Reklama

Zamítnutí lázní - změnit pojištovnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jnatura
Nováček 3 příspěvky 22.08.18 18:21
Zamítnutí lázní- změnit pojištovnu?

Ahoj mamky, mám dotaz ohledně zamítnutí lázní pro dceru 5 let. Je téměř každý měsíc nemocná s léčbou antibiotiky, opakující se záněty dutin, záněty uší. Zjistily nám alergie na kočku, pily, roztoče a prach.Jsme u pojištovny OZP a žádost o lázně nám zamítly, paní doktorka z toho byla překvapaná, říkala že se jí tohle ještě nestalo, a myslí si, že to může být pojištovnou. VZP jí to prý nikdy nezamítla. Zvažuji tedy že bych dceři změnila pojištovnu, ale nevím zda to bude mít cenu, máte někdo podobné zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Malike
Extra třída :D 11641 příspěvků 22.08.18 18:48

@jnatura to zjistíte jen když ji změníte..každý případ je jiný a posudkový lékař též.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 22.08.18 19:23

tak oc jsem slyšela, tak OZP má tohle přísnější…my máme VZP, byli jsme teď 2 měsíce v léčebně(na opakoovaný angíny, ale určo ne každý měsíc, m+li jsme ji 4 krát za rok), a třeba v tý léčebně OZP platila jen 4 týdny, víc ani ťuk, kdežto VZP platí 8 týdnů. Mě ta VZP přijde fajn, sice nemají žádný super výhody a příspěvky, ale smlouvu má s nima téměř každý lékař, u těch léčebných pobytů bývají benevolentnější, což mi přijde lepší, než pár stovek, možná max pár tisíc ročně na aktivity

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >