Zamilovaná do skoro neznámého

8
9.4.20 11:06

Zamilovaná do skoro neznámého

Dobrý den, já vím, že je můj dotaz trapný a hloupý, ale jak jsem si četla diskuze, jste tady rozumné a zkušené a určitě mi poradíte :oops:
Minulý rok v dubnu jsem byla s kamarádkou na zastávce a čekala na autobus, když tam přišel opravdu pěkný kluk, který se na mě celou dobu tak nějak koukal. Pak jsem opustila kamarádku a spolu s ním nastoupila do stejného autobusu, kde to pokračovalo.
No abych to shrnula, každý týden v pondělí v ten samý čas jsem tam byla a usmívali jsme na sebe. Pak jsem ho dlouho neviděla, pak se zase objevil, přes letní prázdniny jsem ho viděla snad jen jednou, ale pak jsem nastoupila do prváku a jezdila stejným autobusem jako on do školy. Tam si ke mně začal stoupat a občas jsme si malinko povídali. Ale ještě než na mě začal mluvit, tak na mě nenápadně sahal.. Posunul ruku po tyči až ke mně, takže se dotýkal mého boku, příště už mi dal ruku rovnou na zadek. Jednou si ke mně sedl na lavičku, prohodili jsme pár slov, políbil mě a položil si mou ruku na rozkrok. Poprosila jsem ho o jméno a oni ho řekl a odjel, bohužel jsem ho nenašla na žádné sociální síti.
Ještě jedna důležitá věc- má přítelkyni. Když jsem se zeptala proč se takhle chová ke mně, řekl mi ať to neřeším.. Já mám taky přítele, ale začalo to s ním být vážné až ten kluk zase přestal jezdit autobusem a delší dobu jsem ho neviděla.
Je to úchyl, který má přítelkyni, já mám skvělého kluka, ale stejně si nemůžu pomoct na něj nemyslet. Rozumově vím, že je to špatně, ale hrozně se mi líbí a nevím co mám dělat. Trvá to už rok a nemůžu se toho zbavit :(
Co mám dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8953
9.4.20 11:09

@Miumi Nedělej nic, stejně by tě chtěl jen do postele a nazdar. O to stojíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
9.4.20 11:13

@arinecka mně by takový vztah ani nevadil.. Ale nechci ublížit ani přijít o svého přítele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8953
9.4.20 11:25

@Miumi No vidíš, pustˇho z hlavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1811
9.4.20 11:42

Takze te v autobuse osahaval a ty jsi ani neznala jeho jmeno? Jsi v prvaku takze ti je 15-16? A jemu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
851
9.4.20 11:59
@Miumi píše:
Dobrý den, já vím, že je můj dotaz trapný a hloupý, ale jak jsem si četla diskuze, jste tady rozumné a zkušené a určitě mi poradíte :oops:
Minulý rok v dubnu jsem byla s kamarádkou na zastávce a čekala na autobus, když tam přišel opravdu pěkný kluk, který se na mě celou dobu tak nějak koukal. Pak jsem opustila kamarádku a spolu s ním nastoupila do stejného autobusu, kde to pokračovalo.
No abych to shrnula, každý týden v pondělí v ten samý čas jsem tam byla a usmívali jsme na sebe. Pak jsem ho dlouho neviděla, pak se zase objevil, přes letní prázdniny jsem ho viděla snad jen jednou, ale pak jsem nastoupila do prváku a jezdila stejným autobusem jako on do školy. Tam si ke mně začal stoupat a občas jsme si malinko povídali. Ale ještě než na mě začal mluvit, tak na mě nenápadně sahal.. Posunul ruku po tyči až ke mně, takže se dotýkal mého boku, příště už mi dal ruku rovnou na zadek. Jednou si ke mně sedl na lavičku, prohodili jsme pár slov, políbil mě a položil si mou ruku na rozkrok. Poprosila jsem ho o jméno a oni ho řekl a odjel, bohužel jsem ho nenašla na žádné sociální síti.
Ještě jedna důležitá věc- má přítelkyni. Když jsem se zeptala proč se takhle chová ke mně, řekl mi ať to neřeším.. Já mám taky přítele, ale začalo to s ním být vážné až ten kluk zase přestal jezdit autobusem a delší dobu jsem ho neviděla.
Je to úchyl, který má přítelkyni, já mám skvělého kluka, ale stejně si nemůžu pomoct na něj nemyslet. Rozumově vím, že je to špatně, ale hrozně se mi líbí a nevím co mám dělat. Trvá to už rok a nemůžu se toho zbavit :(
Co mám dělat?

Děvče nešťastný, hrábnout na zadek si necháš dřív, než promluvit, líbat se necháš, necháš ho, aby si dával tvoji ruku do rozkroku,… ale ani ti neřekne jméno a tobě to nevadí… ještě jseš z něho úplně popicaná… vykvákni se na to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
9.4.20 16:07

@hani28 No, ano.. já vím, že je to blbost a nemá to cenu, ale já si prostě nemůžu pomoct :oops:
Je mi 16 a jemu nevím přesně, ale tipla bych tak 18.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
9.4.20 16:09

@marzanna Ono když mi dal ruku na ten zadek tak mě to lehce vyděsilo a říkala jsem si, že od něj ruce pryč. Aaalee nějak to nevyšlo.
Pokud ho teda zase někdy potkám, měla bych se mu vyhýbat a popřípadně říct že to takhle nejde? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1811
9.4.20 18:37
@Miumi píše:
@marzanna Ono když mi dal ruku na ten zadek tak mě to lehce vyděsilo a říkala jsem si, že od něj ruce pryč. Aaalee nějak to nevyšlo.
Pokud ho teda zase někdy potkám, měla bych se mu vyhýbat a popřípadně říct že to takhle nejde? :(

Rekni mu ze nemas zajem a mas pritele. A pokud te bude na tebe bude dal sahat proti tve vuli tak rict rodicum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9283
9.4.20 19:28

Nezlob se na mně, ale v 16 letech bys snad měla mít nějaký rozum… Necháš se osahávat od úplně neznámého člověka v parku? Co kdyby se na tebe vrhnul a znásilnil tě třeba? To už bys snad tak zpitomělá nebyla. Zapoj trochu hlavu. Zamilovaná jsi do představy o něm, ne do něho. Hlavně se už od něj nenech osahávat, dej najevo, že máš svou cenu, že nejsi rohožka v parku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama