Zamlklé těhotenství a za měsíc těhotná

29
21.1.18 20:02

Těhotenství po zamlklém potratu

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat zdali se někdo setkal s touto situací. Před 3 lety jsem otěhotněla bohužel to byl spontánní potrat, dále jsme se už nesnažili po 3 letech jsme si řekli, že to zkusíme hned jsem otěhotněla, vše probíhalo v pořádku, jen pak přišlo zamlkle těhotenství 20.12.2018 :,( dr mi řekl, ze se můžeme snažit dal, poté jsem šla na krev a z výsledků cca za týden jsem mela pozitivní herpes… opravdu nepěkný dárek pod stromeček :(,ale nějak jsme si řekli, že to nebudeme řešit, že to tak mělo být. Dnes 3 den spožděni 2 těhu testy pozitivní a já se bojím, že ten zánět nijak neodešel :,(? Máte s tím někdo zkušenost?

Jinak má diagnóza jsem po MCP MÁM TROMBOFILIi léčím se léky na ředeni krve při téhu injekce máte někdo zkušenost?? Moc děkuji :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6258
21.1.18 20:14
@N-I-K-O-L píše:
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat zdali se někdo setkal s touto situací. Před 3 lety jsem otěhotněla bohužel to byl spontánní potrat, dále jsme se už nesnažili po 3 letech jsme si řekli, že to zkusíme hned jsem otěhotněla, vše probíhalo v pořádku, jen pak přišlo zamlkle těhotenství 20.12.2018 :,( dr mi řekl, ze se můžeme snažit dal, poté jsem šla na krev a z výsledků cca za týden jsem mela pozitivní herpes… opravdu nepěkný dárek pod stromeček :(,ale nějak jsme si řekli, že to nebudeme řešit, že to tak mělo být. Dnes 3 den spožděni 2 těhu testy pozitivní a já se bojím, že ten zánět nijak neodešel :,(? Máte s tím někdo zkušenost?Jinak má diagnóza jsem po MCP MÁM TROMBOFILIi léčím se léky na ředeni krve při téhu injekce máte někdo zkušenost?? Moc děkuji :srdce: :srdce:
injekce by si mela brat hned na redeni krve…takte resit to ores hematologii hned a necekat..ja beru clexane o,4 ale nemam tu mataci nastesti…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
21.1.18 20:17

:-)

Ano injekce mám doma.Hned pří konzultaci s lékařem nasadim…děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6258
21.1.18 20:20
@N-I-K-O-L píše:
Ano injekce mám doma.Hned pří konzultaci s lékařem nasadim…děkuji :srdce:

Injekce nijak neskodi jinak..nemusis se bat ze by to tehu uskodilo..a u tebe naopak :andel: ja je budu mit az do setstinedeli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
21.1.18 20:23

...

To je fakt, hned ráno si pichnu. Poté zavolám Dr, snad bude vše v pořádku, bojím se :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6258
21.1.18 20:29
@N-I-K-O-L píše:
To je fakt, hned ráno si pichnu. Poté zavolám Dr, snad bude vše v pořádku, bojím se :(

Nebojte :kytka:..ja mela ze zacatku taky strach. bolesti bricha atd…a resila jsem zapal olic a atb…rtg mi musseli delat..verte tomu.. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
21.1.18 20:36

...

Věříte, že se mi ulevilo :-) každopádně zítra jdu k dr doufám, že po měsíci odezněl herpes a bude vše v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
21.1.18 21:36

@N-I-K-O-L Držím palce ať je všechno v pořádku. Já jsem vždy po zamlklem těhotenství musela na revizi a potom dodržovat šestinedelí, tedy zákaz sexu, ale když ti doktor dovolil snažení hned… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
22.1.18 13:08

...

U mě naštěstí revize byt nemusela jelikož se to ztratilo opravdu vše. Jinak mockrát dekuji :srdce: ve středu jdu k dr tak se uvidí Nela jsem pozitivní herpes, tak snad to odeznelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat