Zamlklé těhotenství, hormonální nerovnováha

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.5.22 20:50

Zamlklé těhotenství, hormonální nerovnováha

Zdravím, ráda bych se poradila s ostatními o zkušenost. Před měsícem jsem prodělala zamlklé těhotenství a musela jsem podstoupit potrat. Měla jsem být cca 9 týden, ale vývoj se zastavil v cca 6 týdnu. Doktoři ve mě kus čehosi nechali, takže jsem znovu skončila v nemocnici se zánětem a s kapačkami na stahování dělohy. Minulý týden můj gynekolog řekl, že to není zcela vyčištěné, ale že menstruace to dočistí. Jenže já od té doby co jsem z nemocnice doma přibírám, jsem unavená, motá se mi hlava, otékají chodidla, menstruace v nedohlednu. Měl jste někdo podobné zkušenosti, jak srovnat hormony? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
239
19.5.22 21:22

Moc mě mrzí, co se vám přihodilo :( Potkalo mě to samé v listopadu, byla jsem ve 14tt. Měla jsem také komplikace ve smyslu, že po revizi mi v děloze zůstala sraženina, doktorka potvrdila, že to rozhodně není nic z těhotenství, ale opravdu jen nahromaděná krev, což lze poznat z ultrazvuku a že to odejde při první porevizní MS, neodešlo, jen se to zmenšilo. Nebylo to dobré ani po druhé, až při třetí odešlo všechno. Takže někdy to může i chvíli trvat. Jinak měsíc na MS po revizi může být ještě moc brzy. Mně došla první až dva týdny po šestinedělí. Ty příznaky můžou být způsobené poklesem těhotenských hormonů, já se třeba hrozně potila, taky jsem přibírala. Pak se to zastavilo najednou. Na ustálení cyklu jsem brala od začátku kapky Gynnex a hodně mi pomohly. Druhý měsíc po revizi jsem si začala dělat ovulační testy, bylo fajn vědět, že se to celé nastartovalo a probíhá jako před těhotenstvím. No a v půlce února už jsem měla zase pozitivní tt. Takže neztrácet naději!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.5.22 09:59

Ahoj, ja mela 2 zamlkle tehotenstvi, nez se prislo na problem s imunitou. Po druhem ZT a nasledne revizi mi moc nechtela klesat hodnota hcg, tak me poslali na hysteroskopii a docistili. Bylo tam jeste nejake reziduum z plodu, proto nechtelo klesat hcg. Pokud by me nedocistili, pochybuju, ze bych menstruaci dostala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.22 12:14

@Nefesh děkuji za nazor :) to jsem ráda, že jste v pořádku a že se opětovně podařilo..doufám, že se mi to taky brzo srovná..krome toho hlavního je hlavně ta váha je hrozná.. cítím se hrozně :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
21.5.22 12:27

Taky jsem podstoupila revizi před několika lety. Občas se mi motala hlava a kila mi šla nahoru sama.Je to zásah do organismu a chvilku trvá než se to srovná. Já pak užívala kůru od firmy Naděje jmenovalo se to gynekologické problémy, myslím. A pila čaj z kotvičníku. Tělo se srovnalo, ale psychice to trvalo mnohem dýl :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat