Zamlké těhotenství v 6.tt a samovolný potrat

18
3.4.20 13:46

Zamlké těhotenství v 6.tt a samovolný potrat

Holky, mohu poprosit o radu? Dnes jsem měla být 5+5, ráno ale začalo krvácení, jako klasická menstruace. Doktorka již bohužel gestační váček neviděla. Podle ní by vše mohlo odejít samo a nebyla by nutná revize. Dostala jsem injekci, tabletu a antibiotika, další kontrola v pondělí. V případě velkého krvácení hned do nemocnice na revizi. Měla jste to některá také takto? Odešlo vše samo? A jak vám bylo? Myslím po fyzické stránce.. Mně je prozatím šíleně, zvedá se mi žaludek, špatně se mi dýchá, bolí mě celé břicho, ale asi ne tak, že bych se bála průšvihu. Děkuji všem za postřehy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1021
3.4.20 13:51

@GabbyW tyhle problémy budeš mít spíše třeba psychického rázu. Možná že už tvoje tělo produkovalo více HCG tudíž se objevili i normální příznaky těhotenství a proto bude chvíli trvat, dokud HCG neklesne a příznaky odezní. Jinak věřím tomu že vše odešlo. To co doktorka nasadila je jen preventivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
3.4.20 13:55

@Jessica4 Příznaky jsem myslím tolik necítila, poslední dny skoro vůbec, vtipkovala jsem, že vůbec nemám pocit, že bych byla těhotná. Ale ano, určitě se odráží i psychika.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
3.4.20 17:12

@GabbyW ano já mám tohle již jednou za sebou.. Začala jsem spinit a do hodiny se rozkrvacela, provázelo to bolesti břicha, horší než u klasické MS, ale nijak drastické. Krvácení bylo viic a i delší. Odešlo že mě všechno samo, děloha se tzv"samocisteni "za 14 dní jsem šla na kontrolu, zda odešlo vše samo, jinak bych musela na revizi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama