Reklama

Zamyslený pohľad muža

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samsara0
Povídálka 19 příspěvků 12.02.17 22:18
Zamyslený pohľad muža

Krásny večer prajem :)

Zaujímalo by ma, ako by ste si vysvetlili zamyslený pohľad muža, pohľad do okna, do prázdna, keď je pri Vás a potom skloní hlavu a pozerá do zeme. Rada by som sa rozpísala viac, no neviem, trošku mám obavy :) Žena vycíti, keď sa muž na ňu inak pozrie ako by sa v tomto prípade očakávalo. Myslím, že som mu sympatická, keď si spomeniem na predošlé situácie a jeho správanie. Je veľmi príťažlivý :srdce: je celkom príjemné, keď viem, že sa na mňa pozeral inak ako by mal, bolo vidieť, že je aj trošku nervózny. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 12.02.17 22:21
@Samsara0 píše:
Krásny večer prajem :)Zaujímalo by ma, ako by ste si vysvetlili zamyslený pohľad muža, pohľad do okna, do prázdna, keď je pri Vás a potom skloní hlavu a pozerá do zeme. Rada by som sa rozpísala viac, no neviem, trošku mám obavy :) Žena vycíti, keď sa muž na ňu inak pozrie ako by sa v tomto prípade očakávalo. Myslím, že som mu sympatická, keď si spomeniem na predošlé situácie a jeho správanie. Je veľmi príťažlivý :srdce: je celkom príjemné, keď viem, že sa na mňa pozeral inak ako by mal, bolo vidieť, že je aj trošku nervózny. :)

tak sis sama odpověděla… pokud nemáš sopel v ofině.. pak by ten zamyšlený pohled znamenal asi něco jiného že

jaelisa
Kecalka 409 příspěvků 12.02.17 22:23

Stydlin? :jazyk:

Russet
Extra třída :D 10351 příspěvků 12.02.17 22:35

Přemýšlí, jestli doma vypnul plyn…;-) Fakt nevím. Jestli nejsi stydlín, tak ho oslov. A budeš moudřejší.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 12.02.17 22:44

@Samsara0 zalezi na tom, jestli ma doma zenskou.

Samsara0
Povídálka 19 příspěvků 12.02.17 23:04

Nechcela som to písať, ale je to lekár, konkretizovať odbor nebudem, ale gynekológ to nie je :)a nepremýšľal ani nad stanovením diagnózy či postupe, nebolo treba :) tak v tejto súvislosti ma to zaujíma, od poslednej návštevy to mám stále v hlave a kladiem si otázky, na čo mohol asi tak v tom momente myslieť :) už predošlé návštevy boli také, že som na to často myslela, raz zámerne urobil čo vôbec nemusel, len aby sa ma dotkol a pozrel, to si nenamýšľam, bolo to vidieť. :) pre doplnenie upravená som vždy - dokonalý, ale neprehnaný makeup, zuby - na ne si potrpím, parfém, pekné oblečená - mierna výstrednosť, ale estetickosť, nie gýč :) ale to je môj štýl nielen, keď chodím k nemu, s týmto to súvis mať nebude, že by som bola nejaká „ušmudlaná“ nad týmto sa nemohol zamyslieť, som to vylúčila :) keď si spomeniem ako bol blízko a naše ruky sa dotkli, je mi úplne horúco :)

Ou
Závislačka 4988 příspěvků 12.02.17 23:04

Řeší konkrétní aplikace studené fúze a mu zacláníte ve výhledu a díky vám teď přijde o nobelovku, protože to zapomněl.

1. najděte si kamarádku, ať tohle nemusíte řešit na internetu a schytávat ironické poznámky.
2. jestli vám je víc jak 15, tak to možná bude chtít být trošku akčnější, než jen fantazírovat co by mohl znamenat pohled.

Ou
Závislačka 4988 příspěvků 12.02.17 23:06

@Samsara0 aha, takže fantazírujete o panu doktorovi.

No, tak beru 2. zpět - rozhodně nejste první, poslední a jedinná jeho pacientka, co se do něj zabouchla.

Kupte si na valentýna láhev sladkého vína, vybrečte to a hledejte dostupné muže ve svém okolí, nefantazírujte o idolech v bílých pláštích.

Ou
Závislačka 4988 příspěvků 12.02.17 23:07

.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 12.02.17 23:19

Neuraž se prosím, ale hned jsem si na tohle vzpomněla… ŽENA: Leží tady vedle mě a vůbec mne neobejme, dívá se jen do stropu, kdoví, nad čím přemýšlí… Jsme spolu už deset let. Příliš dlouho na to, abych pro něj byla ještě přitažlivá… Asi uvažuje o tom, že bude nejvyšší čas mě vyměnit… za mladší… přece jen, za těch deset let jsem dost přibrala… Teď se zamračil, to není dobré! A stále jen zírá do stropu. Myšlenkami je zřejmě někde úplně jinde… ztrácím ho… už se mnou určitě nechce mít nic společného… To je konec… co si teď sama počnu?
MUŽ: Moucha na stropě. Jak to, kua, dělá, že nespadne?!
:mrgreen: Ale přeju ti, aby to bylo tak, že zrovna dumal o tom, jestli by bylo moc velký klišé, pozvat tě na první rande přímo na Valentýna! :kytka: :D

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 12.02.17 23:21

@Ou ja na netu nikomu nevykam, ale u Vas tu potrebu mam :-) Uplne se mi podlamuji respektem nohy a chveji se kolena, kdyz ctu Vase trefne prispevky. Ze Vy nam vazne vsem vidite az do tenkeho streva? :P

jaelisa
Kecalka 409 příspěvků 12.02.17 23:30
@Michelle_M píše:
Neuraž se prosím, ale hned jsem si na tohle vzpomněla… ŽENA: Leží tady vedle mě a vůbec mne neobejme, dívá se jen do stropu, kdoví, nad čím přemýšlí… Jsme spolu už deset let. Příliš dlouho na to, abych pro něj byla ještě přitažlivá… Asi uvažuje o tom, že bude nejvyšší čas mě vyměnit… za mladší… přece jen, za těch deset let jsem dost přibrala… Teď se zamračil, to není dobré! A stále jen zírá do stropu. Myšlenkami je zřejmě někde úplně jinde… ztrácím ho… už se mnou určitě nechce mít nic společného… To je konec… co si teď sama počnu?
MUŽ: Moucha na stropě. Jak to, kua, dělá, že nespadne?! :mrgreen: Ale přeju ti, aby to bylo tak, že zrovna dumal o tom, jestli by bylo moc velký klišé, pozvat tě na první rande přímo na Valentýna! :kytka: :D

To by me take zajimalo :lol:

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 12.02.17 23:39
@Ou píše: Řeší konkrétní aplikace studené fúze a mu zacláníte ve výhledu a díky vám teď přijde o nobelovku, protože to zapomněl.1. naj­děte si kamarádku, ať tohle nemusíte řešit na internetu a schytávat ironické poznámky.
2. jestli vám je víc jak 15, tak to možná bude chtít být trošku akčnější, než jen fantazírovat co by mohl znamenat pohled.

No a vzala jste mi vitr z plachet - me napadlo tolik moznosti a po Vasem prispevku je vsechny musimpolknout :-)

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 12.02.17 23:48
@Michelle_M píše:
MUŽ: Moucha na stropě. Jak to, kua, dělá, že nespadne?! :mrgreen: Ale přeju ti, aby to bylo tak, že zrovna dumal o tom, jestli by bylo moc velký klišé, pozvat tě na první rande přímo na Valentýna! :kytka: :D

Přesně na tohle jsem si vzpomněla taky :mrgreen: Chlapi to tak mají, možná přemýšlel, kam půjde na oběd nebo jestli zaplatil inkaso.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 23:53

Já měla velmi vážně nemocného psa, což obnášelo časté docházky k veterináři. Začalo to nějak obdobně těmi pohledy, které jsem ze začátku neřešila, potom se mě i začal dotýkat (omlouval to tím, že mi chtěl názorně ukázat, jak přidržet psa). Pokračovalo to flirtováním přes smsky, ale nenechala jsem to zajít dál, přestože on chtěl, takže jsem komunikaci ukončila a změnila i veterináře. Cítila jsem se výjimečně, když po mě „jede“ doktor, to se přiznám. 8) Ale nakonec jsem o něm náhodou zjistila, že je ženatý a takto to zkouší na každou, která se chytne. :lol:
Není to taky veterinář? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama