukočírovat, přeruš s ním kontakt. Nebo si s ním přinejmenším přestaň psát. Jinak to může dopadnout dost špatně.

Meha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 10:44

Pokud se nechceš rozejít s přítelem, tak ten kontakt s jeho bratrem utni.
Jinak rozbiješ nejen váš vztah, ale narušíš i vztah sourozenecký.

Zakázané ovoce sice chutná nejlépe, ale může pěkně zhořknout.

atominnka
Generální žvanilka 21991 příspěvků 27.09.14 10:47

@Frigg jak do bravíčka… přertuš styky s introvertem a nebo se rozejdi s přítelem… :nevim:

girlie sage
Kelišová 6257 příspěvků 27.09.14 11:55

Máš zaděláno na pořádný prů*er. Přestaň si s ním psat nebo se rozejdi s přítelem

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 27.09.14 12:52

A víš kterého tedy chceš? :think:

Frigg
Nováček 2 příspěvky 27.09.14 16:17
@jdukolem píše:
A víš kterého tedy chceš? :think:

Právě, že nevím… :(

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 16:23

Musíš u každého shrnout pro a proti a pak si vybrat ;)

plasanda90
Nováček 8 příspěvků 29.09.14 04:31

Podle mě bys ani nemela uvazovat nad jeho bratrem, pokud si ho vyberes, pravdepodobne to dost narusi vztahy v rodine a priznejme si, kdyz jsme zamilovane verime, ze je to na cely zivot, ale bohuzel to tak vetsinou neni.. a ohrozit kvuli tomu vztah mezi bratry mi neprijde spravne :nevim:

bozska-mrcha
Extra třída :D 10197 příspěvků 29.09.14 05:19

A já bych to táhla s oběma najednou :dance: :pankac:

káťa
Extra třída :D 13525 příspěvků 29.09.14 05:52
@bozska-mrcha píše:
A já bych to táhla s oběma najednou :dance: :pankac:

A ono jako nápad je to hezkej, ale jak bys to chtěla dělat, aby se to neprovalilo??? :zed:

Pokud se nechceš zamilovat, tak mu nepiš, to je jednoduché. Divíš se, že se zamilováváš a stavíš se do role oběti, která za to nemůže, ale ty se o to, aby ses mohla zamilovat, setsakra od začátku snažíš… :think:
A pokud je to tak silný, že is nedokážeš pomoci, tak se rozejdi s přítelem a zkus to s jeho bratrem. Ale připrav se na to, že tě asi jeho rodina nebude muset a bůhví, jestli by o tebe introvert vůbec stál.

bozska-mrcha
Extra třída :D 10197 příspěvků 29.09.14 06:05

@káťa když @Frigg je tak citově rozpolcená, že to riziko zkrátka musí podstoupit. Ještě by tedy mohla začít používat zdravý rozum, ale na to to asi nevypadá :roll:

Svítící žárovka
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 29.09.14 07:38

Trochu OT::

Ségra asi 2 roky chodily s klukem. Pak volala, že se bude vdávat, ale že si bere jeho bráchu. Za 5 měsíců se pak rozvedla.
No jo, i rozpolcené bytosti jsou mezi náma.

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 29.09.14 08:16

Paneboze, vsak s priatelom len chodis. Pokial Ta takto rozhodil iny chlap tak je to signal, ze s priatelom mas prestat chodit. Alebo si rozkazes, zatnes zuby a s priatelom to doklepete az do svadby a deti, aby Ta zase takto rozhodil niekto iny a Ty si mohla rozbijat rodinu?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >