Zamlklé těhotenství a zmenšování plodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucka328
Kecalka 127 příspěvků 19.09.18 08:29
Zamlklé těhu a zmenšování plodu

Ahoj, chci se zeptat na vaše zkušenosti. Minulé pondělí mi bylo řečeno, že se bohužel jedná o zamlklé těhu, asi 10TT. Velikost byla 2,45 cm. Včera jsem byla na kontrole a plod/embryo se začalo změnšovat, nyní je o polovinu menší a má 1,2 cm, tedy po týdnu o polovinu menší. Ve zprávě mám napsáno grav. hebd 7, což chápu, že odpovídá 7 týdnu. Doktor mi doporučil čekat na spontální potrat, což já bych taky moc ráda.

Myslíte, že když se to změnšuje, tak je to na dobré cestě? Děkuji.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >