Zamlklé těhotenství a za měsíc těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

N-I-K-O-L
Povídálka 16 příspěvků 21.01.18 20:02
Těhotenství po zamlklém potratu

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat zdali se někdo setkal s touto situací. Před 3 lety jsem otěhotněla bohužel to byl spontánní potrat, dále jsme se už nesnažili po 3 letech jsme si řekli, že to zkusíme hned jsem otěhotněla, vše probíhalo v pořádku, jen pak přišlo zamlkle těhotenství 20.12.2018 :,( dr mi řekl, ze se můžeme snažit dal, poté jsem šla na krev a z výsledků cca za týden jsem mela pozitivní herpes… opravdu nepěkný dárek pod stromeček :(,ale nějak jsme si řekli, že to nebudeme řešit, že to tak mělo být. Dnes 3 den spožděni 2 těhu testy pozitivní a já se bojím, že ten zánět nijak neodešel :,(? Máte s tím někdo zkušenost?

Jinak má diagnóza jsem po MCP MÁM TROMBOFILIi léčím se léky na ředeni krve při téhu injekce máte někdo zkušenost?? Moc děkuji :srdce: :srdce:

Reakce:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 21.01.18 20:14
@N-I-K-O-L píše:
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat zdali se někdo setkal s touto situací. Před 3 lety jsem otěhotněla bohužel to byl spontánní potrat, dále jsme se už nesnažili po 3 letech jsme si řekli, že to zkusíme hned jsem otěhotněla, vše probíhalo v pořádku, jen pak přišlo zamlkle těhotenství 20.12.2018 :,( dr mi řekl, ze se můžeme snažit dal, poté jsem šla na krev a z výsledků cca za týden jsem mela pozitivní herpes… opravdu nepěkný dárek pod stromeček :(,ale nějak jsme si řekli, že to nebudeme řešit, že to tak mělo být. Dnes 3 den spožděni 2 těhu testy pozitivní a já se bojím, že ten zánět nijak neodešel :,(? Máte s tím někdo zkušenost?Jinak má diagnóza jsem po MCP MÁM TROMBOFILIi léčím se léky na ředeni krve při téhu injekce máte někdo zkušenost?? Moc děkuji :srdce: :srdce:
injekce by si mela brat hned na redeni krve…takte resit to ores hematologii hned a necekat..ja beru clexane o,4 ale nemam tu mataci nastesti…

N-I-K-O-L
Povídálka 16 příspěvků 21.01.18 20:17
:-)

Ano injekce mám doma.Hned pří konzultaci s lékařem nasadim…děkuji :srdce:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 21.01.18 20:20
@N-I-K-O-L píše:
Ano injekce mám doma.Hned pří konzultaci s lékařem nasadim…děkuji :srdce:

Injekce nijak neskodi jinak..nemusis se bat ze by to tehu uskodilo..a u tebe naopak :andel: ja je budu mit az do setstinedeli..

N-I-K-O-L
Povídálka 16 příspěvků 21.01.18 20:23
...

To je fakt, hned ráno si pichnu. Poté zavolám Dr, snad bude vše v pořádku, bojím se :(

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 21.01.18 20:29
@N-I-K-O-L píše:
To je fakt, hned ráno si pichnu. Poté zavolám Dr, snad bude vše v pořádku, bojím se :(

Nebojte :kytka:..ja mela ze zacatku taky strach. bolesti bricha atd…a resila jsem zapal olic a atb…rtg mi musseli delat..verte tomu.. :srdce:

N-I-K-O-L
Povídálka 16 příspěvků 21.01.18 20:36
...

Věříte, že se mi ulevilo :-) každopádně zítra jdu k dr doufám, že po měsíci odezněl herpes a bude vše v pořádku :srdce:

Hanca40
Kecalka 405 příspěvků 3 inzeráty 21.01.18 21:36

@N-I-K-O-L Držím palce ať je všechno v pořádku. Já jsem vždy po zamlklem těhotenství musela na revizi a potom dodržovat šestinedelí, tedy zákaz sexu, ale když ti doktor dovolil snažení hned… :think:

N-I-K-O-L
Povídálka 16 příspěvků 22.01.18 13:08
...

U mě naštěstí revize byt nemusela jelikož se to ztratilo opravdu vše. Jinak mockrát dekuji :srdce: ve středu jdu k dr tak se uvidí Nela jsem pozitivní herpes, tak snad to odeznelo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >