Zamrazení kupovaného masa příkrm

86
19.1.21 11:14

Zamrazeni kupovaneho masa prikrm

Ahoj mohu zamrazit kupovany prikrm maso? Zeleninu v pohodě uvarim doma a pak dam zamrazit, ale maso bych rada kupovala ve sklenicce. Jenže když ho otevru na první prikrm, sní par lzicek a pak to má vyhodit? To mi přijde Škoda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
380
19.1.21 11:23

No nevim, ale já bych to určitě už nemrazila. Už je to dost průmyslově upravený a ještě to mrazit :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
19.1.21 11:30

A ja myslim, ze muzes v pohode ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
19.1.21 11:34

Já bych teda maso normálně koupila, pokud ne v běžném obchodě tak bych našla farmarskou kvalitu, uvarila jakoby ve vývaru, rozmixovala a zamrazila. Já jsem to tak dělala, jen jsem bio/nebio/jiné cicovinky hrotila tak první měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10092
19.1.21 12:03

Je to normálně uvařené, rozmixované a zavařené maso, stejně, jako když zavaříš cokoliv jiného. Taky jsem ho ze začátku kupovala, ale ta malá sklenička je, myslím, na dvě porce. Takže jsem to dala do lednice do druhého dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8872
19.1.21 12:19

Tak moje mládě jedlo klidně zeleninové skleničky, mrkev dokonce preferovala nad domácí, ale jak tam bylo maso, nevzala to do pusy. Prostě jí maso ve skleničkách nechutnalo. Navařila jsem a rozmixovala asi kilo masa a mrazila do větších tvořítek na led, klidně na měsíc dopředu. Bylo to nejpohodlnější a dítku to chutnalo. Rozmrazila jsem každý den kousek a klidně přidala do kupované zeleninové skleničky, když nebyl čas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4330
19.1.21 12:26

Vařila jsem pár kousků masa v malém hrnci, pak přidala zeleninu, rozdělila na porce: na ten samý a druhý den do lednice, zbytek třeba 4 misky zamrazit. Dodělávala jsem k tomu jen různou přílohu: rýži, těstoviny, brambory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat