Zanedbaná péče nebo je to normální?

Anonymní
25.1.20 15:25

Zanedbaná péče nebo je to normální?

Dobrý den, jen se Vás chci zeptat, zda bych toto mohla už nahlásit na socialku a zda by s tím sociálka měla něco udělat.. Žiju s partnerem a ten má dvě děti (2 a 6), jejich matka začala podnikat a klidně v noci nechá obě děti samotné, s tím, že přeci spí a nemusí se nic stát. Přes den dvouleté dítě hlídá to 6ti leté( prý je vyspělé), jako pardon, ale kolikrát se něco stane i mi a to jsem dospělá. Nejmenšímu dáváme ještě sunar, několikrát jsem ji viděla, že když ho malý nevypil, tak klidně mu to nechávala pít celý den, dokud to nevypil. Dvouleté dítě je věčně opruzené, já když ho mažu pokaždé imazolem, tak se mi to jentak nestane, že by měl být opruzený, u ní to je normální. Kolikrát ty opruzeniny má úplně dodřené. :zed: :pocitac: : Na děti úplně kašle a pořád řeší jen to své podnikání, když jí řekneme, že si tedy necháme děti u sebe déle, aby nezustavali doma sami, tak nám řekne, že neexistuje. Paní ještě navíc hraje automaty a dětem ukazuje každý týden jiného partnera, nebo je nechává s cikánama z ubytovny z města. Nejsem rasista, ale o těchto lidech se ví, že berou drogy, či hrají automaty.
Zhrzená paní se věčně snaží potopit nás, vymyšlenýma storkama, ale kdybychom my řekli pravdu, tak by se asi zbláznila. :cert:
Kolikrát je schopná říkat staršímu takové hlouposti, jakože jestli chce navádět proti nám a proti partnerově rodině, tak Ok, ale až dítěti bude 15 a bude mít svůj rozum, ale ne 6 ti letému dítěti, který z toho nemá rozum.
Když bylo to starší nemocné(zánět ledvin), tak jsem ji říkala, ať s ním zajde do nemocnice, když dítě mělo šílené bolesti hlavy a pořád jen leželo, neposlechla mě a nakonec jsme stejně volali záchranku, kdy si dítě odvezli a nechali ho týden v nemocnici.( jeli jsme se na prcka podívat).. :nevim:
Moc děkuju za vaše názory.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1910
25.1.20 15:28

Tak ať podá partner žádost o svěření do péče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11668
25.1.20 15:28

Tak ať si o ně partner zažádá do péče. Na sociálku to nahlásit můžeš, doma je nechávat samotné fakt nesmí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21341
25.1.20 15:29

Můj názor je ten, že tohle by měl řešit otec dětí, rozhodně ne ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 15:35

@hanka.br. Nikde jsem nepsala, že to tatínek neřeší. Až budeme vědět, kdy přesně ona bude pryč a budeme si jistí, že tam jsou děti samy, tak bychom tam poslali policii nebo ospod. My jen musíme dořešit pokojíček, aby ho měli plnohodnotný(momentálně čekáme, až dorazí).

• Nahlásit
  • Citovat
1236
25.1.20 15:42

Ty s ex žiješ, že všechno tak dopodrobna víš? Pravda bude někde uprostřed. Ona používá vymyšlené historky o vás a ty máš nějaké důkazy, fotky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 15:42
@Anonymní píše:
@hanka.br. Nikde jsem nepsala, že to tatínek neřeší. Až budeme vědět, kdy přesně ona bude pryč a budeme si jistí, že tam jsou děti samy, tak bychom tam poslali policii nebo ospod. My jen musíme dořešit pokojíček, aby ho měli plnohodnotný(momentálně čekáme, až dorazí).

Na pokojíček bych se vykašlala, děti dočasně klidně mohou spa na gauči, či nafukovací matrací ve spacáku, v tom problém není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 15:44

@alimdar Ano, žiju s ním, takže vím vše.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 15:44

@Tojsemja3 A neměla by třeba sociálka problém s tím, že děti nemají svou postel atp.?

• Nahlásit
  • Citovat
25.1.20 15:47
@Anonymní píše:
@Tojsemja3 A neměla by třeba sociálka problém s tím, že děti nemají svou postel atp.?

Kdyby šlo o dačasnou záležitost, tak ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
25.1.20 15:47
@Anonymní píše:
@alimdar Ano, žiju s ním, takže vím vše.

Ptala jsem se, jestli s ní, ne s ním. Když máš vše tak zmonitirovane, vč. Toho, jaký mu dává Sunar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21341
25.1.20 15:50
@Anonymní píše:

No vy jste fakt miláčci!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 15:53

@alimdar Teď mi to došlo, jsem trubka :lol:
Jednou jsem s ní, asi před půl rokem někde byla, že si promluvíme o dětech, nějak se to protáhlo a dávala mu to mléko pít celou dobu. Mi ho jednou nevypil, dala jsem ho na linku, jelikož jsme spěchali a jeli jsme pryč a jelikož už je větší a došáhne, tak si to mléko nepozorovaně vzal a vypil ho, normální dítě, který na ten nechutný smrad není zvyklý, tak to vyplivne nebo mu je z toho minimálně špatné. :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 15:57

@hanka.br. A ona je ještě větší, když je nechá se navzájem hlídat, žejo? Panebože. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
21341
25.1.20 16:02
@Anonymní píše:
@hanka.br. A ona je ještě větší, když je nechá se navzájem hlídat, žejo? Panebože. :pocitac:

Z takových lidí, jako jsi ty, je mi blbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama