Zamilovaná přes internet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 17:11
Zamilovaná přes internet

Zdravím, raději anonymně. Přicházím v naději, že má někdo stejný problém a podělí se o zkušenosti.
Mám 2 a půl roku přítele. Ze začátku vše ok, ovšem teď už jsou to jen hádky a přijde mi, že jsme se totálně odcizili a nemáme už vůbec nic společného a není tam ani moc snahy cokoliv změnit, zlepšit. Rozchod je takřka na spadnutí, ale ani jednomu se do toho nechce.
A jak už to tak bývá, připletl se mi náhodně přes internet do cesty jiný chlap, se kterým si píšeme nepřetržitě už takřka 4 měsíce a nějak jsme se do sebe zamilovali. Chceme se co nejdříve vidět, ale jelikož bych nechtěla udělat nějakou blbost, tak to stále odkládám.
Stalo se někomu něco podobného? Jak jste situaci řešili/vyřešili. Nějak se mi nechce vzdát ani jednoho :think: :think: :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTomkins
Kecalka 127 příspěvků 11.02.19 17:14

Pokud jste si jenom psali a nikdy jsi ho neviděla, pak ho nemiluješ. Máš ho v hlavě zidealizovaného.

tatranka999
Kecalka 177 příspěvků 11.02.19 17:16

Jsi zamilovana do sve predstavy, do idealu, ktere si projektujes do nekoho, koho prozatim nekonfrontujes s realitou.

axelina
Závislačka 2610 příspěvků 11.02.19 17:16
@Anonymní píše:
Zdravím, raději anonymně. Přicházím v naději, že má někdo stejný problém a podělí se o zkušenosti.
Mám 2 a půl roku přítele. Ze začátku vše ok, ovšem teď už jsou to jen hádky a přijde mi, že jsme se totálně odcizili a nemáme už vůbec nic společného a není tam ani moc snahy cokoliv změnit, zlepšit. Rozchod je takřka na spadnutí, ale ani jednomu se do toho nechce.
A jak už to tak bývá, připletl se mi náhodně přes internet do cesty jiný chlap, se kterým si píšeme nepřetržitě už takřka 4 měsíce a nějak jsme se do sebe zamilovali. Chceme se co nejdříve vidět, ale jelikož bych nechtěla udělat nějakou blbost, tak to stále odkládám.
Stalo se někomu něco podobného? Jak jste situaci řešili/vyřešili. Nějak se mi nechce vzdát ani jednoho :think: :think: :?

nejdřív se s nim potkej :-) bude to jiný a ak uvidíš

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20498 příspěvků 11.02.19 17:20

Nejdřív se s ním potkej, do tý doby je to asi stejný, jako by ses zamilovala do Brada Pitta ve filmu.....
Jinak, pokud stávající vztah stojí za starou bačkoru, ani jeden nemáte chuť s tím něco provést a nejsou v tom děti, tak není co řešit, jděte si každý svou cestou a uvolněte si prostor pro získání nový lásky, ne? ;)
Jinak do internetový známosti ses dost možná zamilovala právě proto, že to doma stojí zaprd, vytvořila sis tak trochu ideál, naživo může být všechno jinak…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12159 příspěvků 11.02.19 17:20

Primárně bych ukončila ten první vztah. K čemu v něčem takovém byt? A az se z toho otřepeš, tak se teprve pouštět do nového.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 17:22

Netvrdím, že ho miluju a samozřejmě vím, že realita bude jiná. Zatím jsme si opravdu jen psali a volali. Ale i tak jsem z celé situace docela špatná :pocitac: :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19844 příspěvků 11.02.19 17:41
@Anonymní píše:
Netvrdím, že ho miluju a samozřejmě vím, že realita bude jiná. Zatím jsme si opravdu jen psali a volali. Ale i tak jsem z celé situace docela špatná :pocitac: :nevim:

A on ví, že nejsi volná?

Halamka
Závislačka 3871 příspěvků 11.02.19 17:43

Nejhorší je přeskočít z jednoho na druhého. Po každém ukoncenem vtahu by si měl člověk dát nějakou dobu pauzu. Jinak, ať chce nebo ne, tahá do nového minulost a to se někdy hodně nevyplácí.
Zkus být s chlápkem z internetu na kamarádské úrovni, klidně pár měsíců. Mezitím ukončí nefungujíci vztah a „uzdrav se“ z něj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 17:43
@pikola píše:
A on ví, že nejsi volná?

Ví a plně to respektuje. Nějak na mě netlačí, i když by byl také za to osobní setkání rád. Ale já se ho (toho setkání) zkrátka nějak bojím.

růžový achát
Kelišová 6152 příspěvků 11.02.19 17:44

V životě by se mi taková věc stat nemohla.

ontar
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 11.02.19 18:19
@růžový achát píše:
V životě by se mi taková věc stat nemohla.

Stáří ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 18:32

Mne se stalo neco podobneho. Krize s pritelem, seznamila jsem se pres internet s muzem, dva mesice jsme si psali stovky zprav denne, pote se sesli. Vyspali jsme se spolu a od te doby se schazime a spime spolu. Jenze uz to trva dlouho a bojim se, ze to praskne :(

Malaga
Nadpozemská drbna 25260 příspěvků 11.02.19 18:38
@Anonymní píše:
Ví a plně to respektuje. Nějak na mě netlačí, i když by byl také za to osobní setkání rád. Ale já se ho (toho setkání) zkrátka nějak bojím.

Bojíš se, že přijdeš o své iluze a ideály?

Malaga
Nadpozemská drbna 25260 příspěvků 11.02.19 18:38
@Anonymní píše:
Ví a plně to respektuje. Nějak na mě netlačí, i když by byl také za to osobní setkání rád. Ale já se ho (toho setkání) zkrátka nějak bojím.

Bojíš se, že přijdeš o své iluze a ideály?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >