Reklama

Zamlklé těhotenství 12tt - pilulka nebo potrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slu-dlak
Povídálka 46 příspěvků 04.12.17 15:18
Zamlklé těhotenství 12 tt Pilulka nebo revize?

Ahoj, dnes jsem byla na 1-trimestrálním screeningu, kde mi zjistili, že miminko je bez srdeční akce, zůstalo na 12. týdnu (11+6). Byla jsem poslána do nemocnice, at se domluvím co dál. Doktor mi nabídl revizi nebo pilulku na vyvolání kontrakcí a potratu doma ( myslela jsem, že i pilulky jsou pod dohledem lékaře). Mám za sebou již jedno ZT v červenci, kdy ale byl plod v 7 týdnu, revizi jsem odmítla a čekala na samovolný potrat.
Nyní se mi do revize také moc nechce. Je tu někdo, kdo má zkušenost s touto pilulkou kolem 12 tt? Potrat v 7 tt byl docela masakr, tak nevím, co mám čekat v 12tt. Do zítřka se musím rozhodnout, jakou variantu zvolím.

Přečtěte si článek: Zamlklé těhotenství: Jaké jsou příznaky a příčiny?

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 04.12.17 15:28

Já bych šla určitě na revizi v takhle pokročilém stadiu. Je mi to lito :(

trybitka
Závislačka 3163 příspěvků 04.12.17 15:34

To mě mrzí. A určitě bych šla na revizi

Sájoušek
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 04.12.17 15:51

Ahoj, to me mrzi…zkusenost mam jen s revizi a to po samovolnem potratu v 6+4, takze si myslim ze i vyvolany potrat nevylucuje to, ze nakonec nebudes muset revizi podstoupit… Na druhou stranu vzdy je mnohem lepsi, kdyz se telo zvladne vycistit samo, otazkou je spis to, jestli se na to citis…bolest nebude vetsi nez ta co zustane v srdicku. Preju at se hned zadari na pohnojene pude :kytka:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 04.12.17 15:53

Revize! V tomto týdnu určitě. Určitě je to šetrnější metoda co se týče psychiky.

saphire
Kelišová 6551 příspěvků 04.12.17 15:58

Pilulky jsem měla v nižším tt, byl to masakr a následně celý rozhozený cyklus…rozhodovala bych se mezi revizí a tím počkat si jak si poradí tělo samo.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6065 příspěvků 04.12.17 16:27

V tomto týdnu bych zvolila revizi.

Nadavilero
Závislačka 4180 příspěvků 04.12.17 16:56

Jak je mi revize protivná (dělaná rutinně třeba i v 5tt), tak bych taky v 11+4 volila jí. S pilulkou to bude dost masakr a bolestivé a bála bych se velkého krvácení. Plod už je dost velký a než se kontrakcemi roztáhne čípek, aby plod vyšel, bude to bolet.

Moc držím palce aby se brzy zadařilo znovu a tentokrát až do porodu :hug: :srdce:

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 04.12.17 17:09

Také bych volila revizi, neboj, není to tak drastické jako pilule (a myslela jsem že se dělá do 9tt jen), ale co jsem četla o piluli vše, tak to je šílený svinstvo, strašně bolestivé a psychicky velmi náročné. Potrat je sám o sobě psychicky těžká záležitost, u revize to budeš mít aspoň hned za sebou.. Domů půjdeš cca 2hodiny po zákroku. Je mi to líto, drž se :hug:

Andy1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 04.12.17 17:37

Ja byla tedka ve 14tt, miminko bylo 13+5 a nebylo mu srdicko a me museli vyvolavat potrat a potom vycisteni :( kdyby bylo na me tak jdu na revizi, je to jen chvilka

lucinka 007
Nováček 7 příspěvků 05.12.17 19:08
@slu-dlak píše:
Ahoj, dnes jsem byla na 1-trimestrálním screeningu, kde mi zjistili, že miminko je bez srdeční akce, zůstalo na 12. týdnu (11+6). Byla jsem poslána do nemocnice, at se domluvím co dál. Doktor mi nabídl revizi nebo pilulku na vyvolání kontrakcí a potratu doma ( myslela jsem, že i pilulky jsou pod dohledem lékaře). Mám za sebou již jedno ZT v červenci, kdy ale byl plod v 7 týdnu, revizi jsem odmítla a čekala na samovolný potrat.
Nyní se mi do revize také moc nechce. Je tu někdo, kdo má zkušenost s touto pilulkou kolem 12 tt? Potrat v 7 tt byl docela masakr, tak nevím, co mám čekat v 12tt. Do zítřka se musím rozhodnout, jakou variantu zvolím.

Ahoj ja dnes na screeningu a srdecni akce nula…budu rada kdyz mi napises…***

edit admin - odstraněn email

lucinka 007
Nováček 7 příspěvků 05.12.17 20:07

@slu-dak ozvi se mi na mail:)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >