Zamilovaná do ženatého muže, ach jo...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
equa75
Nováček 1 příspěvek 30.12.16 23:05
Zamilovaná do ženatého muže,ach jo...

Ahoj, je tu nějaká, co řeší podobný problém jako já, že se zakoukala do ženatého muže a teď neví, jak z toho ven..a přeje si aby ta touha po zakázaném muži už konečně přešla? a taky bych chtěla vědět názor můžů, jak dlouho vydrží toužit po někom bez sexu?

Reakce:
Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 30.12.16 23:09

Vydrzi touzit dokud te nedostane. po me jede zenac.jde mu o sex prasakovi.

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17728 příspěvků 30.12.16 23:19
@equa75 píše:
Ahoj, je tu nějaká, co řeší podobný problém jako já, že se zakoukala do ženatého muže a teď neví, jak z toho ven..a přeje si aby ta touha po zakázaném muži už konečně přešla? a taky bych chtěla vědět názor můžů, jak dlouho vydrží toužit po někom bez sexu?

15minut a pak vždycky, když jí píše SMS, jestli si to náhodou nerozmyslela a nechce dát číslo (formu tedy nezmiňuju)? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 23:26
@equa75 píše:
Ahoj, je tu nějaká, co řeší podobný problém jako já, že se zakoukala do ženatého muže a teď neví, jak z toho ven..a přeje si aby ta touha po zakázaném muži už konečně přešla? a taky bych chtěla vědět názor můžů,jak dlouho vydrží toužit po někom bez sexu?

Dlouho, jede mne uháněl rok. A při každé další příležitosti (status na FB atd.) ještě rok další. Ale nebylo to nijak dotěrné tak jsem to neřešila a spíš se smála. Rozhodně ho to neomrzelo. Asi mě fakt chtěl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(soukromé informace, poprosím o ponechání anonymu)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 00:18

Ahoj, jsem na tom podobně. Rozum mi říká ignorovat, ale stačí jedna jeho zpráva a rozum přestává pracovat. :( Nikdy bych nikomu nerozbila rodinu, ani tu svou, takže i když člověk trpí jako zvíře, držím se svých zásad a čekám, že to třeba nějak vyšumí. J.

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 31.12.16 00:58
@Anonymní píše: ..člověk trpí jako zvíře…

Fakt umíš pobavit :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 08:02
@equa75 píše:
Ahoj, je tu nějaká, co řeší podobný problém jako já, že se zakoukala do ženatého muže a teď neví, jak z toho ven..a přeje si aby ta touha po zakázaném muži už konečně přešla? a taky bych chtěla vědět názor můžů, jak dlouho vydrží toužit po někom bez sexu?

Tak se s nim vyspi, treba bude hroznej a pak te to prdejde. To me jednou poradila kamaradka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 08:32
@equa75 píše:

Běž do toho - mluvím z vlastní zkušenosti z druhé strany - udělej si čas, obskakuj ho, usmívej se na něj, sex kdykoliv si kývne, zaangažuj rodinu, aby manželku prudila či jí vyhrožovala - ona se dřív či později lekne a rozvede se sama. Pak už jen čekáš na pokyn, kdy můžeš jet s ním na dovolenou a poskytovat neomezeně sex. Jen pokud máš děti, musíš mít pro ně hlídání, protože s dětmi to pán asi nedá.

Ten náš obětoval rodinu a děti za tyto „služby“ a je šťastný a šťastná je i ta paní - alespoň soudě podle fotek na Fb. Všichni ostatní jsou KO - tak to za to stojí, ne? Vždycky si přece můžete říct, že vlastně to manželství bylo v rozvodovém řízení, případně ta paní říká, že jsme spolu již nežili :lol:, že jsem se o něj nestarala :lol:, že to všichni viděli a věděli, jak jsme v rozvodovém řízení :lol: :lol: a má svědomí čísté a je šťastná. taky budeš.

mp25
Kecalka 113 příspěvků 31.12.16 08:45

Mam kamaradku, co ma zenateho za partnera a stale ji ujistuje, ze se rozvede… je to uz asi 10 let… ja bych si radsi nasla rozvedeneho ;) ale samozrejme se muze rozvest… asi bych se snazila zjistit informace od jeho pratel atd.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 31.12.16 09:11
@equa75 píše:

co takhle sprchu?
:think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 14:55
@Gnaar píše:
Fakt umíš pobavit :mrgreen:

Proč myslíš? Jde o člověka do kterého jsem dlouho zamilovaná, přitahuje mě, ale protože mám rozum, dlouhodobě odolávám. Pobavilo by tě víc, kdybych se s ním vyspala a ničila rodiny?

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 01.01.17 08:06
@Anonymní píše:
Proč myslíš? Jde o člověka do kterého jsem dlouho zamilovaná, přitahuje mě, ale protože mám rozum, dlouhodobě odolávám. Pobavilo by tě víc, kdybych se s ním vyspala a ničila rodiny?

Ne, pobavil mě ten popis, že „trpíš jako zvíře“.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >