Zamlklé těhotenství 12tt, spojitost s poraněním čípku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.04.18 08:56
Zamlklé těhotenství 12tt,spojitost s poraněním čípku?

Dobrý den, prožíváme zrovna hodně nešťastné období…minulý týden ve čt jsem byla na kontrole, miminko bylo v pořádku11+5,dos­tala jsem těhotenskou průkazku…Dr.mi ale dělala stěr z čípku a poranila mě, začala jsem z něj docela silně krvácet. Ještě ten den večer to ustalo, v pátek nic.Ale v sobotu ráno po utření na wc krev, takže rychle do vany a na pohotovost- už jsem nekrvácela. Tam nám oznámili, že miminku netluče srdíčko. Chtěli si mě tam nechat ale potřebovala jsem se s tím srovnat. V pondělí jsem nastoupila na čištění s jiné nemocnici, zase další vyšetření, potvrzení zamklého těhotenství, nástup na kyretáž. Vše proběhlo v pořádku, bezbolestně, ani moc nekrvácím…Šrám na duši je ale obrovský. Dnes jsme měli podstoupit ultrazvuk,1.scre­ening. Jediné co mě drží nad vodou je náš úžasný syn.
Ráda bych věděla jestli někdo nemá podobnou zkušenost? Může za to co se stalo poraněný čípek?
Dr. tvrdí, že ne…čekáme na hisologii?-nevím jestli to píšu dobře.
Já ale nevěřím tomu, že to byla náhoda…podle zprávy z kyretáže miminko zemřelo 11+6…den po kontrole.
Děkuji za Vaše názory, od dr. každopádně odcházím.

Najdete v encyklopedii: Zamlklé těhotenství

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2698 příspěvků 11.04.18 08:59

Stery z cipku se v těhotenství podle me vůbec nedělají 8o. Me vždy az po porodu

novakova.t
Závislačka 2698 příspěvků 11.04.18 09:01

http://www.porodnice.cz/…-tehotenstvi

Těžko rict ale :nevim:

radkka
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 11.04.18 09:04

Ty si myslíš, že poranění čípku zastavilo miminu srdce? No, podle mě ne. Chápu, že jsi nešťastná, ale nehaž na někoho vinu… Není to zbytečné? Jak tě mohla poranit stěrem? Čípek je překrvený, je možné po stěru krvácet a dělá se standardně… Jestli ti ho nedělala štětkou na záchod, asi to nebude její vina.

Tohle se prostě stává, je to smutné, chápu, že tě to bolí :hug: drž se! :hug:

radkka
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 11.04.18 09:06
@novakova.t píše:
Stery z cipku se v těhotenství podle me vůbec nedělají 8o. Me vždy az po porodu

Mně ho dělali v prvním trimestru, když mi brali krev na cukr, HIV a tak… Aby vyloučili nějaký problém tam dole :nevim: což je podle mě teda důležité.

beruska9
Extra třída :D 10157 příspěvků 11.04.18 09:06

@novakova.t : delaji, mne delali taky :nevim:
Zakladatelko, je mi to moc lito, ale teda uplne neverim, ze by ster mohl zpusobit zastaveni srdicka…berou to po povrchu cipku, do delohy je dalsich nekolik cm cipku :think: Silne krvaceni mohlo byt z toho, ze he cipek hodne prokrveny :think:

andalusia_ma
Povídálka 13 příspěvků 11.04.18 09:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, prožíváme zrovna hodně nešťastné období…minulý týden ve čt jsem byla na kontrole, miminko bylo v pořádku11+5,dos­tala jsem těhotenskou průkazku…Dr.mi ale dělala stěr z čípku a poranila mě, začala jsem z něj docela silně krvácet. Ještě ten den večer to ustalo, v pátek nic.Ale v sobotu ráno po utření na wc krev, takže rychle do vany a na pohotovost- už jsem nekrvácela. Tam nám oznámili, že miminku netluče srdíčko. Chtěli si mě tam nechat ale potřebovala jsem se s tím srovnat. V pondělí jsem nastoupila na čištění s jiné nemocnici, zase další vyšetření, potvrzení zamklého těhotenství, nástup na kyretáž. Vše proběhlo v pořádku, bezbolestně, ani moc nekrvácím…Šrám na duši je ale obrovský. Dnes jsme měli podstoupit ultrazvuk,1.scre­ening. Jediné co mě drží nad vodou je náš úžasný syn.
Ráda bych věděla jestli někdo nemá podobnou zkušenost? Může za to co se stalo poraněný čípek?
Dr. tvrdí, že ne…čekáme na hisologii?-nevím jestli to píšu dobře.
Já ale nevěřím tomu, že to byla náhoda…podle zprávy z kyretáže miminko zemřelo 11+6…den po kontrole.
Děkuji za Vaše názory, od dr. každopádně odcházím.

Ahoj, tezko rict bez lekarskeho vzdelani, ale myslim, ze to spojitost nema. Me doktorka delala ster taky, pravda trochu pozdeji, v nejakem 7.mes., taky jsem krvacela (a doktorka me na to upozornovala, ze je to normalni, cipek je v tehotenstvi prekrveny) a mam zdrave dite uz na svete. Mrzi me, co se ti stalo, ale ster za to podle me nemuze. Opravdu te poranila (rekla neco nebo to vyrazne bolelo)? Podle me i kdyby te poranila, tak to zpusobi treba prave delsi krvaceni, infekci, predcasne otevirani, unik plodovky, atd. Drz se a brzo preji zdrave mimco ;-)

šajtarka
Kecalka 113 příspěvků 11.04.18 09:12

@radkka
Ano poradnila mě při stěru tak, že mě tam sušila asi dalších 5min.jak to ze mě teklo.Na pohotovosti řekl dr.-a to je to, proč já stěry v těhotenství nedělám. Kdybych věděla jestli to doopravdy ma či nemá vliv tak nezakládám tohle téma. Nehážu na nikoho vinu, hledám zkušenosti a názory.
Díky za tvůj velice citlivý výrok a už se nevyjadřuj.

šajtarka
Kecalka 113 příspěvků 11.04.18 09:15
@andalusia_ma píše:
Ahoj, tezko rict bez lekarskeho vzdelani, ale myslim, ze to spojitost nema. Me doktorka delala ster taky, pravda trochu pozdeji, v nejakem 7.mes., taky jsem krvacela (a doktorka me na to upozornovala, ze je to normalni, cipek je v tehotenstvi prekrveny) a mam zdrave dite uz na svete. Mrzi me, co se ti stalo, ale ster za to podle me nemuze. Opravdu te poranila (rekla neco nebo to vyrazne bolelo)? Podle me i kdyby te poranila, tak to zpusobi treba prave delsi krvaceni, infekci, predcasne otevirani, unik plodovky, atd. Drz se a brzo preji zdrave mimco ;-)

Ano řekla, že mě poranila a bolelo to hodně. Když jsem odcházela říkala jsem manželovi, že radši rodit než znova tohle-řekla, že kvůli krvácení se stěry nepovedly takže příště znova.
Vím, že v těhotenství je čípek prokrvený a špinění je normální.

šajtarka
Kecalka 113 příspěvků 11.04.18 09:16

@radkka ano krev mi ten den brali taky a stěry se dělají preventivně jednou za rok.

radkka
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 11.04.18 09:17
@šajtarka píše:
@radkka
Ano poradnila mě při stěru tak, že mě tam sušila asi dalších 5min.jak to ze mě teklo.Na pohotovosti řekl dr.-a to je to, proč já stěry v těhotenství nedělám. Kdybych věděla jestli to doopravdy ma či nemá vliv tak nezakládám tohle téma. Nehážu na nikoho vinu, hledám zkušenosti a názory.
Díky za tvůj velice citlivý výrok a už se nevyjadřuj.

Jsi na veřejném diskuzním fóru. Stěrem z čípku ti nezabila dítě, ale můžeš se s ní soudit, aby ti to řekli tam.

vertunka
Závislačka 3712 příspěvků 11.04.18 09:17

Podle me to spojitost nema. Od cipku k diteti je to jeste kus cesty. A krvaceni po steru v tehotenstvi je normalni.

Je mi to moc a moc lito :hug:. Snad zjisti pricinu a dalsi tehotenstvi uz probehne tak jak ma ;-).

radkka
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 11.04.18 09:19
@šajtarka píše:
@radkka ano krev mi ten den brali taky a stěry se dělají preventivně jednou za rok.

A kdy ti je dělali naposledy? V těhotenství se stěry dělají, dělají se z čípku, ne z dělohy, čípek má několik cm.

šajtarka
Kecalka 113 příspěvků 11.04.18 09:21
Děkuji všem za reakce,
@novakova.t píše:
http://www.porodnice.cz/…-tehotenstviTěžko rict ale :nevim:

Děkuji tak už můžu být klidná a nemusím si vyčítat, že jsem stěr dovolila.

Všichni máte stejný názor tak to tak asi bude.
Dr.ale změním, už v prvním těhotenství jsem s ní nebyla úplně spokojená a teď už bych k ní prostě nechodila s důvěrou.

P4ja
Závislačka 3547 příspěvků 11.04.18 09:22

Je to smutné, co tě potkalo :(
Ale nemyslím, že je spojitost s tím stěrem. Pokud by to třeba byla infekce a nebo tak, tak to by se možná dalo spojit. Ale první trimestr je bohužel takhle problematický a stát se může cokoli. A tohle se stalo hned den poté, takže je na nějakou infekci brzo.
Jinak já krvácím po každém stěru, protože mám čípek překrvenější. I v těhu mě cytologii brali.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama