Zamlklé těhotenství a laparoskopie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
madlicka10
Povídálka 34 příspěvků 13.11.14 19:54
zamlkle tehotenstvi a laparoskopie

Ahojky
Chtela bych poprosit o radu.Jsem po zamlklem tehu ale protoze bylo podezreni na mimodelozni delali mi laparoskopii. Nastesti se MT nepotvrdilo a tak me jen vycistili a ani nekrvacim a vse ok.Jak dlouho cekat se snazenim na dalsi mimco? Jako po revizi? A regenerovali jste se treba bylinkami? Dekuju za rady ;-)

Reakce:
vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 13.11.14 19:57

Nám po revizi řekli počkat dva cykly. Ale pokud bys neměla žádné komplikace tak bych počkala do prvního krvácení a pak už bych se nebála ;-)
Hodně štěstí :)

madlicka10
Povídálka 34 příspěvků 13.11.14 20:03

Super tak nejak to mam v planu + ty bylinky :-)

vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 13.11.14 20:06

@madlicka10 tak od 1 dc se pije kontryhelový čaj, je super na sliznici a můžeš zkusit ještě gynex, jsou to bylinné kapičky a taky pomáhají početí ;-)

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 13.11.14 20:26

Já bych taky počkala jednu menstruaci a hupsla na to, jen za hodně zvýšené hygieny.
Jinak mimo čaje existuje kontryhel v kapkách, v lékárně za necelou stovku, nakape se pár kapek do trošinku vody dle návodu, poválí v puse a polkne, komfortní a parádně zabírají na sliznici.

madlicka10
Povídálka 34 příspěvků 14.11.14 19:43

Tak pan doktor mi dneska rekl ze diky memu uzasnemu gynekologovi zakrocili vcas a nemusim vubec dodrzovat sestinedeli…muzu do prace, sportovat i sexovat :-) pockam na ms mam caje od mojzisove a tinkturu bylinnou tak se se dam do kupy a po ms zkusime :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >