Zamlkle těhotenství nebo blížící se potrat?

19
22.11.19 06:46

Zamlkle těhotenství nebo blížící se potrat?

Ahoj, prosím o Vaše zkusenosti. Dnes bych měla být cca 18 dni po oplodneni, ale čárka na tehotenskem testu se mi zdá dost slabá a poslední dny vůbec nesili, navíc mi vymizely těhotenské příznaky, měsíčky meskaji asi 5 dní…Měly jste čárku na testu také tak slabou a dopadlo to dobře nebo se jednalo o blížící se potrat nebo zamlkle těhotenství? Děkuji, jsem na nervy… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1786
22.11.19 06:49

Zamlkle těhotenství je až když na ultrazvuku je vidět srdce a to přestane bit. Na pět dni po čekající MS je čárka opravdu slabá, ale muže se to ještě zvrátit. Spis ale pujde o biochemicke a přijde MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22727
22.11.19 06:58

@RadkaN91 já bych řekla, že to může být dobré, čárka je dost viditelná, akorát rada - používej vždy test stejné značky, abys viděla, jak a jestli čárka sílí
tady bych to viděla docela nadějně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
22.11.19 07:07

Ja mela takovy. Cyklus 28 dni, 14. DC ovulace, ale az 26. DC uhnizdeni a den po vynechani MS na testu duch, kteryho jsem videla jen ja :) to co mas ty, to jsem mela taky tak cca 5 dni po vynechane MS. Ale testy mi teda silily. Delej stejnou znacku a uvidis. Drzim palce.;

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3307
22.11.19 07:11

Vis co, to je tezke…kdyz chces porovnavat musis mit stejny testy. Jinak s myslim, ze to muze byt v pohode, ale jak rikam…stejny testy pak uvidis :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3616
22.11.19 07:16

Vyzkoušej zítra stejný test a porovnáme. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.11.19 07:24

Děkuji všem za názory. Teď na fotce jsou testy ruznych značek, ale oba testy jsem dělala dnes ráno nastejno. V předchozích dnech jsem testovala jen s jednou značkou (Mamatest) a čárka nesilila, vzteky jsem je vyhodila, tak nemůžu přidat fotku. Teď jsem si koupila testy Dr. Max, zkusim tedy ještě zítra, ale jelikož mi vymizely i ty těhotenské příznaky, tak se mi moc nechce věřit, že by to mělo dobrý konec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.11.19 07:28

Dva dny zpět mi vyšel i Clearblue…ještě přemýšlím, jestli si zajít na krev jako samoplatce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
22.11.19 07:52

@RadkaN91 já měla těhotenské příznaky vždy až po 2 týdnech od vynechané MS, a naopak když jsem cítila těhotně, tak pozitivní test nikdy nebyl…určitě bych zkusila testovat za 2-3 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3616
22.11.19 07:55

@RadkaN91 myslím,ze to bude čaji me dr.max vždy sílil hrozně pomalu. Spíš mi pěkně zbarvoval mamatest. Z tohohle mám necelých pět měsíců miminko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1852
22.11.19 07:57

Pár dní meškání MS se nedá mluvit ani o potratu, natož o zamlklém. To se tě vůbec netýká (potrat takový nebo makový je až po potvrzení srdeční činnosti), jen zamlklý bohužel s tím rozdílem, že to nevíš a dozvíš se to třeba v 9tt na druhé třetí kontrole, poté, co se všechno dobře vyvíjelo. Pak se řeší chirurgicky, kyretáží v narkoze, to opravdu u tebe není na pořadu dne :) Ty máš zatím opožděnou MS a vypadá to, že bys mohla být těhu. Nejsem moc zastáncem běhání na krev a hned k doktorovi pár dní po vynechání. Doporučila bych počkat třeba do ponděli (pokud tě nic nebolí). Během víkendu udělat dva testy (třeba dnes a neděle, nebo zítra a pondělí) stejné značky a uvidíš, jestli sílí. Pokud by se MS nedostavila tak bych cinkla a objednala se na kontrolu (bez ohledu na to, zda sílí nebo ne). Když mezitím přijde MS, máš jasno, a jedná se o biochemické těhotenství, což není potrat. Je to velmi časté a ani doktoři to potratem nenazývají. takže zatím o potratu nepřemýšlej, protože to je úplně o level jinde, než jsi ty. Ty můžeš být docela dobře uplně v pohodě těhotná :srdce:. Držím palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
22.11.19 08:22

Jeste par dni pockej, nestresuj se, zkus na to nemyslet. Carka tam je. Na testovani krve bych se v tomto stadiu vykaslala… Jestli jsi tehotna, tak ti to nikam neutece. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 09:11

Ahoj, já jsem měla takhle slouboučké čárky na testu 18-21DPO (ovulaci jsem měla jistou), začala jsem trochu špinit tak jsem radši naklusala k Dr. Ten mi vysvětlil, že to může být buď chemické těhotenství a brzy odejde, nebo mimoděložní, ale taky normální těhotenství - to se dá určit až z UZ a krve. Hcg jsem měla v tu dobu teda už dost vysoké, takže se spíš málo vylučovalo do moči. Nicméně, hcg stoupalo pomalu a nakonec z toho bylo afetální vejce a ZT ukončené v 8tt. Tím tě ale nechci strašit, může to být o. k. a taky třeba jen vylučuješ málo hcg ;)

• Citovat
  • Nahlásit
19
22.11.19 10:18

Děkuji vsem za podporu, teď jsem začala krvácet, takže to bylo asi to biochemické…asi to nechám normálně proběhnout že? Nemusí se s tím k doktoru? Je mi to líto, už jsem se těšila, ale pořád lepší takhle, než ta kyretáž apod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 13:41
@RadkaN91 píše:
Děkuji vsem za podporu, teď jsem začala krvácet, takže to bylo asi to biochemické…asi to nechám normálně proběhnout že? Nemusí se s tím k doktoru? Je mi to líto, už jsem se těšila, ale pořád lepší takhle, než ta kyretáž apod…

To mě mrzí :( Pravděpodobně tedy biochemické a mělo by odejít samo s opožděnou menstruací. Kdyby se ti něco nezdálo, krvácela bys dlouho nebo silně, tak radši k doktorovi zajdi, ale jinak nemusíš. A příští cyklus se to snad podaří :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat