Zamlklé těhotenství nebo mimoděložní?

1120
6.3.20 12:28

Zamlknutý potrat alebo mimomaternicové?

Ahojte, prosím poraďte.
Dnes začínam 8. týždeň tehotenstva. V pondelok to podľa sona vyzeralo na 5tt, v utorok HCG z krvi necelých 880. Včera na sone dutinka narástla o 2mm, bol v nej aj žltkový vačok. Dnes z krvi výsledok cca 850. Je mi jasné, že tehotenstvo skončilo. Len chcem sa spýtať, myslíte, že je ešte aj riziko mimomaternicového tehotenstva? Alebo ide o zamĺknutý potrat? Bolesti nemám. Ďakujem za každú radu a skúsenosť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49559
6.3.20 12:35

Pokud je v děloze váček vč. žloutkového, mimoděložního bych se nebála, bude to „obyč“ neprosperující těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3540
6.3.20 12:35

@Deborah pokud byla dutinka v děloze tak určitě není mimoděložní. Spíše zamlklý těhotenství u toho té nic bolet nemusí a můžeš mít i všechny příznaky. je mi to líto. vím jaké to je mám to za sebou 3× :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1120
6.3.20 12:43

****Lebo doktorka povedala, že skôr je to potrat, ale mimomatern. nemôže ešte úplne vylúčiť, musím prísť v pondelok na krv. A ja teraz som rozklepaná, ide víkend a keď začnem náhodou krvácať, čo robiť 8o Chcem, aby som sa čím skôr sama vyčistila.. Dúfam, že to je zamlklý potrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6333
6.3.20 13:11

Je to zamlkle těhotenství. A při tak nízké hodnotě hcg je zázrak, že dr něco na ultrazvuku viděla. I kdybys začala krvácet, vzhledem k tomu, že nález v děloze je takto malý, bude to jen jako silnější menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama