Reklama

Zamilovaná do ženatého muže, ach jo...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

equa75
Nováček 1 příspěvek 30.12.16 23:05
Zamilovaná do ženatého muže,ach jo...

Ahoj, je tu nějaká, co řeší podobný problém jako já, že se zakoukala do ženatého muže a teď neví, jak z toho ven..a přeje si aby ta touha po zakázaném muži už konečně přešla? a taky bych chtěla vědět názor můžů, jak dlouho vydrží toužit po někom bez sexu?

Reklama

Reakce:

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 30.12.16 23:09

Vydrzi touzit dokud te nedostane. po me jede zenac.jde mu o sex prasakovi.

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16023 příspěvků 30.12.16 23:19
@equa75 píše:
Ahoj, je tu nějaká, co řeší podobný problém jako já, že se zakoukala do ženatého muže a teď neví, jak z toho ven..a přeje si aby ta touha po zakázaném muži už konečně přešla? a taky bych chtěla vědět názor můžů, jak dlouho vydrží toužit po někom bez sexu?

15minut a pak vždycky, když jí píše SMS, jestli si to náhodou nerozmyslela a nechce dát číslo (formu tedy nezmiňuju)? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 23:26
@equa75 píše:
Ahoj, je tu nějaká, co řeší podobný problém jako já, že se zakoukala do ženatého muže a teď neví, jak z toho ven..a přeje si aby ta touha po zakázaném muži už konečně přešla? a taky bych chtěla vědět názor můžů,jak dlouho vydrží toužit po někom bez sexu?

Dlouho, jede mne uháněl rok. A při každé další příležitosti (status na FB atd.) ještě rok další. Ale nebylo to nijak dotěrné tak jsem to neřešila a spíš se smála. Rozhodně ho to neomrzelo. Asi mě fakt chtěl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(soukromé informace, poprosím o ponechání anonymu)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 00:18

Ahoj, jsem na tom podobně. Rozum mi říká ignorovat, ale stačí jedna jeho zpráva a rozum přestává pracovat. :( Nikdy bych nikomu nerozbila rodinu, ani tu svou, takže i když člověk trpí jako zvíře, držím se svých zásad a čekám, že to třeba nějak vyšumí. J.

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 31.12.16 00:58
@Anonymní píše: ..člověk trpí jako zvíře…

Fakt umíš pobavit :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 08:02
@equa75 píše:
Ahoj, je tu nějaká, co řeší podobný problém jako já, že se zakoukala do ženatého muže a teď neví, jak z toho ven..a přeje si aby ta touha po zakázaném muži už konečně přešla? a taky bych chtěla vědět názor můžů, jak dlouho vydrží toužit po někom bez sexu?

Tak se s nim vyspi, treba bude hroznej a pak te to prdejde. To me jednou poradila kamaradka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 08:32
@equa75 píše:

Běž do toho - mluvím z vlastní zkušenosti z druhé strany - udělej si čas, obskakuj ho, usmívej se na něj, sex kdykoliv si kývne, zaangažuj rodinu, aby manželku prudila či jí vyhrožovala - ona se dřív či později lekne a rozvede se sama. Pak už jen čekáš na pokyn, kdy můžeš jet s ním na dovolenou a poskytovat neomezeně sex. Jen pokud máš děti, musíš mít pro ně hlídání, protože s dětmi to pán asi nedá.

Ten náš obětoval rodinu a děti za tyto „služby“ a je šťastný a šťastná je i ta paní - alespoň soudě podle fotek na Fb. Všichni ostatní jsou KO - tak to za to stojí, ne? Vždycky si přece můžete říct, že vlastně to manželství bylo v rozvodovém řízení, případně ta paní říká, že jsme spolu již nežili :lol:, že jsem se o něj nestarala :lol:, že to všichni viděli a věděli, jak jsme v rozvodovém řízení :lol: :lol: a má svědomí čísté a je šťastná. taky budeš.

mp25
Kecalka 113 příspěvků 31.12.16 08:45

Mam kamaradku, co ma zenateho za partnera a stale ji ujistuje, ze se rozvede… je to uz asi 10 let… ja bych si radsi nasla rozvedeneho ;) ale samozrejme se muze rozvest… asi bych se snazila zjistit informace od jeho pratel atd.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 31.12.16 09:11
@equa75 píše:

co takhle sprchu?
:think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 14:55
@Gnaar píše:
Fakt umíš pobavit :mrgreen:

Proč myslíš? Jde o člověka do kterého jsem dlouho zamilovaná, přitahuje mě, ale protože mám rozum, dlouhodobě odolávám. Pobavilo by tě víc, kdybych se s ním vyspala a ničila rodiny?

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 01.01.17 08:06
@Anonymní píše:
Proč myslíš? Jde o člověka do kterého jsem dlouho zamilovaná, přitahuje mě, ale protože mám rozum, dlouhodobě odolávám. Pobavilo by tě víc, kdybych se s ním vyspala a ničila rodiny?

Ne, pobavil mě ten popis, že „trpíš jako zvíře“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama