Zamlké těhotenství dvakrát za sebou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kajako
Povídálka 20 příspěvků 04.01.19 20:38
Zamlké těhotenství dvakrát za sebou

Ahoj holky, nedavno jsem byla na druhe revizi behem necelého roku z důvodu zamlkleho tehotenstvi. Vzdy se prestalo vyvijet uz kolem 7.tt. Mate s tim nektera zkusenost a bylo treti tehotenstvi v poradku nebo uz jsou v tomto pripade na miste nejake testy?
Moc dekuju za odpovedi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 04.01.19 20:41

Zkusenosti nemam,ale preji hodne stesti a at se dockas zdraveho miminka :kytka: :srdce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7117 příspěvků 04.01.19 20:44

Mám zkušenost, tedy nebyla jsem na revizi, odešlo to samo. První přesně před rokem, druhé loni v dubnu a v září jsem otěhotněla potřetí a už je to dobré, jsem 20tt, tak snad už se bude vyvíjet jak má :) dr říkala že 2× je to náhoda, kdyby se to opakovalo pošle mě na testy na genetiku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 20:51

Tak já jsem zatím v začátku toho 3.pokusu a už doufám, že to bude v pohodě. Jinak mám dvě děti a ještě jeden takový potrat byl mezi nimi. Anonym, ještě je to brzy, 8.tt. Holt se ty manželovi bicikovci zavrtají do všeho, co pluje kolem, bez ohledu na šance se vyvíjet. :nevim: Jak už dvě děti mám, tak jsem netlačila na vyšetření a prostě to zkusila zas. Snad to vyšlo :hug:

Julinka 18
Povídálka 37 příspěvků 04.01.19 20:52

Já si ZT prosla 2 x po sobě,plod se přestal vyvíjet v 10.tt ,doktor nás s manželem tenkrát poslal na genetiku,kde se nic nenašlo.Za rok jsem otehotnela znovu a byla na ukončení v 15.tt pro VVV,zjištěna triploidie plodu…prý nahodilý jev,proběhlo opět důkladnější genetické vyšetření se závěrem,že jsme s manželem zcela v pořádku…no a do roka a do dne jsem otehotnela zas a nyní mi tu spinká 4.měsíční zdravá holčička po zcela bezproblémovém tehotenstvi…tak­že…zázraky se dějí a ted zpětně si říkám,že se to mělo stát,že jsem si tím musela projit,abych pak pochopila,jak obrovské štěstí teď mám…příště to určitě vyjde…i když ten strach tam bude pořád.Drzim palce

Medičkaa
Kecalka 230 příspěvků 11 inzerátů 04.01.19 20:53

nás na gyndě učili že poprvé je to náhoda, podruhé už opravdu hodně blbá náhoda a aby to byla náhoda i po třetí je už hooodně nepravděpodobné. Proto se prý na testy posílá až po třetím potratu. Což mě osobně přijde teda pro psychiku té ženy úplně neskutečně brutální, ale je to prý tak no.

makousek 83
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 20:54

Já jsem 2× po sobě také měla ZT.Po dohodě s mojí gyndr.me poslala i manžela na různá vyšetření, které byli naštěstí všechny v pořádku…Do třetice to vyšlo a rok na to jsem otěhotněla znovu a také v pořádku… takže věř,že to byla náhoda popř.se nechte také vysetrit :mavam:

kajako
Povídálka 20 příspěvků 04.01.19 21:06

Dekuju moc za odpovedi. Mne doktorka taky rikala, ze jsem mela proste jen 2krat smulu a ze se to řeši, az kdyz se to stane 3krat, ale to uz fakt nechci :pocitac:

Kelišová 7117 příspěvků 04.01.19 21:17

@kajako to chápu na psychiku je to těžký. Musíš věřit že to potřetí vyjde. ;) dej si pár měsíců pauzu ať se tělo zregeneruje, ber listovku a moc na to nemysli a neva] vše na tu myšlenku mít hned miminko. Já otěhotněla hned jak sem přestala řešit že chci miminko :D

kajako
Povídálka 20 příspěvků 06.01.19 16:20

Myslite, ze by mohlo pomoct jist uz pred otehotnenim misto obycejne kyseliny listove radsi femibion, kde uz je kyselina listova nastepena a lepe se vstrebava? Proste přemýšlím, jak tomu do budoucna zabránit nebo to riziko aspoň snizit :nevim:

Tajeka
Kecalka 105 příspěvků 06.01.19 16:23

Dvakrat zamlkle je indikaci k dalsim vysetrenim. Necekala bych. Genetika, krevni mutace, reprodukcni imunologie. Taky jsem si tim prosla. Duvod nasli.

kajako
Povídálka 20 příspěvků 06.01.19 16:29

@Tajeka a poslal te tam primo doktor nebo sis to musela zařídit sama? Mne doktor rekl, ze se to řeší az po 3. Nevydarenym pokusu..

Kelišová 7117 příspěvků 06.01.19 16:32

@kajako domluv se s tím doktorem, mě taky chtěla poslat už po druhém SP, já odmítla že to zkusíme dotřetice (ale zas vím že děti mít můžu, už sem doma jedno měla) takže to bylo o blbé náhodě…

Ella123
Kecalka 139 příspěvků 06.01.19 17:57

Ahoj, já mám za sebou 3ZT po sobě, mám veškerá vyšetření, nic se nenašlo, tak budeme zkoušet zase.
Určitě bych ale do dalšího těhotenství nešla bez nějakého dalšího vyšetření, třeba se problém najde a bude se dát řešit a ušetříš si další trápení.
Určitě si nech vyšetřit trombofilní mutace, štítnou žlázu a nech si udělat reprodukční imunologii, tam bývá často problém, který se dá řešit. Držím palce, vím, jak je to těžké :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:15

Na zadost a na pojistovnu nam udelali veskera vysetreni uz po druhem potratu. Doporucuji necekat…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >