Zamlklé těhotenství a za měsíc těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
N-I-K-O-L
Povídálka 18 příspěvků 21.01.18 20:02
Těhotenství po zamlklém potratu

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat zdali se někdo setkal s touto situací. Před 3 lety jsem otěhotněla bohužel to byl spontánní potrat, dále jsme se už nesnažili po 3 letech jsme si řekli, že to zkusíme hned jsem otěhotněla, vše probíhalo v pořádku, jen pak přišlo zamlkle těhotenství 20.12.2018 :,( dr mi řekl, ze se můžeme snažit dal, poté jsem šla na krev a z výsledků cca za týden jsem mela pozitivní herpes… opravdu nepěkný dárek pod stromeček :(,ale nějak jsme si řekli, že to nebudeme řešit, že to tak mělo být. Dnes 3 den spožděni 2 těhu testy pozitivní a já se bojím, že ten zánět nijak neodešel :,(? Máte s tím někdo zkušenost?

Jinak má diagnóza jsem po MCP MÁM TROMBOFILIi léčím se léky na ředeni krve při téhu injekce máte někdo zkušenost?? Moc děkuji :srdce: :srdce:

Reakce:
Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 21.01.18 20:14
@N-I-K-O-L píše:
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat zdali se někdo setkal s touto situací. Před 3 lety jsem otěhotněla bohužel to byl spontánní potrat, dále jsme se už nesnažili po 3 letech jsme si řekli, že to zkusíme hned jsem otěhotněla, vše probíhalo v pořádku, jen pak přišlo zamlkle těhotenství 20.12.2018 :,( dr mi řekl, ze se můžeme snažit dal, poté jsem šla na krev a z výsledků cca za týden jsem mela pozitivní herpes… opravdu nepěkný dárek pod stromeček :(,ale nějak jsme si řekli, že to nebudeme řešit, že to tak mělo být. Dnes 3 den spožděni 2 těhu testy pozitivní a já se bojím, že ten zánět nijak neodešel :,(? Máte s tím někdo zkušenost?Jinak má diagnóza jsem po MCP MÁM TROMBOFILIi léčím se léky na ředeni krve při téhu injekce máte někdo zkušenost?? Moc děkuji :srdce: :srdce:
injekce by si mela brat hned na redeni krve…takte resit to ores hematologii hned a necekat..ja beru clexane o,4 ale nemam tu mataci nastesti…
N-I-K-O-L
Povídálka 18 příspěvků 21.01.18 20:17
:-)

Ano injekce mám doma.Hned pří konzultaci s lékařem nasadim…děkuji :srdce:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 21.01.18 20:20
@N-I-K-O-L píše:
Ano injekce mám doma.Hned pří konzultaci s lékařem nasadim…děkuji :srdce:

Injekce nijak neskodi jinak..nemusis se bat ze by to tehu uskodilo..a u tebe naopak :andel: ja je budu mit az do setstinedeli..

N-I-K-O-L
Povídálka 18 příspěvků 21.01.18 20:23
...

To je fakt, hned ráno si pichnu. Poté zavolám Dr, snad bude vše v pořádku, bojím se :(

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 21.01.18 20:29
@N-I-K-O-L píše:
To je fakt, hned ráno si pichnu. Poté zavolám Dr, snad bude vše v pořádku, bojím se :(

Nebojte :kytka:..ja mela ze zacatku taky strach. bolesti bricha atd…a resila jsem zapal olic a atb…rtg mi musseli delat..verte tomu.. :srdce:

N-I-K-O-L
Povídálka 18 příspěvků 21.01.18 20:36
...

Věříte, že se mi ulevilo :-) každopádně zítra jdu k dr doufám, že po měsíci odezněl herpes a bude vše v pořádku :srdce:

Hanca40
Kecalka 435 příspěvků 12 inzerátů 21.01.18 21:36

@N-I-K-O-L Držím palce ať je všechno v pořádku. Já jsem vždy po zamlklem těhotenství musela na revizi a potom dodržovat šestinedelí, tedy zákaz sexu, ale když ti doktor dovolil snažení hned… :think:

N-I-K-O-L
Povídálka 18 příspěvků 22.01.18 13:08
...

U mě naštěstí revize byt nemusela jelikož se to ztratilo opravdu vše. Jinak mockrát dekuji :srdce: ve středu jdu k dr tak se uvidí Nela jsem pozitivní herpes, tak snad to odeznelo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >