Zamiluju se ještě někdy?

Anonymní
4.4.20 02:13

Zamiluju se ještě někdy?

Jsou to už 3 roky od rozchodu s bývalým, poznali jsme se když jsem odjela pracovat do Londýna a kamarádka mi domluvila bydlení u ni na share house kde bydleli samy Češi. První podání ruky a já byla hned zamilovana a i u nej to byla láska na první pohled, nikdy jsem predtim nic silnějšího nezazila. První pusa a rozklepana kolena, motylci v břiše, mělo to proste všechno a já byla nejšťastnější holka na světě. Bohužel jsme se poznali asi pro mě moc brzo. Mne bylo 18,jemu 24,já byla ještě taková “nevyspela” a nevěděla jsem co chci, v hodně věcech jsem ho zklamala, ale to tu nechci rozvádět. Po roce vztahu jsme se rozešli, on zůstal v Londýně našel si za rok od rozchodu novou pritelkyni se kterou je do teď, vůbec si nepíšeme, já ho mám všude zablokovanyho. 2 roky mi trvalo než jsem dokázala mít něco s někým jiným. V tu dobu jsem si začala psát s kamarádem a nějak jsme došli k tomu, ze jsme oba dva samy ze bychom mohli bejt kamarádi s vyhodama, vždycky se mi líbil, tak jsem s nim začala spát, a časem už to mezi náma začalo byt vážnější, já ho začínala mít ráda víc a víc a on mi taky psal, ze ke mne asi něco cítí. Sice jsem nebyla zamilovaná, ale bylo mi s nim hezky a doufala jsem v to, ze třeba když spolu budeme trávit víc času a ne jen v posteli ze by treba ta láska mohla přijít protože jsme si celkem dost rozumneli, jenže po roce toho vztahu/nevztahu mi přestal psát, vymlouval se ze nema čas a kdo ví co ještě tak to tak nějak z niceho nic skončilo. :nevim: A teď jsem před 5 měsíci poznala jednoho kluka na koncertu, jen tak náhodou je ze stejného města jako muj bývaly a ještě jsem zjistila ze jsou to kamarádi a ze mě vlastně už zná celou tu dobu z vyprávění když jsem si začala s ex v ty Anglii i když bydlíme od sebe 80km, nevím co jsem komu udelala :pocitac: :D :D líbí se mi, máme stejný zájmy, vkus na hudbu, má prostě všechno co bych si od kluka mohla prat, mám ho strašně rada, snesl by mi modré z nebe, když mám spatnej den sedne klidně v noci do auta a jede 80km aby semnou mohl byt chvíli a zlepšit mi náladu, ale já proste ani po takove době pořad nic necítím a a zase se ve mne probouzí ty myšlenky na ex když jezdim k nemu do toho města odkud je i muj bývaly a bojím se ze nikdy nebudu už nikoho milovat tolik jako jeho, ze už nikdy nebudu zažívat ty pocity jako s nim. A byt s nim jen proto ze je mi s nim dobre taky nechci na vztah z rozumu jsem myslím ještě mladá a bylo by to vůči nemu sobecky, on už se mi vyznal ze je do mě zamilovanej ale já ani po 4 měsících proste nic necítím a strašně mě to trápí a bojím se toho ze to už nepřijde nikdy když to tam není už ani po takový době, nebo myslíte ze je možné ze se dá zamilovat ještě později? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
288
4.4.20 02:53

Času máš ještě dost takže neboj :) kdybys mohla, každého, kterého potkáš milovat, nebylo by to ono, takhle už aspoň víš jak se cítíš, když někoho opravdu miluješ, tak až jednou přijde ten pocit znova už se ho nepustíš :D Já takto potkala kluka v 16 byla to úžasná láska na první pohled (možná první slova na ICQ, hrozně jsme si sedli), vydrželo nám to s přestávkou 5 let, doteď je to člověk, který pro mě znamená hodně a jsme stále v kontaktu, ale každý jsme po čase chtěli něco jiného a přestalo to fungovat. Také mi trvalo skoro rok než jsem se dokázala zase začít scházet a hledat. Po pár horších i lepších vztazích už jsem si taky myslela, že ten můj vysněný ani neexistuje. Ale v pravý čas (a asi 10 let později) ten pocit přišel znovu a teď si budu muže svých snů brát :) Dříve nebo později ho určitě potkáš a možná právě ve chvíli, kdy to budeš nejmíň čekat :)…já toho svého potkala právě po takovém 3 měsíčním jednostranném vztahu…a na tu první velkou lásku prostě nikdy nezapomeneš, jen se k ní nesmíš upínat. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat