Zamlklé těhotenství po KET s PGD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
9Petra
Nováček 5 příspěvků 29.04.19 17:13
Zamlkle tehotenstvi po KET s PGD

Dobry den,
Moc jsme verili, ze to tentokrat dopadne a ono zase nic ????.
Ted revize, 6-ti nedeli a pry 3m pauza..
Nevim co dal, zkusit znovu PGD? Zda se, ze odhali chromozomalni vady, ale jine asi ne…jinak si neumim vysvetlit proc se embryo v 6+2 prestalo vyvijet…
Mate nekdo podobnou zkusenost a dalsi tehotenstvi dopadlo dobre?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 18:41

Máš velmi dobře vyšetřenou imunitu? To znamená u MUDr. Karin Malíčkové? Jestli ne, můžeš mít velmi častý problém v reprodukční imunitě, který zahubí jakékoliv embryo, i zdravé. Chodila jsem k ní na injekce, díky tomu jsem donosila a porodila, jinak bych neměla šanci. Ona je na tohle nejlepší. Když jí napíšeš, že došlo k zamlklému byť bylo zavedeno zdravé embryo po PGD, jsi její typický pacient.

9Petra
Nováček 5 příspěvků 29.04.19 20:11
@Anonymní píše:
Máš velmi dobře vyšetřenou imunitu? To znamená u MUDr. Karin Malíčkové? Jestli ne, můžeš mít velmi častý problém v reprodukční imunitě, který zahubí jakékoliv embryo, i zdravé. Chodila jsem k ní na injekce, díky tomu jsem donosila a porodila, jinak bych neměla šanci. Ona je na tohle nejlepší. Když jí napíšeš, že došlo k zamlklému byť bylo zavedeno zdravé embryo po PGD, jsi její typický pacient.

Dekuji za radu, delali nam oboum genetiku, imunologii take, a jsme pry v poradku, jen pritel ma spatny spermiogram..do dalsiho ivf se mi moc nechce, tak zkusime nejak zlepsit ty spermijky, vitaminy..

Váš příspěvek
Reklama