Zamilovaný kamarád, ale já jsem zadaná

Anonymní
29.5.16 20:40

Zamilovaný kamarád ale já jsem zadaná

Dotaz je jednoduchý. Mám kamaráda, neskutečně sympatický chlap, do nepohody, spolehla bych se na něj téměř v čemkoliv. Hodně pracuje, jezdí s kamionem.
Jenže je do mě zamilovaný, sám to přiznal, neustále mi lichotí, říká že si bude muset odstranit mého muže aby byl první v řadě (s chlapem se znají). Prostě je na něm vidět je z toho i trochu nešťastný ale rádi spolu trávíme čas, já proto že je to super člověk, on zřejmě z důvodu aby byl se mnou i když ví že nic nebude. A já si říkám jestli ho netrápím, jestli bych kontakt neměla omezit na minimum, jestli z toho nebude ještě víc nešťastný. Zase je to fakt kamarád a i mě by mrzelo ho nevídat. Co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.5.16 20:46

Většinou je tahle zamilovanost z většiny jen touha po sexu s tebou. Kontakt raději omez, ono to bude i méně lákat tebe. Tak jsem to udělala já. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
14179
29.5.16 20:46

Je to vůl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.16 20:52
@Anonymní píše:
Většinou je tahle zamilovanost z většiny jen touha po sexu s tebou. Kontakt raději omez, ono to bude i méně lákat tebe. Tak jsem to udělala já. ;)

Mě to ale vůbec neláká :nevim: co se týká erotična tak není můj typ :D Jde fakt jenom o to že jako kamarád je super a stejně ho budu potkávat na akcích.

• Nahlásit
  • Citovat
14653
29.5.16 21:06

Tak mu to na rovinu řekni, aby od toho časem nečekal něco víc. Chlapům
se musí všechno říci „po lopatě“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.16 10:48

Trápíš. Ale pokud je to dospělý chlap, tak by to nakonec měl nějak zpracovat i když některým to může trvat i roky(viz. třeba já). :)
Chce to jasně vymezit mantinely, ale ani to zamilovaný člověk nechce slyšet a vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
30.5.16 14:13
@Anonymní píše:
Dotaz je jednoduchý. Mám kamaráda, neskutečně sympatický chlap, do nepohody, spolehla bych se na něj téměř v čemkoliv. Hodně pracuje, jezdí s kamionem.
Jenže je do mě zamilovaný, sám to přiznal, neustále mi lichotí, říká že si bude muset odstranit mého muže aby byl první v řadě (s chlapem se znají). Prostě je na něm vidět je z toho i trochu nešťastný ale rádi spolu trávíme čas, já proto že je to super člověk, on zřejmě z důvodu aby byl se mnou i když ví že nic nebude. A já si říkám jestli ho netrápím, jestli bych kontakt neměla omezit na minimum, jestli z toho nebude ještě víc nešťastný. Zase je to fakt kamarád a i mě by mrzelo ho nevídat. Co s tím?

Ne, opravdu ho netrápíš, on se trápí úplně sám a ty mu k tomu „jen“ poskytuješ příležitost. Pokud Ti jeho zájem o Tebe jako o ženu nevadí, tak si jej drž od těla a užívej si to. A snad ho to časem přejde přejde (toto je však bez záruky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
30.5.16 15:33

Dala bych mu jasně najevo, že opravdu z toho nic nebude a možná bych taky na chvíli omezila kontakt, ať ho zbytečně nenamotáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama