Zamlklé těhotenství v 1. trimestru, kyretáž, další těhotenství

Anonymní
15.12.20 14:44

Zamlklé těhotenství v 1. trimestru, kyretáž, další těhotenství

Bylo mi zjištěno zamlklé těhotenství v 8 tt. Pokud se do 12 tt nedostaví MS odesílá mě gynekolog na kyretáž.

Jak dlouho jste si po kyretáži dávali pozor?

Kdy se vám znovu zadařilo? Je snažší po kyretáži otěhotnět?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1184
15.12.20 14:48

Stalo se mi to 4×. Sliznice se musi trochu zregenerovat, doporucuju kontryhel a pupalku. Snažit se o dalsi miminko se doporucuje v rozmezi 3 az 6 mesicu. V techto tydnech duvod zamlkleho teh. byva geneticka abnormalita neslucitelna se zivotem a priroda byva casto moudrejsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 15:11

Taky jsem potratila 4×. Vzdy jsme cekali minimalně 3 mesice po revizi delohy, protoze výstelku vyškrabnou az do mist, kde to dorůstá delsi dobu a mohlo by to ohrozit budouci plod/tehotenstvi.

• Citovat
  • Nahlásit
16486
15.12.20 16:12

Hlídali jsme se 2cykly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3346
15.12.20 19:52

Počkali jsme na první menstruaci a pak jsme zkoušeli na radu lékařky při kontrole na klinice. Po revizi mi trvalo otěhotnět 14 cyklů (pro psychiku to byla věčnost), před revizi jsem otěhotněla na 4.pokus. Zpětné se přikláním k tomu, že je lepší počkat, ať má tělo čas na regeneraci. Kyretáž je zásah. Mě zjistili ZT v 11tt a můj doktor mě poslal do nemocnice okamžitě. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
16.12.20 21:47

Zdravím holky.. V červnu jsem tu psala příspěvek jak jsem 16.5. 2020 porodila mrtvou holčičku prenasela jsem týden. Měla kolem bříška a hrudnicku omotanou pupeční šňůru 😪. Po ukončení šestinedělí jsme se začali snažit znovu. Zadarilo se v listopadu měli jsme ohromnou radost ❤️. Jenže dnes přišla ta šílená zpráva v 5tt zamkpe tehu 😭 😭 😭 Zítra jdu na kyretaz.. Je to šílený co si člověk musí vytrpet 😭 😭 😭 A kolika maminkám se tohle stalo 😪 😪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
18.12.20 16:47

Zdravím, také jsme přišli o miminko v 8tt. Byla jsem na revizi, poté jsme dodrželi šestinedělí. V průběhu šestinedělí přišla první MS. Pila jsem kontryhel, což mi bylo doporučováno. Hned po šestinedělí jsme to zkusili a vyšlo to na první pokus (jako při prvním).
Určitě bych pila ten kontryhel, podle ultrazvuku jsem se po revizi „zahojila“ dost rychle a třeba to bylo vážně tím pitím kontryhele. Každopádně jsem se snažila dát velmi rychle do kupy po psychické stránce, což si taky myslím, že je velice důležité.
Držím pěsti, ať to brzy vyjde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.12.20 17:58

Me zjistili v 10 tydnu na kontrole ZT, embryo se prestalo vyvyjet asi v 9 tydnu. Doktor me okamzite poslal na kyretaz, po ni jsem za mesic dostala normalne menstruaci a za 3 cykly jsme se zacali s partnerem pokouset, vyslo to az za 5 mesicu. Na prvni kontrole jsem byla v 6+5tt, srdicko bylo, dostala jsem utrogestan 2+2. Po 10 dnech (dnes) opet kontrola, vse ok, dalsi kontrolu mam 4.1 a to udelame I veracity test. Doufam ze ted bude vse v poradku, snazim se relaxovat a nestresovat pri kazde kontrole.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
20.12.20 09:46

Zdravim. Taky se pridam.. Taky mi bylo zjisteno ZT ve 12 tydnu, ale odpovidalo 7 tt. V cervenci letos cisteni. Pockali jsme na jednu ms a snazili se. Od zari se snazime a nic. Uz 4. Cyklus nic. Zacinam z toho byt dost nervozni. Asi me chapete, ze po takove ztrate chce clovek hned //. Navic v unoru bych byvala rodila a najednou nejsem ani tehotna.. Poctive jsem si precetva vase pribehy a je mi uprimne lito co vas/nas potkalo. Vsem drzim palce abychom brzo nasly // a donosily zdrave miminko.

Prosim vas kdy se ma pit ten kontryhelovy caj? Od menzes do ovulace? Nebo cely cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
20.12.20 12:44

@Lenny111 čaj jsem začala pít ihned po revizi a pila jsem ho až do chvíle, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná. Zjistila jsem to asi 14 dní po početí. Přesně jak píšeš, jsem měla ty pocity, že chci okamžitě znovu otěhotnět, takže jakmile jsme se začali snažit, tak jsem si hned po 10 dnech začala dělat každý den těhu test.
Držím pěsti, ať to brzy vyjde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
20.12.20 13:32

@teris1996 dekuji… Tak ho asi taky nasadim. Problem je, ze mam dlouholete problemy se spinenim po ovu do ms. Vyzkousela jsem kde co, bylinky, hormony, hormonalni jogu. Nakonec pomoh gynprodyl a po nasazani jsem druhy mesic otehotnela.. Jenomze ZT. A ted se snazime 4 mesice a nic. Z toho posledni 2 mes beru zase gynprogyl. Naivne jsem si myslela, ze se do konce roku zadari. A bohuzel. Je to tezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
20.12.20 13:47

Také v 8tt zamlkle..za tři měsíce jsem byla těhotná a naší holčičku jsem porodila bez sesti dnů rok od toho zamlkleho. Ale nebudu lhát, celé těhotenství jsem se bála a pořád čekala na nějakou zradu :zed: ale vše bylo v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
20.12.20 13:50

Držím palce, ať to také co nejdříve vyjde! Teď je náročné období, ale bude lépe a lépe a za chvíli se budeš těšit na snažení a podruhé to už vyjde určitě! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
20.12.20 13:53

@Terka3345 juuu, krasne stesti nakonec i kdyz predchazelo zklamani. Moc preji to stesticko. U nas je problem, ze to ZT bylo prvni tehu.. A uz je to 5 mesicu od vycisteni a 4 mesice se snazime a nic. V unoru jsem mela rodit. Takze me to uz zacalo zase vic trapit.. :cry: Snad se uz brzo zadari. A vse bude v poradku i kdyz vim, ze se budu bat i kdyz se zadari otehotnet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
20.12.20 13:56

@Terka3345 ale dekuju moc za podporu a miru pochopeni.. To byl ten duvod, ze jsem sem sla.. A taky proto aby vedely dalsi snazilky, ze v tom fakt nejsou samy. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat