Zamlklé těhotenství bez krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AndrejkaF
Povídálka 13 příspěvků 29.12.17 09:04
Zamlklé těhotenství bez krvácení

Ahoj predevcirem mi zjistili zamlklé těhotenství na ultrazvuku, mela sem byt 13+2tt a doktor mi rekl ze dite zemrelo v 9+5tt, uz je to dlouha doba a ja nekrvacim ani nespinim, jakto? Na zakrok jdu az 4.1. po novym roce, neni to pozde? Nebo to je v poradku? Je mi 20 a moje první těhotenství. Děkuji.

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6108 příspěvků 29.12.17 09:08

Taky jsem nekrvacela a šla jsem na revizi. To je zamlklé těhotenství.

Příspěvek upraven 29.12.17 v 09:14

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 29.12.17 09:12

No prave proto je zamlkle, ze nekrvacis. Sla bych na revizi co nejdriv, bala bych se infekce.

markyj
Závislačka 4043 příspěvků 29.12.17 09:18

@AndrejkaF tak zamlklý potrat bývá bez krvácení a bez příznaků. Ale je zvláštní, že ti chtějí udělat revizi až toho 4.ledna. Mě vždy objednali do nemocnice na zákrok hned na druhý den. Trochu bych měla bych obavy z infekce :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 09:27

Měla jsem ZT, revizi odmítla, dr v nemocnici mě strašili masivním krvácením, záněty. Potratila jsem sama, byla jsem pod dohledem svého dr a vše v pořádku.

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 29.12.17 09:31
@Anonymní píše:
Měla jsem ZT, revizi odmítla, dr v nemocnici mě strašili masivním krvácením, záněty. Potratila jsem sama, byla jsem pod dohledem svého dr a vše v pořádku.

ale to si asi nebyla ve 13tt

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 29.12.17 10:18

Bohuzel ZT byva bez krvaceni…ja prodelala ZT na zacatacku 17tt, zadne priznaky, krvaceni, nic mi nebylo, jen prestalo bit :srdce: sla jsem na vyvolany potrat a pote na revizi, bohuzel…miminko se prestalo vyvijet v zacatku 14tt, srdicko jeste v utery bilo a v patek ZT. Do nemocnice jsem ale nastoupila hned ten den. Take se mi to zda dost pozde, jit az 4.1. :nevim: drzim palce, aby to bylo rychle a bez komplikaci a brzy bylo na ceste zdrave miminko :hug:

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 29.12.17 10:33

Tak infekce bych se nebála, uvědomte si, co se stane, když se v těle přestane vyvíjet jedno z dvojčat, taky se nijak nevyndavá a prostě se v děloze nechá. Takže zakladatelku diskuze zbytečně nestrašte.

@AndrejkaF Ono to chvíli trvá, než si tělo všimne, že je potřeba plod vypudit, takže bych se toho nebála. V téhle fázi už je to vpodstatě porod, takže to bys poznala, že se něco začíná dít - začnou ti normálně kontrakce a budeš mít fůru času případně zajet do nemocnice, pokud se nebudeš cítit na to potratit doma (pokud nemáš dobrý dojezd do porodnice, tak bych ti to ani nedoporučovala, může se dostavit masivní krvácení, jako se to kdysi stalo mě).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 10:47

@Laurie Byla jsem ve 13 tt, ale ZT se zjistilo už v 8. Čekala jsem dlouho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 10:51

Domů > eMimino.cz > Diskuse > Těhotenství se špatným koncem > Jak dlouho trval potrat po ZT?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >