Zamilovat se znovu?

27
19.7.21 21:58

Zamilovat se znovu?

Zdravím…chci se na něco zeptat
Poznali jsme se s jedním klukem M před rokem, psali jsme si a komunikovali a občas šli ven on mi po pár měsících řekl že se do mě zamiloval, a podle všechno to pak trvalo opravdu dlouho… Problém byl že já jsem měla přítele už pár let takž jsem mu po docela dlouhé době nakonec řekla ne a on se „odmiloval“ jenže já se nakonec s přítelem rozešla a chtěla být s klukem M… Trvalo to pár měsíců a nakonec mi řekl že už prostě necítí to co dřív a že to na vztah nevidí…chci se tedy zeptat je šance že se do mě zamiluje znovu? Udělala bych cokoliv…dost jsem ho třeba komandovala… Je šance když například přestanu a budu tak „fajn“ jako když do mě byl zamilovaný že to opět vzplane? I kdybychom měli začít od znovu… cokoliv, hlavně mi prosím neříkejte že jsem jeho lásku propasla…věřím že mu že to nějak udělat ještě jde
Ještě chci dodat že jsem mu nedávno řekla že s ním být kamarádka nedokážu a že naši komunikací jsem ukončila ale on mi napsal že se chce bavit dal

Příspěvek upraven 19.07.21 v 22:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ayo
88
19.7.21 22:06

Obavám se, že jsi mu prostě předtím zlomila srdce a tím, jak ho chceš až po tom, co ti nevyšel vztah, co jsi měla, tak to vnímá tak, že je pro tebe ta druhá možnost, když ta první nevyjde. Když není nikdo další.

Jestli chceš přesto o něj bojovat, tak ho asi musíš nějak přesvědčit, že to tak není.

Ale moc šancí pro to nedávám, zkusit to ovšem můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
19.7.21 22:08

@Ayo no rozchod byl před 5 měsíci a já o něj celou dobu stojim… To mu asi nestačí že?
Jak ho o tom mám přesvědčit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
88
19.7.21 22:12

@meiiiiii No to sice je možné, ale nemění nic na faktu, že jsi mu v době, kdy tě chtěl a ty jsi byla zadaná, tak jsi mu dala košem a zůstala s tím svým. Je klidně možné, že to tak vnímá. Těžko říct, co si myslí, neznám ho a ani přesné detaily. Ale na jeho místě bych si to myslela a to by mělo dost velký vliv.

Zkus na to jít asi pomalu. Říká, že se chce s tebou bavit. Co kdyby jste zase někdy zase šli ven jako dřív? Zase se víc bavit, přátelit. Třeba přeskočí zas jiskra. Nebo taky ne a tobě nezbyde než se s tím smířit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
19.7.21 22:15

@Ayo ano ano o to jsem se snažila…bohužel je sním docela těžká domluva a ja na něj tlačila… Právě věřím tomu že když bych mu dala ten prostor (o který mě Jednou i žádal…) Tak by to šlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
88
19.7.21 22:20
@meiiiiii píše:
@Ayo ano ano o to jsem se snažila…bohužel je sním docela těžká domluva a ja na něj tlačila… Právě věřím tomu že když bych mu dala ten prostor (o který mě Jednou i žádal…) Tak by to šlo…

Někteří kluci/muži reagují na tlak tím, že se ještě víc utvrdí, že ne. Jestli o něj teda tak stojíš, tak zkus trochu ubrat, nějaká rozumná mez, aby věděl, že pořád zájem máš, ale aby nebyl pod tím tlakem, aby se hned rozhodnul. Můžeš zkusit být zase ta “fajn” holka, jak na začátku, můžeš zkusit jít s ním ven. Ale neztrácej čas neopětovanou láskou víc než další 2-3 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2027
19.7.21 22:24

Píšeš, že jsi mu to řekla po dlouhé době, že s ním nebudeš. Na jeho místě bych se taky odmilovala. Je možné, že jsi natolik ztratila jeho city, že prostě si to už srovnal v hlavě a nepůjde do toho znovu. Investoval třeba dost a nic z toho. Teď jsi na jeho prostě místě ty. Můžeš skákat třeba po hlavě, ale milovat je dobrovolné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
19.7.21 22:24

@Ayo ano přesně nad tímto jsem přemýšlela že by to mohlo třeba fungovat…dekuju moc :srdce:
Ještě se chci zeptat… momentálně nejsme v tom kontaktu pár dní…ale mám v plánu mu napsat na tu zprávu že se chce bavit dal… A napadlo mě že mu řeknu že se můžeme bavit dal ale pod podmínkou že se budeme snažit nějak obnovit naše přátelství, a nebo radši ne a prostě se začít bavit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
19.7.21 22:25

@dlouha přesně tohle jsem slyšet nechtěla, vím že je to dobrovolne…ale prostě věřím tomu že to tam může znovu vzniknout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
19.7.21 22:27

Když budeš moc naléhat, tak ho akorát odradíš. Nezávazně běžte ven, do cukrárny, kavárny, nebo se jen tak projít, jen jako kamarádi. Když to bude fajn, můžete takto chodit ven častěji. Časem se to třeba vyvine v něco víc. Ale fakt nenaléhej, působí to zoufale a odpudivě, tím ničeho nedosáhneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
19.7.21 22:28

@Quidity takže neříkat ať se pokusíme obnovit to? Dobře chápu děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
88
19.7.21 22:33

@meiiiiii Jen řekni, že se chceš bavit dál. Tu podmínku bych nepsala. Když už, tak můžeš napsat něco jako, že se budete bavit dál, že je pro tebe vaše přátelství důležité nebo něco takového.

I když je to míněno dobře, tak podmínka vyvolává i nevědomě negativní pocity. To je jako, když něco chceš, tak neříkej: Nechceš jít do kina? Je lepší říkat: Půjdeme spolu do kina? Negativní otázky mohou zvyšovat šanci na odmítnutí.

Ale jak jsem říkala, dej si v duchu podmínku, že se budeš snažit o něj bojovat jen po určitou dobu. Opravdu nemá cenu bojovat příliš dlouho za někoho, kdo tě nechce. Zbytečně se budeš dlouho trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
19.7.21 22:34

@Ayo dobře strašně moc děkuju za rady❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
19.7.21 22:38

@meiiiiii zatím bych to neříkala. Až třeba časem, když se budete vídat častěji a on uvidí, že je mu s tebou fajn a že si rozumíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
19.7.21 22:38

@Quidity dobře!❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu