Zamlklý potrat - vyčkávací přístup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 09:23
Zamlknuty potrat - vyckavaci pristup

Ahojte, mam potvrdené zamlcany potrat v 6tt, doktor mi dal na vyber, ci pockat na samovycistenie, alebo kyretaz. Zvolila som si vyckavaci pristup. Vcera som zacala trosku špiniť. Da sa nejak vyvolať krvácanie, resp. Kontrakcie? Co vam pomohlo? A ako to prebieha? Ako dlho budem cakat, kym sa to spustí? Ako dlho a v akej intenzite budem 8o 8o krvacat?

Reakce:

Levandule121
Závislačka 2508 příspěvků 09.09.18 09:34

Ahoj, neporadím, ale alespoň posílám energii. Měla jsem také, ale později - asi 12 týden. Na výběr jsem neměla. Šla jsem na revizi a nekrvácela jsem ani kapku! MUDr. mi to nechtěl věřit. 8o Kdyby se nic nedělo, tak můžeš uvažovat o tom, jestli to nechceš ještě změnit a mít klid. Drž se. :hug:

petruska131
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 09.09.18 09:48

Ahoj, mam to za sebou 5× :zed: Vzdy jsem zacala krvacet sama. Asi tak cca 5 hodin v kuse. Krvaceni bylo vzdy silne, takze jsem vzdy chvili sedela na wc, kdyz to zacalo ustavat, dala jsem si dve vlozky za sebe, na to dalsi dve, takze celkem 4 vlozky. Vydrzely cca na hodku. Po tech peti hodinach to ustalo a uz jsem jen lehce spinila. Nelekni se tech obrovskych kusu sliznice, ktere z tebe pujdou :,( Takto to probihalo naposledy pred tydnem u me :roll: Potrat v 7.tydnu.

chezlu
Povídálka 33 příspěvků 2 inzeráty 09.09.18 09:57

Je mi líto, co se přihodilo. Mám za sebou taky ZT ve stejném týdnu. Čekala jsem cca 3 týdny a průběh byl teda poměrně náročný. Měla jsem hodne silné krvácení. Dvě hodiny jsem nemohla odejít ze sprchy nebo wc. Bolesti se nebojím přirovnat k porodním. Nicméně tenhle stav přišel asi po 4 dnech jakoby běžné menstruace. A nakonec jsem stejně skončila na revizi. Ale to bylo proto, že jsem na to nebyla dostatečně připravena psychicky, můj dr měl dovolenou a zastupující paní doktorka mě společně se sestrou natolik rozcupovala, že jsem naklusala poslušně na revizi, ani nevim jak. Ale ty průběhy mohou být dost různé. Ale za mě je potřeba se připravit i na to, že to může být dost náročné. Hodně sil

petruska131
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 09.09.18 10:01

@chezlu jo, to je pravda :,( A ty bolesti jsem zapomnela zminit…opravdu hodne to boli :zed: Rikala jsem, ze pokud se mi to stane znovu, pujdu na revizi dobrovolne, ale pak jsem opravdu nemela silu ject nekam k dr nebo do nemocnice :,(

histep
Závislačka 3657 příspěvků 09.09.18 10:04
@Anonymní píše:
Ahojte, mam potvrdené zamlcany potrat v 6tt, doktor mi dal na vyber, ci pockat na samovycistenie, alebo kyretaz. Zvolila som si vyckavaci pristup. Vcera som zacala trosku špiniť. Da sa nejak vyvolať krvácanie, resp. Kontrakcie? Co vam pomohlo? A ako to prebieha? Ako dlho budem cakat, kym sa to spustí? Ako dlho a v akej intenzite budem 8o 8o krvacat?

To muze byt naprosto individualni. Cekat muzes jakkoliv dlouho mezi tydnem do mesice. Jednou jsem spinila 6 tydnu a pak uz jsem skoncila na revizi. Jeden spontanni potrat zacal lehkym zaspinenim jeden den a druhy den silne krvani a odchod plodoveho vacku. Druhy spontanni potrat jsem nejdriv tri dny stredne krvacela a ctvrty den odesel vacek.
Ani jednou zadne extremne silne krvaceni, zadne extremni bolesti a kontrakce, zadne obrovske kusy, jen takova silnejsi MS (jedna silna vlozka tak na 2 hodky. Po te, co odesel vacek, tak jeste par hodin silnejsi krvaceni a pak uz jen spineni.
Jak vidis, kazda to ma jinak, i kazdy potrat u jedne zenske muze byt jiny.

Posilam hodne sil :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 10:24

Nepomoze tonic?

LaraA
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 09.09.18 14:24

Mrkni na denicky, pamatuju jeden, KDE bylo vsechno podrobne popsano :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 14:37

@LaraA este tak vedieť v ktorom clanku.

Lucka328
Kecalka 122 příspěvků 15.09.18 15:13

Ahoj, smím se zeptat, jak to s tebou vypadá? Mě bylo zamlklé těhotenství potvrzeno v pondělí, neměli jsme srdeční akci. 10 TT. Doktor mě poslal domů, že to prý necháme na přírodě. Piji malinik a zatím čekám…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >