Zamlklý potrat a následné snažení se o druhé mimi

29
7.4.20 13:06

Zamlklý potrat a následné snažení se o druhé mimi

Ahoj holky, jsem tu nově, tak snad se zeptam správně. Jsem týden po revizi delohy (zamlklý potrat v 10tt), je mi 34 a chtela bych druhe mimi. Zajímalo by me, jak dlouho jste cekaly, nez jste se zas pokousely znovu. Cetla jsem uz desitky nazoru, tak jsem zvedava, co vy mate za zkusenosti. Nechci to uplne hrotit merenim BT, jíst milion prášku a sexovat na minutu presne jak robot. Piju tedy kontryhelovy caj, abych se dobre zahojila a treba po prvni MS zase zacala? Dekuji za nazory a vase zkusenosti. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

637
7.4.20 13:22

@AngelsMini
Ahoj, byla jsem na tom loni stejně. Já dostala zákaz na 3 cykly. Dodržela jsem ho. Otěhotněla jsem pak za 2 měsíce. Bohužel spontánní potrat v 6. týdnu. A teď snad do třetice by to mohlo vyjít. Ale asi to bude i dost o subjektivním pocitu. Jsou ženy, co otěhotněly v šestinedělí a zvládly to, ale i takové jako já. Každé tělo je holt jiné. Ale aspoň ten 1, 2 cykly bych asi radši počkala. A moc ti držím pěsti, aby to podruhé už vyšlo. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2883
7.4.20 13:41

Ahojky, také jsem byla na revizi v 10tt a doktor doporučil počkat 6.měsiců. Dodržela jsem pouze 4.měsice pak jsem se rozhodla s manželem pokračovat ve snažení. Otěhotněla jsem 9.měsiců po revizi, nyní jsem ve 25tt a vše je v pořádku :srdce: držím pěstičky, aby to brzy vyšlo a bylo vše v pořádku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
7.4.20 13:50

@jjjanci Je mi jasne, ze je to vsechno hrozne individualni. Zalezi na veku, partnerovi, atd atd. Prvni mimi jsem vubec neresila, jedla jen kyselinu listovou a nic nepocitala ani jsem nevedela kdy mam ovu. A za 3 mesice to bylo. Myslela jsem, ze to tak bude i nyni. Ale holt jak je mi 34, trvalo nam to 3/4 roku a jeste jsem potratila, tak jsem lehce smutna, ze uz to asi hned tak nepujde :think: taky ti drzim palecky at je vse v poradku. A jedla si nejake “vitaminy”?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 14:02

Ahoj já minulý rok tak měla revizi dělohy a pak po 4 cyklech sem otěhotněla a bohužel samovolný potrat a pak znovu těhu a zase mimodeložní těhu a teď se snažíme znovu dneska měla přijít ms a zatím nikde a test negativní :(

• Nahlásit
  • Citovat
2797
7.4.20 16:42

Známá byla po revizi a dr ji po šestinedělí řekl, že pokud se na to cítí, nevidí důvod, aby se nesnažil. Otěhotněla hned a měla akorát globulky na podporu (ty jsem měla taky po SP a následném otěhotnění po následující MS, teď mám od ledna miminko ;))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
7.4.20 18:37

@AngelsMini
Ono to bohužel potká hrozně moc z nás. Jsem o něco málo mladší, s manželem ještě dítko nemáme, ale doufám, že teď potřetí to už klapne. Musí. :) Hele, brala jsem dlouhodobě jen listovku právě, ale protože se mi nerovnal cyklus, nasadila jsem pak bylinky - drmek (tobolky) a jeřáb ptačí (tinktura) mi hned první měsíc braní srovnaly cyklus na 28 dní a další jsem pak otěhotněla. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
14.4.20 19:08

@AngelsMini ahoj, taky jsem bohužel po revizi téměř dva týdny, piju kontryhel, čekám na MS a chránit se po ní nejspíš nebudeme, nechame to náhodě :) máme už doma dva rostaky oba na první pokus, tentokrát jsme víc než půl roku čekali a nedopadlo to…tak věřím, že další pokus už bude úspěšný :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
15.4.20 12:56

@skolca ahoj, tak to je opravdu nahoda. Mas to stejne jako ja. Byla jsem na revizi 1.4. Bylo to me druhe tehotenstvi-a prvni potrat. Z prvniho tehotenstvi je dvouleta dcerka.
Chci se zeptat jen tak ze zvedavosti-spinis jeste? Ja jeste jo-dnes jdu na gyndu na kontrolu, tak jsem zvedava, zdali je vse ok. Taky piju kontryhel a jím listovku. Doufam, ze MS prijde vcas a take si nebudem davat pozor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
16.4.20 14:03

@AngelsMini přestala jsem špinit včera, revize byla 3.4. U doktora jsem byla v úterý, ale neudělal mi prohlídku, prý aby mě netrapil, že až po šestinedělí, tak mě to překvapilo teda…na špinění a občasnou bolest v podbřišku říkal, že je to normální. Tak mě to uklidnilo, taky mi to přišlo dlouhý už :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 14:16
@AngelsMini píše:
Ahoj holky, jsem tu nově, tak snad se zeptam správně. Jsem týden po revizi delohy (zamlklý potrat v 10tt), je mi 34 a chtela bych druhe mimi. Zajímalo by me, jak dlouho jste cekaly, nez jste se zas pokousely znovu. Cetla jsem uz desitky nazoru, tak jsem zvedava, co vy mate za zkusenosti. Nechci to uplne hrotit merenim BT, jíst milion prášku a sexovat na minutu presne jak robot. Piju tedy kontryhelovy caj, abych se dobre zahojila a treba po prvni MS zase zacala? Dekuji za nazory a vase zkusenosti. :srdce:

Ahoj, já jsem při ZT v 8tt sice nebyla na revizi ale měla jsem potrat práškama. Na kontrole bylo vše o. k. a doktor chtěl počkat aspoň 2cykly, nicméně po první MS jsme se párkrát neudrželi a na další kontrole jsem byla už těhotná :mrgreen: Taky jsem pila kontryhel a dlouhodobě brala listovku, jinak nic. Hodně štěstí přeji

• Nahlásit
  • Citovat
39
28.4.20 08:44

Ahoj, jsem 4tydny po revizi a dnes jsme spolu po prvé měli styk ale neuhlidali jsme to.. :/ Myslíte si, že by to mohl být problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
28.4.20 13:11

Ahoj já prodělala ZT v lednu. Po druhé ms jsme začali zkoušet. Teď mi skončila 3 ms a minulý týden ovulace. Takže doufáme že už za 4 nedojde. :blush: Mě v nemocnici řekli, že máme vydržet 3 měsíce. Můj gyndař že klidně po první ms. Tak uvidíme kdy se zase chytnu :blush: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
28.4.20 13:53

@KMisa123 no mela bys dodrzet minimalne sestinedeli, aby ti dorostla sliznice v deloze, kterou ti prave kyretáží odstranili. Take jsem po ZT a revizi a navic jeste re-revizi, jelikoz me nevycistili poradne :roll: ale mudr rikal ze po prvni MS by to nemel byt problem, ale doporucil 3 mesice. Ale cetla jsem tu ze i nekdo otehotnel 3tydny po revizi a nastesti vse dopadlo v poradku. Ale radsi si jeste davejte pozor, at se ti telo poradne zregeneruje a nemusis se niceho obavat :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
29.4.20 15:29

Ja byla na revizi po ZT na zacatku ledna. Po trech mesicich jsem otehotnela znovu, ale v 6tt spontanni potrat. Asi holt moje telo jeste nezvlada. Ted si dame do leta pauzu a pak to uz snad dopadne dobre.
Doktorka tehdy v zime rikala, ze si mame dat 3 mesice pauzu a idealne pockat do leta, no asi mela pravdu :roll:
Prvni tehotenstvi bylo takrka hned a bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama